دانلود نرم افزار حضور و غياب رايگان

شناسايي و تطبيق كاربران با استفاده از فناوري تشخيص چهره، اثر انگشت، كلمه عبور يا تركيبي از اين روشها از ويژگيهاي منحصر بفرد دستگاه حضور و غياب كارابان مدل KTA-630 مي باشد. گوگل در پست و ويدئويي در يوتيوب از اين موضوع خبر داد كه پيكسلهاي جديد بهجاي استفاده از حسگر اثرانگشت، از تكنولوژي تشخيص چهره استفاده خواهند كرد. سيستم حضور و غياب از طريق دستگاه به سه صورت انجام مي گيرد كه در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد. اما با در نظر گرفتن نكاتي كه در ادامه مقاله ارائه خواهيم داد، به راحتي مي­توانيد مناسب ترين دستگاه براي نيازهاي سازمان خود را انتخاب و خريداري نماييد. همانطور كه مستاحضر هستيد هر سيستمي داراي مزايا و معايبي مي باشد.يكي از معايب اين سيستم اين است كه فقط قابليت اجرا در يك كانال را دارا مي باشد. اگر محيط آزمايشگاهي، كارگاهي و صنعتي داريد، ممكن است برخي افراد مشكل ثبت اثر انگشت داشته باشند، در اين مورد بهتر است هزينه بيشتري بپردازيد و آپشن تشخيص چهره را انتخاب نماييد. توصيه مي شود هنگام بررسي يادداشت الگوي كاري مورد نظر سازمان خود به انواع بازه كاري كه در روزهاي مختلف تكرار شده است توجه نماييد. حال فرقي نميكند كه يك دقيقه دير كنيد يا يك ساعت! 35. در كادر مربوط به ساعت شروع بازه كاري مقدار «16:00» و در كادر مربوط به ساعت پايان مقدار «18:00» را وارد نماييد. نوع بازه كاري «استراحت» را انتخاب نماييد. توصيه مي شود قبل از شروع به تعريف الگوي كاري، مانند مثال فوق الگوي كاري سازمان خود را در يك برگه يادداشت كرده سپس اقدام به تعريف الگوي كاري نماييد.

ولي متاسفانه در كشورهاي درحال توسعه مانند ايران، زمان بزگترين قرباني بي برنامگيهاست . 3-12مرخصي ساعتي اول وقت: مرخصياي كه بدون اطلاع قبلي و حداكثر 3 ساعت از زمان شروع ساعت كار ميباشد. از اين قسمت مي توان ليست بردها را با تمامي جزئيات مربوطه مشاهده نمود. امروزه دستگاه هاي حضور و غياب يكي از بخش هاي جدايي ناپذير در هر سازماني هستند كه از طريق آن ها مي توان ورود و خروج كارمندان را كنترل و حقوق كارمندان را به صورت اتوماتيك محاسبه كرد. كيم كارداشيان يكي از معروفترين چهره هاي هاليود به تازگي در مصاحبه با مجله Allure اعلام كرد كه از خدمات ليزر موهاي زائد كلينيك Epione استفاده كرده است. حقيقت اين است كه كسب و كارها زماني موفق ميشوند كه بر روي ابزار ها و نرم افزار هايي سرمايه گذاري كنند كه بتوانند تعامل مشتري ها و بهره وري كارمندان را افزايش دهد. در صورتي كه قابليت چند سازماني خريداري شده باشد، الگوهاي كاري به تفكيك سازمان و تعداد الگو(هاي) كاري هر سازمان ليست خواهند شد. با كليك بر دكمه «ثبت» اطلاعات ذخيره شده و به ليست الگوهاي كاري سازمان انتخاب شده اضافه خواهد شد. 40. در كادر مربوط به ساعت شروع بازه كاري مقدار «18:00» و در كادر مربوط به ساعت پايان مقدار «21:00» را وارد نماييد.

 

نوع بازه كاري مورد نظر را انتخاب نموده و براي ذخيره اطلاعات دكمه «ثبت» را كليك نماييد. بررسي كنيد كه امكان استفاده از كدام يك از موارد ذكر شده در مكان مورد نظر شما ، آسانتر است و آيا دستگاه حضور و غياب مورد نياز ، اين امكان را در اختيار شما قرار مي دهد يا نه ؟ اين فناوري به شناسايي مجرمها و قربانيها كمك ميكند، براي مثال ميتوان به پليس ولز جنوبي در بريتانيا اشاره كرد كه سال گذشته از اين فناوري استفاده كرد. به همين ترتيب عدم حضور پرسنل در اين محدوده، كسركار محسوب شده و جريمه بهمراه خواهد داشت. با اين حال عدم حضور پرسنل در محدوده اضافه كار اجباري، كسركار محسوب شده و مشمول جريمه خواهد بود. اين اطلاعات بصورت جداگانه و يا در كنار هم ، هم براي به خاطر سپردن و هم براي بازشناسي به كار مي روند. برخلاف تصوري كه اكثر مردم دارند در اين بررسي مشخص شد كه داوطلبان راستگو سعي مي كنند تا با به خاطر اوردن گذشته سوالات را صادقانه پاسخ بدهند به همين خاطر است كه حين پاسخگويي اصلا لبخند نمي زنند.

 1. دفترچه راهنما
 2. مجهز به Web Server
 3. INFRARED IDENTIFICATION OF FACES AND BODY PARTS
 4. امكان نمايش مشخصات و عكس پرسنل بر روي مانيتور دستگاه
 5. امكان پشتيبان گيري و بكاپ از داده هاي نرم افزار
 6. 0 الي 45 درجه سانتيگراد
 7. دستگاه تشخيص چهره
 8. قابليت نمايشگر سه رنگ LED سبز و قرمز و آبي

مثلا اين كه سلبريتي اي را پيدا كند كه به ميزان زيادي شبيه به شماست، و خيلي چيزهاي جالب ديگر. 51. دكمه «ثبت» را كليك نماييد. 41. دكمه «ثبت» را كليك نماييد. با استفاده از نرم افزار حضور و غياب پيوست مي توان انواع كاركردها و پارامترهاي پرسنلي ، سازماني و ماشيني را محاسبه و به نرم افزار حقوق و دستمزد پيوست ارسال نمود. مزايا : از مزاياي اين روش مي توان به قيمت پايين و مناسب اين دستگاه ها ، راحتي استفاده و هم چنين سرعت بالاي اين روش اشاره كرد. به عنوان نمونه با استفاده از امكان ثبت حضور و غياب بازاريابان مي توان به بررسي دقيق نحوه انجام وظيفه بازاريابان و همچنين اطلاع دقيق از محل حضور وي و خارج نشدن از محدوده استحفاظي داشت. يكي از مزيت هاي دستگاه تشخيص چهره، اثر انگشت و كارت G3 Plus امكان دريافت اطلاعات از طريق درگاه شبكه و يا Wi-Fi است. كرج پس از كرج (در سال ۱۲۸۷) و تهران (در سال ۱۲۸۹) سومين شهر ايران است كه در سال ۱۲۹۶ خورشيدي، نهاد شهرداري در آن تأسيس گرديد.

در اين ميان حتي برخي سازمانهاي پليسي نگران شدند كه استفاده از ابزار آمازون موجب افزايش انتقادها و نگرانيها پيرامون نظارت عمومي بر مردم شود. به طور مثال هنگامي كه كارمندي براي ورود به سازمان بخواهد به صورت دستي حضور و غياب خود را ثبت كند، بايد از يك ورودي داراي دستگاه ساعت زني وارد شده و حتي ممكن است در صف بايستد. در صورتي كه سازمان شما محدوده مجاز در اضافه كاري دارد، نوع بازه كاري اضافه كاري را انتخاب نماييد. كافيست يك بار در روز «شنبه» بازه كاري «اضافه كار» را انتخاب كرده و محدوده فوق را وارد نماييد. با كليك دكمه «ثبت»، در صورت معتبر بودن اطلاعات وارد شده، الگوي كاري جديد ذخيره شده و به فرم «الگوي كاري» بازمي گرديم. با هر بار كليك بر دكمه «ثبت» در صورت معتبر بودن اطلاعات، محدوده كاري ذخيره شده و به فرم «الگوي كاري» بازمي گرديم. راهنماي رنگ هاي بكار رفته در تعيين نوع بازه كاري هر الگوي كاري در قسمت پايين «نمايش گرافيكي» قرار گرفته است.

5. در كادر مربوط به ساعت شروع بازه كاري مقدار «8:00» و در كادر مربوط به ساعت پايان مقدار «16:00» را وارد نماييد. 30. در كادر مربوط به ساعت شروع بازه كاري مقدار «14:00» و در كادر مربوط به ساعت پايان مقدار «16:00» را وارد نماييد. 15. در كادر مربوط به ساعت شروع بازه كاري مقدار «16:00» و در كادر مربوط به ساعت پايان مقدار «20:00» را وارد نماييد. در الگوي كاري هفتگي هر روز هفته شامل مجموعه اي از بازه هاي كاري تعريف شده مي باشد بطوريكه الگوي هر روز از هفته در تمام هفته ها يكسان بوده و تكرار مي شود. بدين ترتيب الگوي كاري روز «شنبه» تكميل خواهد شد.. بدين ترتيب طبق شكل 7، با هربار كليك دكمه «تكرار» يك كپي از چيدمان انواع بازه كاري روز «شنبه» به روز بعد تخصيص مي يابد. در بخش «بازه كاري» با كليك دكمه «-»، فرم «حذف نوع بازه كاري» به صورت شكل 9 باز خواهد شد. روز كاري، محدوده ايست جهت دربرگرفتن انواع بازه هاي كاري مي باشد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۳۷:۲۶ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

امكاناتي كامل در اختيار شما

يا درصورتي كه گوشي شما بروي سطحي قرار دارد، آن را برداشته و به آن نگاه كنيد تا دستگاه در مدت زمان كوتاهي چهره ي شما را شناسايي نمايد. شما مي توانيد مدت زمان ذخيره عكس را تنظيم كنيد يا اين ويژگي را كاملا غيرفعال كنيد. 3. از ساير ليستهاي قيمت شهرسختافزار نيز ديدن كنيد. توليد فيلتر هوا در منزل مواد اوليه فيلتر هوا قيمت دستگاه فيلتر سازي دستگاه فيلتر … ماشين سازي زاگرس يكي از بزرگترين توليدكننده گان قطعات و دستگاههاي …. … دستگاه روغن كشي از آلمان با ظرفيت توليد از ۸ تا ۱۰۰۰ Kg/h … گيري روميزي و كوچك دستگاهي است جهت گرفتن روغن از دانه هاي گياهي روغني با طراحي ساده و شيك. … كاركرد با آن بسيار ساده بوده به طوري كه با يك روز آموزش توانايي روغن گيري از انواع دانه هاي روغني را خواهيد داشت . … با يك روز آموزش توانايي روغن گيري از انواع دانه هاي روغني را خواهيد داشت .

 

اواع دستگاه هاي روغن گيري و ارده سازي و انواع دستگاه هاي آسياب دانه هاس سخت و انواع. نرم افزار حسابداري هلو 8 اسمارت از قابليت هاي جديدي از جمله اضافه شدن اسمارت پنل، امكان تشخيص چهره (face detection) و بك آپ گيري از بانك اطلاعات در فضاي ابري (cloud storage) برخوردار گرديده است. با سلام و درود فراوان خدمت شما استاد گرامي و تشكر بابت خبر خوش توضيحات جامع تان اگر امكان دارد نام و ويژگيهاي دستگاه اسكنر مورد استفاده چيست؟ بنابراين شما به راحتي مي توانيد داده ها را به اطلاعات قابل اجرا و ارزشمند تبديل كنيد. در هيمن جا تذكر ميدهم كه فقط از كساني خريد كنيد كه خودشان توليد كننده باشند .نه از كساني كه با واسطه به شما ميفروشند . … شما مي توانيد كارگاه توليد جوراب زنانه راه بيندازيد كه هميشه بازار خودش را دارد. … نگاه نزديك به پيكسل و پيكسل ايكس ال گوگل · زوميت - دنياي فناوري … آيا پيكسل سومي با نام “اولترا پيكسل” در راه است؟موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۶:۵۹ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

تجربيات شخصي من در مورد بهترين دستگاه ليزر

ممكن است خانمهايي كه تحريك صحيح نقطه جي را تجربه ميكنند به مرحله انزال و خروج مني از واژن نيز برسند اما همه خانمها به خروج آب (يا مني) نميرسند و فقط برخي از آنها اين توانايي را دارند. از آنجا كه گياه پنج انگشت توانايي تنظيم هورمونها را در بدن د ارد، استفاده از دمنوش آن ميتواند آكنهاي را كه توسط تغييرات هورموني ايجاد ميشود، كاهش دهد. گرچه حسگرهاي اثر انگشت مختلف امروزه از ساز و كار و اجزاي مشابهي تشكيل شدهاند، آنچه باعث تفاوت آنها ميشود الگوريتمي است كه به كار ميرود و كاربردي بودن يا بلا استفاده بودن حسگر را معين ميكند. اين دستگاه علاوه بر تشخيص چهره، امكان استفاده از اثر انگشت، رمز ورود و كارت هوشمند را نيز براي تشخيص هويت فراهم آورده است. در اين اپ موبايلي كنترل تردد، ميتوانيد دادههاي جديدي وارد كرده و وقت خود را مديريت كنيد. در طي اين تحريك، اولين حسي كه به شما دست مي دهد اين است كه به دستشويي برويد. در برخي نقاط استان افراد براي دستيابي به آب بايد حدود ۴ كيلومتر راه طي كنند تا بتوانند از آب شرب استفاده كنند.

تحقيقات نشان داده است كه تقريباً ۱۰ درصد از خانم ها طي ارگاسم يا تحريك جنسي بين ۹ تا ۹۰۰ ميلي ليتر مايع از مجراي پيشاب خارج مي كنند. معمولاً توصيه مي شود كه همسرتان انگشت سبابه اش را تا بند انگشت دوم وارد كرده د و نقطه مورد نظر را با حركت رو به جلو به سمت ديواره جلويي بكشد. در مراحل بعد هر بار كه كاربر در آن محل قرار بگيرد، دستگاه در صورت تطابق تصوير وي با تصوير ثبت شده، تردد را ثبت مي كند. توجه داشته باشيد كه هر انساني منحصر به فرد است بنابر اين ممكن است شما نقطه جي داشته باشيد يا نداشته باشيد؛ پس اگر متوجه شديد كه اين نقطه را نداريد فكر نكنيد كه دنيا به آخر رسيده است. تعريف انواع تقويمكاري، كه براي هر تقويم ميتوان جداگانه تعطيل رسمي، تعطيل آخر هفته، تعطيل توافقي، رخدادها و مناسبتهاي تاريخ را تعريف كرد. اگر مي خواهيد وسيله اي براي ارضاي اين موضع بخريد، بايد يك ويبراتور (لرزاننده) بخريد، البته نه هر ويبراتوري.

 • داراي اسپيكر براي پخش موزيك مستقل از تلفن همراه
 • جستجو براساس نام دانش آموز
 • امكان ثبت خبر با ويژگي تاريخ اعمال و انقضا نمايش خبر
 • كليد خروج
 • تقويم : شمسي | ميلادي
 • تامين ۶۰ma براي كارت هوشمند
 • كارتخوان EM 125 KHz

زماني كه در مرحله قبل دكمه ثبت نام كاربر جديد را فشار دهيد، وارد يك صفحه جديد خواهيد شد كه در اين صفحه ميتوانيد اطلاعات كاركنان را به صورت مجزا وارد كنيد. با خريد از دياكالا در هر كجاي ايران تجهيزات مورد نياز خود را بدون پرداخت هزينه حمل يصورت رايگان دريافت كنيد. در هر صورت وقتي يك زن به وضعيت انزال در لذت مي رسد، مي تواند از چند قطره تا چند قاشق از اين مايع را از خود خارج كند. ضمن آنكه با فشار كف دست روي بخش فوقاني برجستگي بالايي آلت تناسلي زن (Pubic Area) در زماني كه آلت تناسلي داخل واژن ميباشد و عمل نزديكي در حال انجام است، لذت زيادي را براي زن به همراه خواهد داشت. اگر نمي دانيد نرم افزار حضور و غياب كاركنان را چگونه بنويسيد، از ما كمك بگيريد. به علاوه، سرور اين نرم افزار به عنوان يك ابزار قدرتمند ماركتينگ با قابليت شمارش افراد و استخراج اطلاعات سن و جنس آنها عمل مي كند.

به زودي قرار است خط راهآهني از سوي چابهار به مشهد و از آنجا به كشورهاي آسياي ميانه كشيده شود كه اين خط آهن نقش مهمي را در توسعهٔ اين استان و خاور ايران ايفا خواهد كرد. برحسب اندازه و محل دقيق نقطه جي اين احتمال وجود دارد كه در طول رابطه جنسي آن را حس كنيد يا نكنيد. وقتي فهميديد كه شما اين نقطه را داريد يا نه، بايد كشف كنيد كه آيا اين نقطه مي تواند به شما لذت بدهد يا برايتان آزاردهنده است. در نرم افزار حضور غياب ويسمن تحت وب مديران مي توانند با ورود به حساب كاربري خود تردد و ورود و خروج كاركنان، درخواست هاي مرخصي و مأموريت هاي پرسنل و همچنين پيام ها را مشاهده كنند. و فرمت خروجي نرم افزار حضور و غياب براي سيستم حقوق و دستمزد چيست ؟ دستگاه هاي حضور و غياب يا ساعت هاي كارت زني سنسور نوري ضد خش ، نرم افزار رايگان ،امكان ارسال ترددها از طريق بلوتوث و … دانلود ليست قيمت دستگاه حضور و غياب.

اين استخراج اطلاعات با به كارگيري تركيبي از گزينش بهترين عكسهاي گرفته شده در دوربين هاي مخصوص پاناسونيك و تكنولوژي تشخيص چهره در نرم افزار سرور در سطح بالايي از دقت صورت مي گيرد. يكي از ويژگي هاي اين برنامه تشخيص چهره به صورت هوشمندانه است. كارخانه هاي توليد چين - yangguanghuayuanxyz. گوشي موبايل بهترين قيمت گوشي سامسونگ, شود كارخانه سنگ شكني, ۲ ساعت پيش سامسونگ s8 . بديهي است مشتري در رد يا قبول و حتي تغييرات پيش فاكتور ارائه شده از سمت دياكالا كاملا مختار بوده و هزينه اي بابت كارشناسي و طراحي سيستم اخذ نمي گردد. بعد از طراحي جانمايي دوربين ها و سرور توسط كارشناسان دياكالا , ليست اقلام مورد نياز جهت اجراي سيستم دوربين مداربسته به همراه برآورد قيمت در قالب پيش فاكتور به شما ارائه خواهد شد . در چند ساله ي اخير پرنده هاي بدون سرنشين عمود پروازي به بازار آمده اند كه براي مصارف و جنبه هاي مختلفي از آن ها استفاده مي شود . گروهي از دانشمندان روي برخي از اين مايعات آزمايش كردند و متوجه آنزيم هاي پروستاتيك شدند و به اين تئوري رسيدند كه نقطه G تقريباً مشابه پروستات در آقايان است.

همچنين ميتوانيد از طريق بررسي در گوگل، به عدد مربوط به اين فاكتور براي يك اسكنر مشخص دست پيدا كنيد. Drone ها بسيار سريع جاي خود را ميان افراد علاقه مند به پرواز پيدا كردند . قيمت اسكنر اثر انگشت امروزه دامنه وسيعي را براي خود پيدا كرده است. بايد امتحان كنيد و ببينيد كه حركتتان چگونه باشد كه بيشترين لذت را به شما بدهد. بهتر است اول مثانه تان را خالي كنيد و بعد اينكار را امتحان كنيد. از ۸-۶ هفته قبل از ليزر موهاي زائد پوست ناحيه مورد نظر را وكس و اپيلاسيون نكنيد. اما اگر استفادههاي ترسناك و امنيتي تشخيص چهره را در نظر نگيريم و به جنبه سرگرمياش نگاه كنيم، اين تكنولوژي ميتواند كاربردهاي جذاب خودش را هم داشته باشد. سيستم تشخيص چهره چگونه كار مي كند؟ همچنين اموزش نصب سيستم هاي كنترل تردد و اموزش نصب دستگاه ورود و خروج پرسنل از مواردي است كه شركتهاي وارد كننده اين لوازم بايد به آن مسلط باشند.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۸:۴۹ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

دستگاه فلافل زن روميزي 3600تايي

عملكرد برنامه به اين صورت است كه، يك واحد صنفي تعريف ميشود كه اين واحد صنفي ممكن است 1 تا n تا شعبه داشته باشد. اين عدم تطابق اغلب وجود داشته است. براي يك شيء مانند چهره، ممكن است شما 6000 يا تعداد بيشتري از طبقهبنديها داشته باشيد كه هركدام از آنها براي تشخيص داده شدن بايد با قالب يك چهره همخواني داشتهباشند (كه خطاهايي در اين همخواني هم وجود دارد). تصاوير تهيه شده مي توانند سه بعدي نيز باشند اين شيوه بسيار پركاربردتر از بقيه متدهاست. در خط اول با استفاده از تابع imread، فايل عكس مورد نظر را بارگذاري كرده و در قالب يك ماتريس 3 بعدي داخل متغيير image قرار ميدهيم. همانطور كه گفتيم بيشتر دوربينها براي تشخيص چهره از تصاوير دو بعدي استفاده ميكنند اما برخي ديگر به سراغ تصاوير سه بعدي رفتهاند. 2. گاه ممكن است يك چهره در تصوير نزديكتر از ديگر چهرهها درون تصوير باشد و بزرگتر بنظر برسد؛ scaleFactor معياري براي متعادل كردن اين اختلاف اندازه است. از ديگر فوايد استفاده از اين سيستم ها علاوه بر اطمينان و كنترل ورود و خروج كاركنان به افزايش ميزان دقت كاركنان و افزايش انگيزه آنان ميتوان اشاره كرد. سرعت بالاي كارت خواني با توجه به دستگاه استفاده شده و برنامه نويسي قدرتمند كه در مدت زمان 2 دقيقه قادر به خواندن 400 كارت هوشمند مي باشد در اين پروژه نقش اساسي دارد.

در دستگاه هاي حضور و غياب به وسيله كارت هوشمند و يا پسورد احتمال گم كردن كارت يا رمز يكي از معضلات اساسي يود. براي معرفي بيشتر دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي مدل EB-142 مي توانيم به داشتن قابليت ثبت ۳۰۰۰ اثر انگشت، ۳۰۰۰ كارت، با پردازشگر ۳۳۶mH و سرعت تشخيص كمتر از يك ثانيه آن اشاره كنيم. ما در اين مطلب براي شما مزاياي استفاده از دوربين هاي مدار بسته اي كه قابليت تشخيص چهره را دارند معرفي مي كنيم. ميتوان OpenCV را به عنوان معروفترين كتابخانه در حوزه بينايي ماشين (Computer Vision) معرفي كرد. توجه داشته باشيد كه در اينجا با استفاده از تابع rectangle از كتابخانه OpenCV عمليات رسم را روي تصوير اصلي (رنگي) انجام ميدهيم. برنامه به اشتباه دو بخش از تصوير را به عنوان چهره شناسايي كردهاست. الان فيلمهاي سينمايي ما بايد در جهت نقد آثار مخرب تمدن غرب باشد؛ به ويژه آن بخش خوب غرب.

به نظر محققان، چشم ها و مغز ما ارتباط بسيار پيچيده اي دارند و همه چيزي كه ما مي بينيم قبل از رسيدن به مغز از ميليون ها فتوگرامتر photoreceptor رد مي شوند. دستگاه حضور و غياب باركدي :اين دستگاه حضور و غياب ساده ترين مدل از دستگاههاي حضور و غياب مي باشد وجهت مراكزي كه تعداد پرسنل كمي دارند مورد استفاده قرار مي گيرد. اين دوربين ها به صورت هوشمند مي باشند و مي توانند تصاوير افراد را حتي با عينك يا ريش نيز در حافظه خود نگه دارند. توجه داشته باشيد كه تشخيص چهره تا حدي به كيفيت دوربين شما بستگي دارد. شناسايي و چهره نگاري از روشهاي مختلفي مي تواند صورت گيرد كه يكي از مهمترين آن ها شناسايي چهره توسط شاهدان و توصيف آن ها مي باشد. سپس تصوير حاصل به نام تصوير probe با تصوير چهره مقايسه و در مدت زمان بسيار كوتاهي شناسايي انجام مي شود.

 • 3- دستگاه ساعت زني و حضور و غياب با تكنولوژي تشخيص چهره
 • كاركرد كاربران در محيط شبكه به صورت همزمان
 • ديدگاه هاي فينگليش تاييد نخواهند شد
 • قابليت ثبت سرويس هاي مختلف جهت محاسبه تأخير سرويس
 • نگهداري آرشيو كاملي از ورود و خروج پرسنل
 • قيمت سيستم حضور و غياب دينگ مناسب و اقتصادي است
 • امكان صدور گزارش وضعيت مانده مرخصي در پايان سال
 • مجهز به سيستم عامل لينوكس

حال تصوير ديگري را تست ميكنيم. الگوريتمهاي بكار گرفته شده قادر هستند تا عمليات پيچيده تشخيص چهره را به هزاران عمل كوچكتر و باينري تقسيم كنند؛ سپس حل هر يك از اين اعمال كوچك، بسيار سادهتر ميشود. يك ايده خوب براي انجام اين كار اين است كه صورت خود را در شرايط تاريك قرار دهيد، اگر تمايل به استفاده از عينك داريد حتما بزنيد، يا بعد از اصلاح موي سر و صورت از خود عكس بگيريد. ۳-سوما قادر باشد تا با تشخيش خصوصيات يگانه در صورت ،مانند اينكه مثلا بگويد چشم هايش چقدر درشت و درازي صورتش چقدر است. و اينكه چقدر زياد از ليزر موهاي زائد زير بغل خودش، نتيجه ي مثبت گرفته است. به اين دليل كه ساختار چهره بسيار پيچيده است و هيچ مثالي وجود ندارد كه به وضوح، يافت شدن يا نشدن چهره در يك تصوير را اطلاع دهد. يكي از دستگاه هاي حضور و غياب تايگر تايگر با فناوري جديد و تكنولوژي به روز اين دستگاه حضور و غياب مي باشد. براي فعال كردن Trusted Face و باز كردن دستگاه اندرويد با استفاده از تشخيص چهره، بايد وارد تنظيمات امنيتي گوشي خود شويد.

در ادامه پست امروز انزل وب ابتدا ما نحوه فعال كردن Trusted Face را براي قفل صورت اندرويد آموزش خواهيم داد. 1. اولين پارامتر متغيير gray يا همان تصوير سياه سفيد ما ميباشد. براي حل اين مشكل پارامتر scaleFactor را به مقدار 1.35 تغيير ميدهيم. پارامتر minNeighbors تعيين ميكند كه در عمليات تشخيص، به چند پنجره نزديك پنجره اصلي توجه شود. حال پس ازش ناسا ي يا وليه ، فرد درهنگام ورود انگشت خود را به دستگاه نزديك كرده و دستگاه اثر انگشتر اباا ثرا نگشت ثبت شده در پايگاه داده ، مطابقت ميدهد . اين سنسور، تصويري آپتيكال از اثرانگشت را برداشت كرده و توسط الگوريتم هاي شناسايي، الگوي اثرانگشت فرد را شناسايي و با اثرانگشت هاي ذخيره شده در پايگاه داده خود تطبيق داده تا شناسايي فرد انجام پذيرد. اگر دوربين مدار بسته نتواند تصوير را با چهره فرد تطبيق دهد براي شما هشدار ارسال مي شود. شما مي توانيد تصاوير افراد را به پايگاه داده دوربين مدار بسته اضافه كنيد تا در صورت ديدن فردي غير آشنا به شما هشدار دهد. دليل اين امر اين است كه افرادي كه با شما شباهت دارند ممكن است به گوشي شما وارد شوند. اين دوربين هاي مدار بسته در مقايسه با ساير دوربين هايي كه وجود دارند هزينه نسبتا بالايي دارند و شما براي خريد آن بايد بودجه زيادي داشته باشيد. بسياري از مردم بر اين معتقدند كه استفاده از اين مدل دوربين هاي مدار بسته وارد شدن به حريم خصوصي آن ها مي باشد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۱۷:۰۶ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

نرم افزار اكسس كنترل ويسمن

اولا، چهره هاي مختلف ممكن است بسيار شبيه به نظر برسند، به اين معنا كه هر صورت شامل دو چشم، دو گوش، يك بيني و يك دهان مي باشد، در نتيجه به تفكيك دقيقي نيازمند است. هدف اصلي اين شركت از توليد نرم افزار انبارداري ثبت دقيق گردش كالا و امكان دسترسي به سادهترين و راحتترين شكل ممكن به گزارشات و امكان كنترل دقيق بر گردش كالا است. نرم افزار حضور و غياب «تايمنيكس» جايگزين بسيار خوبي براي دستگاه حضور و غياب(دستگاه ساعتزن) است. واضح است كه اين روش در مقايسه با تشخيص چهره به صورت دو بعدي دقت بسيار بيشتري دارد. ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو. البته بايد توجه داشت اگر بين كار و تشويق نسبتي مناسب برقرار نباشد، روحيه سعي و تلاش از بين مي رود. ما در اين قسمت تلاش نموده ايم آنچه كه شما از يك دستگاه حضورغياب نياز داريد را به ساده ترين شكل در اختيارتان بگذاريم.

 

 • سازگاري با موبايل
 • مديريت مبتني بر باركد
 • آزمايش دياناي
 • درگاه USB
 • پيام خصوصي

جمعيت اين استان طبق سرشماري سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۳٬۲۶۷٬۶۳۷ نفر بودهاست كه ۱۲٬۴۵۲٬۲۳۰ در نفاط شهري و ۸۱۴٬۶۹۸ در نقاط روستايي ساكن هستند. ازآنجا كه تجمع رگهاي زير پوست صورت در هر فرد شكل متفاوتي دارد، تمايز رنگ بين نقاط مختلف صورت ثابت ميماند. اين نقاط يك شبكه الاستيكي با نسبتهاي ثابت ميسازد. در كنار هر دستگاه حضور و غياب و كنترل تردد، يك نرم افزار نياز است كه بتوان انواع گزارش را از اطلاعات خام دستگاه گرفت. كه شامل دستگاهي بود كه پس از كشيدن كارت باركدي به آن ورود و خروجها در حافظه سيستم ذخيره ميشدند و پس از تخليه اطلاعات به كامپيوتر توسط نرم افزار مخصوص حضور و غياب پردازش ميشدند. شركت علم وصنعت، توليد كننده انواع ساعت حضوروغياب ،ساعت،،نرم افزار ،ساعت هاي حضور … پس از تكميل ثبت نام استفاده از پشتيباني آنلاين امكان پذير ميباشد. اين سيستم جز زير سيستم هاي نرم افزار هوشمند يكپارچه مديريت منابع انساني مي باشد. اگر ميخواهيد بدانيد براي اتوماسيون و هوشمند سازي باشگاه ورزشي علاوه بر نرم افزار به چه تجهيزات سخت افزاري نياز است، حتما به لينك مربوطه مراجعه فرماييد.

جواهر هوشمند با بهره … محاسبه خودكار قيمت و نمايش جزئيات قطعه طلا يا جواهر مورد نظر مشتري. گروهبندي و دسته بندي كالاها و نمايش درختي كالاها. ترجمه هاي آماده سايت ترجمه فا، به سه دسته ويژه، ارزان و رايگان تقسيم ميشوند. صدور ورود به انبار و خروج از انبار و ثبت آمار تعدادي و ريالي با حفظ طبقه بندي گروه، دسته و كد كالا. گزارشات تعبيه شده در سيستم ورود و خروج اين امكان را براي كاربران فراهم مي نمايند تا بتوانند گزارشات مختلف محاسبه اي، آماري و مقايسه اي را از سيستم دريافت نمايند. • مقبوليت: كه نشان ميدهد در حال حاضر تا چه اندازه سيستمهاي شناسايي بيومتريك براي افراد در زندگي روزمره قابل قبول ميباشد. چه دستگاهي براي مركز شما مناسبتر است ؟ با استفاده هر چه گستردهتر از سيستم هاي كامپيوتري در امور مختلف اداري ، نقش نرمافزار مناسب و بهينه در اين سيستم ها بسيار ضروري بوده و در اين بين سيستم هاي كنترل كاركرد از جايگاه خاصي برخوردار هستند . اين نرم افزار ها بسيار كارآمد مي باشدو مي تواند درمواردي كه نياز به دوركاري و يا كار خارج ازمحيط اداري مي باشدو دسترسي به دستگاه حضور و غياب غيرممكن است بسيار مفيد واقع شود . نرم افزار حضور و غياب پيشرفته با توجه به آخرين تغييرات قوانين اداره كار ايران ساختار يافته و با تغييرات اين قوانين سازگار است و قابليت بروز رساني دارد.

از ديگر امكانات همراه دستگاه EB-142 مي توان به داشتن سخنگوي فارسي، سيستم عامل لينوكس، قابليت تعريف ۱۰ اثر انگشت براي هر نفر و تعريف كليد چهار عملياتي اشاره كرد. از مهمترين ويژگيهاي اين سيستم حضورو غياب ميتوان به كليدهاي برجسته و مقاوم ميكروسوييچي و باطري داخلي اشاره نمود. با امكاني كه در سيستم ورود و خروج قرار داده شده مي توان اطلاعات مربوط به ماموريت ها و مرخصي هاي پرسنل را از سيستم ماموريت و مرخصي دريافت نمود. در روش هاي سنتي كه عموما با دفاتر عظيم حضور و غياب و دفترهاي شرح وقايع روزانه انجام مي شد، كار به كندي انجام مي شد و محاسبه ميزان كاركرد و روزهاي حضور كاركنان در محل كار دشوار مي نمود. تعيين آدرس كالا در مشخصات كالا و نمايش در جستجوي كالا براي دسترسي آسان به محل فيزيكي كالاها. در حقيقت در اين مرحله تصوير خروجي كه بايستي توسط ماژول طبقهبندي كننده براي تعيين هويت و تشخيص چهره مورد استفاده قرار ميگيرد.

دنبال كردن خط ديد چشم و تعيين نژاد ، جنس ، سن و حالت صورت از جمله اين كاربردها هستند كه بعضي از آنها در ارتباط بين انسان و كامپيوتر مفيد هستند. شما مي توانيد از برنامه FaceLock براي قفل كردن برنامه ها، قفل كردن گالري، قفل كردن واتس آپ و فيس بوك خود استفاده كند تا هيچ كس نتواند در اين برنامه هاي شما جاسوسي كند. وارد كردن و خروجي گرفتن اين اطلاعات ساعت هاي كار دستي ثبت داده ها در ليست حقوقي را حفظ مي كند و خطر اشتباه را كاهش مي دهد. گياه پنجانگشت كه داراي خواص ضد سرطاني است، توانايي زيادي براي كاهش سطح تستوسترون و مهار رشد سلولهاي سرطاني پروستات در بدن دارد. با استفاده از امكانات ساده آن, ضمن كاهش هزينه, بهرهوري كسب و كارتان را افزايش دهيد . براي تاييد هويت كاركنان زمان ورود به شركت يا ايجاد دسترسي به بخشهاي مختلف سازمان، يا حتي استفاده از دستگاههاي ديجيتال و تشخيص متهمان فراري و تحت تعقيب از اين نوع سيستمها استفاده ميشود. علاوه بر اين، زمان دقيق كاركرد كاركنان جهت محاسبه دقيق حقوق و اطلاع از ارزشي كه كاركنان براي كارشان قائل بوده اند. پارامترهاي كاركرد كاركنان شامل : ميزان كاركرد ، غيبت ، مرخصي ، مأموريت و اضافه كاري مي باشد كه توسط سيستم حضور و غياب ثبت ومحاسبه مي گردد .

نرم افزار حضور و غياب پيشرفته يك سيستم حضور و غياب حرفه اي با تمامي امكانات نسخه پايه است كه ظرفيت ها و قابلت هاي ويژه اي به آن اضافه شده. نرم افزار حضور و غياب نسخه پايه با توجه به آخرين تغييرات قوانين اداره كار ايران ساختار يافته و با تغييرات اين قوانين سازگار است و قابليت بروز رساني دارد. تمام نسخه هاي نرم افزار انبارداري ميزان داراي امكان كاركرد با دستگاه باركد خوان است. نرم افزار يكپارچه حضور و غياب علم گستر صدف ، امكان كنترل حضور وغياب را از هر نقطه وزماني فراهم مي سازد. با توجه به مشكلات مدارس در زمينه حضوروغياب و كنترل تردد دانش آموزان ، شركت علم گستر صدف اقدام به تجهيز سيستم حضور وغياب در مدارس كرده تا بتواند براي رفع مشكلات مدارس كشور اقدام نمايد. پس در قدم نخست به طور كامل لبه فوقاني صفحه نمايش آيفون خود و نوار مشكي رنگي كه در اين بخش واقع شده را تميز كنيد و سپس دوباره عملكرد فيس آيدي را بررسي نماييد. پس در صورتيكه چنين حساسيتي را داريد گزينه اثرانگشتي پيشنهاد مي گردد .موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۳:۴۸ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

تكنولوژي بيومتريك: سيستم تشخيص چهره - فراست

تكنولوژي هاي پيشرفته امروزه به كمك مديران آمده است. احراز هويت چهره در سال جاري به نظر مي رسد. Megvii Face، كه چندين اداره پليس در چين از سال ۲۰۱۶ براي دستگيري ۴۰۰۰ نفر از آنها استفاده كرده اند، داراي محدوديت هاي تكنولوژيكي جدي است. براي مثال اگر كابر شناسايي شده مذكر و در بازه سني 12 الي 22 سال باشد، تبليغات مرتبط با بازيهاي كامپيوتري فيفا براي وي ارسال ميگردد. اين راه به گونه ايي براي شناسايي اثر انگشت جعلي كه با موادي مانند پلاستيك و ژلاتين و غيره ساخته شده به كار مي رود. اين دوربين ها به راحتي مي توانند چهره افراد و اشيا و حيوانات را تشخيص دهند. نكته ي ديگر در خصوص اثر انگشت كه بعضاً مورد تأكيد و مورد توجه برخي از سازمان ها ست، بحث انتقال آلودگي از اين طريق است. عروق، خون گرم را از طريق بدن منتقل مي كنند و پوست بالاي خود را گرم مي كنند. در اين سيستم، پرسنل ورود و خروجشان را به شكل اتوماتيك از طريق دستگاه كنترل تردد (دستگاه كارتخوان، ساعتزن، كارتزن، ورود خروج و ثبت تردد از اسامي رايج ديگر اين دستگاه هستند.)، كامپيوتر و يا موبايل ثبت كنند. از جمله مصداقهاي اين كنترل كه اهميت خاصي دارد داشتن امكان نظارت و كنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است، زيرا اين مساله مهمترين فاكتور محاسبه حقوق افراد به حساب مي آيد.

 • تخصيص دوره به صورت گروهي
 • با تغييرات چهره و نور تقريبا ثابت است
 • امكان كار تحت شبكه محلي و شبكه اينترنت
 • امكان گزارش گيري هم به صورت ماهانه و هم به صورت روزانه
 • 100 زدن شيمي كنكور 97 ، با 4 ماه مطالعه
 • سنسور اثر انگشت : دارد

هركدام از عكسها روي مقدار خاصي از نور IR تمركز ميكند (موجهاي بلند، كوتاه و معمولي). اشكالات خاصي در ارتباط با تشخيص صورت وجود دارد. به اين ليست مي توان مواردي را كه در هر مجموعه بر اساس نيازهاي سازماني آن تعريف مي گردد، به صورت سفارشي شده اضافه نمود. SDK استاندارد براي توسعه كاربردهاي بيومتريكي مبتني بر PC در نظر گرفته شده است و شامل كامپوننت هاي استخراج كننده و تطبيق دهنده ، خودآموزها و نمونه هاي برنامه نويسي ، كتابخانه مديريت دوربين و مستندات نرم افزار مي باشد. حالا در روزگاري زندگي ميكنيم كه تكنولوژي تشخيص چهره به مدد دادههاي دريافتي از دوربينهاي امنيتي و پروفايلهاي آنلاين، ابزار قدرتمندي براي جستجوي افراد و پايش تك تك اقدامات آنها محسوب ميشود. همچنين دو نوع سازنده تلفن هاي همراه هوشمند وجود دارد ، سازندگاني كه فكر مي كنند سنسورهاي اثر انگشت جايگاه بهتري در تلفن هاي هوشمند دارند و سازندگاني كه به طور كامل به قابليت تشخيص چهره اعتقاد دارند. در ساير سيستم هاي حضور و غياب ممكن است گذرواژه را فراموش كنيد اما در دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشتي شما هميشه اجزاي بيومتريك خود را به همراه داريد. نظارت بر پرسنل دوركار: دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشت با تلفن همراه و يا اينترنت نيز قابل كنترل است. اكثر سنسورهاي اثر انگشت در زير صفحه نمايش تقريبا سريع و قابل اعتماد هستند ، اما استثنائاتي نيز وجود دارد.

افزايش بهره وري:با دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشت كاركناني بهتر كار مي كنند. … ارائه آن با قيمت بسيار مناسب, بتوانيم موجب افزايش بهرهوري و رونق شركت شما شويم. با توجه به نياز عديده مديران جهت كنترل پرسنل خود، كارت فينگر با بكارگيري فناوريهاي روز دنيا، اقدام به توليد نسل جديد دستگاههاي حضور و غياب با بالاترين كيفيت و كمترين قيمت را، نموده است. در بين همه دستگاههاي بيومتريك ، فناوري اثر انگشت بيشترين رشد تكنولوژي و با صرفه ترين قيمت را دارد كه مي توان با توجه به نيازهاي هر مجموعه سازگار كرد. با خريد از دياكالا در هر كجاي ايران تجهيزات مورد نياز خود را بدون پرداخت هزينه حمل بصورت رايگان دريافت كنيد. اگر شما عينك زده ايد و يا كلاه بر سر داريد ما به شما پيشنهاد مي كنيم كه بدون آن ها به اسكن چهره بپردازيد . در اين حالت، بسياري از انسانها حتي بدون آموزش رسمي، ميتوانند علائم احساسي را درك كنند و تشخيص دهند. شركتهاي تكنولوژيكي در سراسر دنيا سيستمهاي تشخيص چهره مختلفي را پيادهسازي كردهاند اما امريكا، روسيه، چين، ژاپن، اسرائيل و اتحاديه اروپا در اين زمينه پيشرو هستند.

بحث bias يا جانبدارانه شدن نتايج، مدتهاست كه الگوريتمهاي تشخيص چهره را دچار مشكل كرده است. كاربران ميگويند براي فناوري تشخيص چهره گوگل پيكسل 4 (Google Pixel 4) باز يا بسته بودن چشمان شما فرقي ندارد و همين باعث به دردسر افتادن كاربران و احساس خطر از هك شدن گوشيشان در هنگام خواب شده است! به شما پيشنهاد ميكنيم قبل از تصميم گيري نهايي و سفارش دوربين مدار بسته، با كارشناسان فروش شركت پويا بين تماس بگيريد و از راهنمايي آنها استفاده كنيد تا بهترين انتخاب ها را در زمينه دوربين مدار بسته داشته باشيد. با توجه به پيشرفت علم، فناوري ها و تكنولوژي هاي جديدي به دوربين هاي مدار بسته اضافه شده است و شما به راحتي مي توانيد از اين دوربين هاي هوشمند در خانه و محيط كسب و كار خود استفاده كنيد. كساني كه از دوربين هاي مدار بسته استفاده مي كنند اين موضوع را به خوبي مي دانند كه دوربين هوشمند ممكن است هشدار هاي نادرست ارسال كند.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۷:۵۸ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

تكنولوژي تشخيص اثر انگشت زنده در دستگاه حضور و غياب

در اين پيام آمده است؛ براي پيشگيري از شيوع كرونا ويروس در ادارات، سامانه حضور و غياب با ثبت اثر انگشت تمامي دستگاههاي اجرايي استان تهران تا پايان روز ۱۵ اسفندماه به حالت تعليق در آمد. داشبورد اين نرم افزار مجموعه اي كامل از امكاناتي كه مورد نياز مدير سامانه مي باشد را به سادگي در اختيار وي قرار مي دهد. به خاطر نياز به تعداد بالاي خازن مورد نياز در اين حسگرها معمولا قيمت آنها بالاست. در اين حسگرها خازن ها به يك سطح رسانا متصل ميشوند. مشكل دومي كه علاوه بر مورد قبلي -استفاده از دستگاه روي سطح صاف- وجود دارد و كمي ناديده گرفته ميشود قاب محافظ بدنه است. در نگاه اول ميبينيم كه توليدكننده قاب محافظ محل دكمه پاور را باز گذاشته و كاربر به حسگر اثر انگشت دسترسي دارد. خواهناخواه طراحان محصولات مجبورند براي كاهش ضخامت تلفن هوشمند دكمه پاور را بهشكل كشيده و نازك طراحي كنند و اين موضوع اشكال خود را زماني نمايان ميكند كه كيس محافظ هم روي آن قرار بگيرد.

 

وجود اسكنر در جلو دستگاه اين امكان را به ما ميدهد كه بدون هيچ حركت اضافهاي با تلفن هوشمند خود ارتباط برقرار كنيم. اما پس از آزمايش اين محصولات به اين نتيجه رسيدم كه بهترين مكان براي قرارگيري اين سنسور جلو تلفن هوشمند است و نه مكاني ديگر. اما نكته اي كه باقي مي ماند، در زمان خريد دستگاه حتما به نرم افزاري كه همراه سيستم حضور و غياب به شما ارائه مي شود دقت كنيد. با اين حال تمام روشها بر همين اصل استوار است كه اطلاعات شما در بخشي جداگانه و محافظت شده از پردازنده ذخيره شود كه به وسيله نرمافزارهاي معمولي سيستم قابل دسترسي نباشد. حال ميبينيم در اكثر تلفنهاي هوشمند اين سنسور جايگاه خود را در جلو دستگاه و در دكمه هوم پيدا كرده است. دستگاه، اثرانگشت هر فرد را به صورت الگويي صفر و يكي در ميآورد و اين الگو را در حافظهي خود ذخيره ميكند. يكي از مواردي كه در گروه مهرپردازش به آن بسيار اهميت داده مي شود بررسي دقيق نياز مشتري است.كارشناسان شركت مهرپردازش با توجه به فعاليت كاري مشتري محصول مورد نظر راپيشنهاد مي دهند.

اسپرم در داخل واژن(يكي از اجزاي دستگاه تناسلي زنان) شنا كرده و وارد رحم ميشود و خود را به لولههاي فالوپ يا لولههاي رحمي ميرساند. براي اين كار از آناليز رنگ تصوير گرفته شده و اينكه در كدام مناطق تصوير تاريكتر يا روشنتر است استفاده ميشود. با مقايسه دستگاه هاي حضور و غياب اثر انگشت به آساني مي توانيد از قابليت هاي هر كدام مطلع شويد . حضور و غياب پرسنل معمولا به سه روش انجام مي شود كه هر كدام از آنها محاسن و معايب خود را دارند. منظور اين است كه دكمه پاور همچنان ميتواند كارايي خاص خود را، مثل روشن كردن موقت نمايشگر براي نشان دادن ساعت و غيره، حفظ كند. توجه نماييد امكان ويرايش الگوي كاري دائم به موقت يا برعكس (موقت به دائم) وجود ندارد. با بردن موس بر روي دكمه ذره بين راهنمايي در خصوص ترتيب ستون ها به نمايش گذاشته مي شود و با كليك بر روي ان امكان انتخاب فايل كه در مرحله قبل آماده سازي شده است، فراهم مي شود.  1. بزرگي گراديان  1. امكان شخصيسازي  1. ابعاد مناسب براي استفاده در فضاي محدود  1. تجهيزات برقي  1. سنسور اثر انگشت  1. حفظ حريم خصوصي  1. پسورد خود را وارد نماييد  1. نرم افزار يادداشت روزانه

 در اين مرحله دكمه «ثبت» را كليك نماييد. در مرحله پس از سفارشي سازي آموزش هاي نهايي به انفرادي گروهي به كاربران داده مي شود و با حصول اطمينان از رضايت مشتري نرم افزار تحويل نهايي مي گردد. همانطور كه مشاهده كرديد در اين مقاله به آموزش نحوه رفع مشكل عملكرد اسكنر انگشت (Touch ID) آيفون و آيپدهاي اپل پرداختيم. اين موضوع در مورد محصولاتي مثل OnePlus 2 و ديوايسهاي هوآوي كمي متفاوت است و عملكرد سنسور نيازي به روشن شدن صفحه نمايش ندارد و در هر حالتي پس از لمس شدن قفل گوشي را باز ميكند. البته مورد آخر چندان معقولانه نيست، چراكه ما براي محصول هزينهاي صرف كردهايم تا از تمام قابليتهاي سختافزاري و نرمافزارياش استفاده كنيم؛ مخصوصا در تلفنهاي هوشمند ردهبالا! بهطور مثال، در برخي ديوايسهاي كمپاني هوآوي ميبينيم كه سنسور اثر انگشت جداگانه در پشت قرار گرفته يا در محصول آخر الجي، يعني V10، اين حسگر با دكمه پاور تركيب شده است.

به كمك فرستنده، ابتدا امواج فراصوتي به سطح انگشت كاربر فرستاده ميشود كه، بنابر طرح انگشت هر فرد و فرورفتگي و برآمدگي آن، برخي از اين امواج جذب مي شوند و برخي دوباره بازميگردند. برخي اوقات ما مشغول گوش كردن به موزيكيم و ميخواهيم بهسرعت يك نوتيفيكيشن را چك كنيم و جواب بدهيم و در اين لحظات قصد نداريم دستگاه را از روي ميز برداريم. اما گاهي نياز به اين است كه مديريتي براي ورود و خروج وسايل نقليه ايجاد كنيم يا بخواهيم گزارش كاركرد تردد را از كاميپوتر دريافت نماييم. با اين حساب اما بايد گفت كه مشكل هميشگي در استفاده از سيستم هاي قابليت تشخيص چهره اين است كه متاسفانه، اين قابليت به سادگي قابل هك شدن بوده و مي توان از آن عبور كرد. اما افراد سودجو وب داندي ش كه قصد ورود به سيستم اثر انگشتر ادار ندهد فشان سرقت وتخريب اطلاعات مي باشد . مانند حسگرهاي اپتيكال، هرچه تعداد خازنها بيشتر باشد، دقت تشخيص اثر انگشت افزايش مييابد و امنيت حسگر بيشتر ميشود. براي حل اين مشكل از يك رديف LED به عنوان فلاش استفاده ميشود تا بتواند محيط را براي عكسبرداري مناسب كند. اين محيط امن براي ساير پردازشهاي رمزنگاري شده استفاده ميشود و براي جلوگيري از جاسوسي نرمافزاري مستقيما با سختافزارهاي امنيتي مانند حسگرهاي اثر انگشت در ارتباط است.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۵:۳۶ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

دستگاه حضور و غياب چيه و اصلا به چه دردي ميخوره؟ معرفي جامع

شايد شما هم تا به حال اسم دستگاه حضور و غياب را شنيده باشين. امروزه توي بيشتر شركت‌ها و كارخانه‌هاي بزرگ از دستگاه حضور و غياب براي ثبت تردد كارمندان استفاده مي‌شه. اما شايد براتون جالب باشه كه بدونيد اصلا چي شد كه دستگاه حضور و غياب به وجود اومد! ايده‌ي ساخت يك دستگاه حضور و غياب از اونجايي شكل گرفت كه كارمندها در ثبت زمان حضور و غياب خود در سازمان تقلب مي‌كردن و زمان اشتباهي را براي خودشان ثبت مي‌كردن تا حقوق بيشتري از مدير دريافت كنند. حتي گاهي با ساخت و پاخت و تباني با مسئول حراست ساعت ورود و خروج خود را به صورت جعلي و نادرست ثبت مي‌كردند. اين قضيه‌ي تقلب كردن، كارمندان مديران سازمان‌ها را به ستوه آورده بود؛ زيرا كارمندان در ساعات كاري خود به درستي كار نمي‌كردن و بازدهي و بهره‌وري سازمان را پايين مي‌آوردند. اما از طرف ديگر حقوق يك كارمند وظيفه‌شناس با يك كارمند بي‌مسئوليت هيچ فرقي نداشت زيرا كارمند بي‌مسئوليت به هر دري مي‌زد تا ساعات كاري خود را به صورت كامل و يا حتي با اضافه‌كار(!) ثبت كند!

اين مشكلات باعث شد مديرها به فكر راه جديدي باشن تا جلوي تقلب كردن كارمندان را بگيرن و اين اتفاق باعث به وجودآمدن دستگاه حضور و غياب شد.

البته كارمندان وظيفه‌شناس ما(!)J همواره به دنبال راه‌هايي بودند تا سيستم‌هاي حضور و غياب را بپيچانند و به ميل خودشان رفتار كنند. اما با پيشرفت تكنولوژي و روي كار آمدن دستگاه‌هاي حضور و غياب جديدتر، اين كار براي آن‌ها سخت و سخت‌تر شد تا اين كه امروزه با روي كار آمدن دستگاه‌هاي حضور و غياب اثر انگشتي و تشخيص چهره تقريبا هيچ‌كس نمي‌تواند آن‌ها را دور بزند.

دستگاه حضور و غياب چيست؟

دستگاه حضور و غياب دستگاهيه كه با استفاده از اون تردد كارمندان ثبت ميشه و وضعيت مرخصي و ماموريت آن‌ها مشخص ميشه. كارمندها در هربار ورود و خروج به سازمان اطلاعات خود را در اين سيستم ثبت مي‌كنن و در انتهاي هر ماه نرم‌افزار متصل به دستگاه حضور و غياب، حقوق اون‌ها را محاسبه مي‌كنه.

انواع مختلف دستگاه حضور و غياب

حالا مي‌خوايم با انواع مختلف دستگاه حضور و غياب آشنا بشيم. چند تا از راج‌ترين انواع دستگاه‌هاي حضور و غيابي كه اين روزها در بيشتر شركت‌ها استفاده ميشه شامل دستگاه حضور و غياب اثر انگشتي، دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره، دستگاه حضور و غياب تشخيص عنبيه و دستگاه حضور و غياب كارتي هستند. البته انواع ديگه‌اي هم از دستگاه‌هاي حضور و غياب وجود داره اما كاربردي‌ترين دستگاه‌ها اينا هستن و بيشتر از اين دستگاه‌ها در بيشتر جاها استفاده ميشه.

دستگاه حضور و غياب اثرانگشتي

توي اين نوع از دسگاه حضور و غياب، از اثر انگشت كارمندها براي شناساييشون استفاده ميشه. يعني هر كارمند اثرانگشتش رو در زمان ورود يا خروجش در دستگاه ثبت مي‌كنه و به وسيله‌ي اون شناسايي ميشه و زمان ورود و خروجش ثبت مي‌شه. در انتهاي ماه هم حقوقش بر اساس ساعات كاري كه حضور پيدا كرده محاسبه ميشه.

دستگاه حضور و غياب تشخيص چهره

اين نوع از دستگاه حضور و غياب هم عمليات ثبت ورود و خروج كارمندها رو بر اساس شناسايي چهرشون انجام ميده.

دستگاه حضور و غياب تشخيص عنبيه

دستگاه حضور و غياب تشخيص عنبيه كارمندها رو با اسكن كردن الگوي عنبيشون شناسايي مي‌كنه. جالبه بدونين اين دستگاه‌ها از همون فناوري استفاده مي‌كنن كه گوشي‌هاي آيفون و سامسونگ براي امنيتشون استفاده مي‌كنند.

البته از دستگاه حضور و غياب تشخيص عنبيه در سازمان‌هايي استفاده ميشه كه مسئله‌ي امنيت براشون خيلي حساسه.

چرا مديرها از دستگاه حضور و غياب استفاده مي‌كنند؟

استفاده از دستگاه حضور و غياب براي مديرها مزايايي داره كه مي‌تونيد در ادامه بخونيدشون:

ü     با استفاده از دستگاه حضور و غياب سرپرست هر بخش مي‌تونه براي كارمندهاش شيفت‌هاي كاري جديدي رو اضافه يا كم كنه.

ü     اگر شرايط بد آب و هوايي يا شرايط فوري https://www.jahangostarpars.com/time-attendance/ ديگه‌اي پيش بياد، مدير مي‌تونه از طريق سامانه‌ي حضور و غياب شيفت كارمندها رو تغيير بده يا يه روز كاري ديگه براشون تعريف كنه.

ü     استفاده از دستگاه حضور و غياب باعث ميشه روابط بين كارمندان و مدير شفاف‌سازي بشه و مشكلي در روابط اون‌ها سر مسائل جزئي به وجود نياد.

ü     اطلاعات ثبت شده مي‌تونن به صورت لحظه‌اي به روزرساني بشن و در اختيار مدير قرار بگيرن. اين قضيه باعث ميشه تا فرد خاطي به سرعت شناسايي بشه و باهاش برخوردي صورت بگيره تا از رفتارهاي اين چنيني دوباره جلوگيري بشه.

چگونه مي‌توانيم دستگاه حضور و غياب تهيه كنيم؟

شما مي‌تونيد همين الان به سايت ما (دستگاه‌هاي حضور و غياب جهان گستر پارس) سر بزنيد و با خوندن اطلاعات مربوط به هر دستگاه و ديدن دموي مربوط به هر دستگاه، دستگاه مورد نياز خودتون رو انتخاب كنيد. در ضمن هر سوالي هم كه براتون پيش اومد ميتونين با واحد پشتيباني شركت تماس بگيرين و از كارشناسان ما شماوره‌ي رايگان دريافت كنيد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۷:۰۰ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]

فروش دستگاه حضور و غياب همراه با نرم افزار - دستگاه حضور و غياب

در اين نرم افزار شما ميتوانيد به صورت كاملاً خودكار كليه كارنامه ها و گزارشات و تاريخ امتحانات و برنامه هفتگي كلاسها و هر چيز ديگه اي كه بخواهيد رو از طريق پيامك روي موبايل اولياء ارسال كنيد . برنامه هاي تردد و رفت و آمد پرسنل در كليه مجموعه ها و كسب و كارها از تنوع بالايي برخوردار است. البته از آنجا كه اين سيستم براي يك مؤسسه امنيتي زير نظر پليس تهيه شده بود، اطلاعات چنداني در اينباره در اختيار رسانهها قرار نگرفته است. در نرم افزار حضور و غياب رايگان ويسمن براي مديريت بهتر تردد پرسنل امكان ثبت مجوز كليه حالات اعم از مرخصي، مأموريت، اضافه كاري در دو نوع ساعتي و روزانه در نظر گرفته شده است. يك ويژگي منحصر به فرد نرم افزار حضور و غياب رايگان ويسمن اين است كه نياز به نصب هيچ گونه ديتابيسي از جمله sqlserver ندارد و براي ذخيره اطلاعات و داده هاي خود از پايگاه داده Access استفاده مي كند. قيمت خريد/فروش دستگاه ساعت حضور و غياب ديواري اثر انگشتي و ساعت زني … تايمنيكس هم نرم افزاري ساده براي ثبت و مديريت زمان و شروع و پايان فعاليت هست. دستگاه حضور و غياب جهت ثبت تردد از طريق اثر انگشت و كارت بدون تماس … علاوه بر امكانات و قابليت هاي زياد، از كيفيت بالا و قيمت مناسبي نيز برخوردار باشد. دوربين هاي مدار بسته روز به روز در حال پيشرفت هستند و امكانات و ويژگي هاي جديدي به اين دوربين ها در حال اضافه شدن مي باشد.

آمازون منابع  به سازمانهاي مجري قانون كه از نرمافزار تشخيص چهره آمازون استفاده ميكنند، اعلام كرد كه هنگام تصميمگيري در مورد مظنونان، خطاي ۵ درصدي سيستم بايد در نظر گرفته شود. به هر حال با وجود احتمالي كه كارشناسان متعدد به سوء استفاده از فناوري تشخيص چهره در سيستمهاي نظارت عمومي ميدهند، آمازون همه آنها را رد ميكند. آمازون براي فناوري 'تشخيص چهره' قانون وضع ميكند شركت "آمازون" در حال تهيه قوانيني براي تنظيم فناوري تشخيص چهره است. چيزي كه در اينجا به چشم مي خورد دقت بالاي اين دستگاه مي باشد. افراد مي توانند با استفاده از اين دستگاه ها بهترين كارايي را براي ثبت ورود و خروج هاي كارمندان و افراد مختلف داشته باشند. اينكه كارمندان در جريان ريز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با كارفرما قرار بگيرند، يكي از مسائلي است كه بهره وري كار شركت را بالا مي برد.  • تعمير واي فاي داخلي دستگاه هاي حضور و غياب  • اپليكيشن حضور و غياب تايم داكتر (Time Doctor)  • نرخ عدم پذيرش اشتباه  • نصب ساده و آسان  • محل نصب بايد تا حد امكان به اتاق نگهباني نزديك باشد  • گزارش گيري آفلاين و غير لحظه اي (معمولا در انتهاي ماه)  • 14دستگاه حضور و غياب مدل NF50
در اين دستگاه ميتوانيد به سادگي گزارش كنترل تردد افراد را داشته باشيد. قيمت دستگاه حضور غياب اثر انگشتي V800 با نمونه هاي وارداتي رقابت مي كند. ليست قيمت دستگاه حضور و غياب,قيمت حضورغياب,قيمت,قيمت دستگاه حضورغياب … حضوروغياب، نرم افزاررايگان،نصب رايگان ليست قيمت دستگاه هاي حضور و غياب. از اين قسمت مي توان كاربران ثبت شده روي دستگاه را از طريق نرم افزار اكسس كنترل مديريت كرده و آنها را فعال يا غير فعال نمود. FingerTec است كه مانند يك ابزار پرتابل٬ و يك TA300 جديدترين دستگاه ساعت حضور و غياب شركت … از نظر قيمت شرايط رقابتي فوق العاده اي دارد٬ بلكه راحتي ويژه اي براي كاربران ايجاد مي كند. شايد توانايي تشخيص ترس در چهرهي افراد و تصاوير، در نگاه اول مفيد به نظر برسد. اين نرم افزار با قرار دادن سخت افزارهاي اكسس كنترل اثر انگشتي، كارتي و تشخيص چهره بر روي هر درب مي تواند از طريق شبكه و به صورت آنلاين كليه ترددهاي محدوده مورد نظر را مورد بررسي قرار دهد. همچنين در اين نرم افزار كليه ترددهاي ماهانه و كاركرد پرسنل نيز با دقت كامل انجام مي شود و داراي امكان محاسبه و گزارش گيري از عملكرد ماهانه كاركنان نيز مي باشد.

همچنين برخورداري از قابليت زمانبندي دسترسي ها، امكان تردد افراد در زمان هاي خاصي در طول روز يا هفته و محدود كردن آن در زمان هاي ديگر را فراهم مي كند. ۴- بلاخره تشخيص افرادي ك ميشناسد و معلوم كردن نام آن ها از طريق مقايسه ي ويژگي هاي خاص و يگانه ي چهره افراد. سربرگ مديريت كاربران شامل تب هاي ليست كاربران، انتقال كاربر روي دستگاه، گزارش ترددها، حذف و فعال يا غير فعال كردن كاربر روي دستگاه و اختصاص كمد به كاربر مي باشد. كاربران چيني براي آنكه بتوانند از سرويسهاي تلفن همراه استفاده كنند، بايد ابتدا چهرهشان اسكن شود. كه رويه اسكن به سرعت انجام ميشود. تفاوت اين مدل ها در امنيت و سرعت تشخيص است. در رويكردهاي قبلي، بخش عمدهاي از كار مربوط به انتخاب فيلترها براي ايجاد ويژگيهايي جهت استخراج بيشينه ممكن اطلاعات از تصاوير بوده است. اين نرم افزار موجب ايجاد تسهيلات ويژهاي براي كاربران آن شده است.

همچنين داراي رابط كاربري زيبا، جذاب، ساده و كاربرپسند است كه همين ويژگي موجب شده تا استفاده از اين نرم افزار حضور و غياب بسيار ساده و آسان شود. از اين قسمت مي توان ليست سالن هايي كه در نرم افزار تعريف شده را مشاهده نمود. FBI Faces نام نرم افزاري قدرتمند در زمينه چهره نگاري افراد مختلف مي باشد. در نرم افزار حضور و غياب رايگان ويسمن كليه ترددهاي روزانه و كاركرد پرسنل با دقت كامل انجام مي شود. بر همين اساس گروه نرم افزار ويسمن تصميم به طراحي و توليد اپليكيشن حضور و غياب كارمندان بر پايه سيستم عامل اندرويد نمود. در اين نرم افزار امكان گزارش گيري از كليه ورود و خروج ها در بازه هاي زماني مشخص براي مديران در بخش هاي مختلف سازمان ها فراهم شده است. سيستم كنترل تردد به انواع دستگاه ورود و خروج سخت افزاري در كنار سيستم هاي نرم افزاري هوشمند اطلاق ميگردد كه هدف اصلي آنها ثبت و كنترل تردد افراد به صورت هوشمندانه و مكانيزه ميباشد.

 

يكي از قابليت هاي اين نرم افزار كاربردي نداشتن محدوديت بابت معرفي دستگاه و كنترل چندين دستگاه تنها با يك نرم افزار اكسس كنترل ويسمن است. از اين قسمت از نرم افزار مي توان ليست تمامي دستگاه هاي متصل به نرم افزار اكسس كنترل ويسمن را مشاهده نمود. در نرم افزار حضور و غياب رايگان ويسمن امكان ثبت مشخصات كامل پرسنل از جمله اطلاعات شناسنامه اي- هويتي، شخصي، تحصيلي، سازماني، شغلي، نظام وظيفه، و … بدون محدوديت تعداد پرسنل وجود دارد. نرم افزار هاي سري حرفه اي داراي سه ماه پشتيباني آموزشي و يك سال پشتيباني نرم افزاري است. اين محصول ويردي داراي گارانتي و خدمات پس از فروش بسيار فوق العاده اي مي باشد كه اين گارانتي به مدت 1 سال تعريف شده است . مطالعه مقاله راهنماي خريد و انتخاب دستگاههاي حضور و غياب كارابان نيز ميتواند، جهت انتخاب محصول مناسب به شما كمك نمايد. اين محصول داراي وزني برابر 540 گرم مي باشد .موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۰:۲۵ ] [ مدير عامل ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ]