تشخیص چهره در دوربین مدار بسته چیست ؟

تشخیص چهره در دوربین مدار بسته چیست ؟

 


همچنین این ساعت مجهز به درگاه سیم کارت می باشد که از طریق آن می تواند به اینترنت متصل شده و با سرعت 2G پا به دنیای مجازی بگذارید. البته با این وجود می توانید خلا سیم کارت را با اتصال آسان به گوشی هوشمند خود پر کنید. در مواقع عادی در این ساعت هوشمند مانند دیگر انواع ساعت های هوشمند یک ساعت کلاسیک نمایش داده می شود اما نکته ی قابل توجه اینجاست که این ساعت اصلی قابل تغییر می باشد. این محصول این امکان را فراهم میآورد تا مشتری بتواند انواع گروهای حراستی, نگهبانی, پرستاری و چرخشی را در نرمافزار مشخص نماید. استفاده از نرم افزارهای چهره نگاری پیشرفته و توصیف و کمک شاهدان امروزه موجب شده تا شناسایی افراد به راحتی صورت گیرد. تمامی حقوق نرم افزار حضور و غیاب کارا وب متعلق به شرکت دانش بنیان کارا دوهزار می باشد. تصور کنید با ساعت هوشمند جدید خود که بسیار به ساعت های هوشمند شرکت اپل شباهت دارد در حال پیاده روی هستید و به راحتی می توانید در هر لحظه تعداد قدم های برداشته شده خود را مشاهده کنید. به هرحال شما میتوانید از SD کارت روی ساعت خود استفاده کنید. کنترل دوربین شما با این ساعت !

این دوربین صورت شما را با اشعه فروسرخ اسکن می کند و با توجه به مدت زمان موج بازگشتی، عمق نقاط مختلف صورت شما را تشخیص می دهد. این سیستم به راحتی با چسباندن تگ بر روی بار مسافران و قراردادن یک سری آنتن و در نهایت خواننده در اطراف و نیز قفسه های نگهداری بار مسافران به راحتی قابل اجرا می باشد. در نهایت دوباره صفحه ساعت اصلی روی ساعت جدید شما نمایش داده می شود و شما در کنار لذت از تکنولوژی به ادامه ی کارهای روزمره ی خود می پردازید. صفحه نمایش در دستگاه حضور و غیاب به صورت ۲/۸ اینچی رنگی بوده و قابلیت نمایش فارسی و تقویم شمسی و همینطور سخنگوی فارسی می باشد. نرم افزار حضور و غیاب ضمن کنترل این موارد، کلیه زمان تلف شده را محاسبه میکند و در برنامه انتهایی پرداخت دستمزدها میآورد. این نرم افزار بر پایه بانک اطلاعاتی SQL Server طراحی گردیده و امکان برقراری ارتباط با دیگر بانک های اطلاعاتی را نیز دارا می باشد. این نرم افزار جهت چاپ و طراحی انواع لیبل و بارکد به صورت گروهی از فایل اکسل خروجی نرم افزارهای مالی و حسابداری و حتی بدون نیاز به فایل اکسل کاربرد دارد.
•صفحه نمایشگر لمسی و گرافیکی
•کیفیت تصویر ۳۲۰ *۴۸۰ پیکسل یا ۵۰۰DPI می باشد
•ثبت ورود و خروج خودروها تنها با یک کلیک در اکسس
•محدوده اضافه کار اول وقت- روز اول و سوم به مدت 2:30 ساعت
•پشتیبانی از لنزهای C/CS
•دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی
•0 الی 45 درجه سانتیگراد

ما بخش ویدئوهای آموزشی را برای رفع مشکلات نرم افزاری شما راه اندازی کردیم که در تمامی ساعات شبانه روز می توانید آنها را دانلود و مشاهده نمایید و به آسانی مشکلات نرم افزاری خود را حل کنید. برای پیدا کردن پیکسلهای پوست از تقسیمبندی رنگ استفاده میگردد. هیچ گاه نگرانی برای گم کردن ندارید: بسیاری از شرکت ها هنوز هم از کارت ها برای ثبت زمان ورود کارمندان استفاده می کنند. بسیاری از کاربران از میزان زمان نگه داری شارژ توسط این ساعت هوشمند گله داشته اند و می گفتند که شارژ آن به سرعت به پایان می رسد. حافظه داخلی 128 مگابایتی این محصول نیز قابلیت نگاه داری تصاویر گرفته شده با دوربین را دارد. جزئیات توزیع شدت پیکسل سه بعدی ، تاثیرات نور محیطی را به هنگام دریافت و ثبت تصاویر چهره به حدااقل می رساند. دستگاه حضور و غیاب FaceStation برای شناسایی چهره 25 نقطه از صورت را جهت شناسایی استفاده می کند و تغییرات چهره را در هنگام شناسایی مد نظر قرار می دهد. هدفمان این است که تمییز دهیم یک نقطه ی تصویر در مقایسه با نقاط پیرامونش چقدر تاریک است.

برای استفاده از هر نوع دستگاه حضور و غیاب, کاربر نیاز به یک رابط نرم افزاری دارد که بتواند از تمامی قابلیت های یک سیستم حضور و غیاب یا حقوق و دستمزد بهره مند شود. عملکرد سیستم تشخیص چهره آیفون چگونه است؟ با استفاده از این دستگاه شما قادر خواهید بود بدون نیاز به کامپیوتر، کاربران، اثر انگشت، چهره یا کلمه عبور آنها را تعریف کرده و دستگاه را در حالت عملیاتی قرار دهید. شناسایی و تطبیق کاربران با استفاده از فناوری تشخیص چهره، اثر انگشت، کلمه عبور یا ترکیبی از این روشها از ویژگیهای منحصر بفرد دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-900 می باشد. شناسایی و تطبیق کاربران با استفاده از فناوری تشخیص چهره، اثر انگشت، کلمه عبور یا ترکیبی از این روشها از ویژگیهای منحصر بفرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره کارابان مدل KTA-900 می باشد. کیفیت بالا در اسکن اثر انگشت، برخورداری از استانداردهای بین المللی و تکنولوژی تأیید شده به عنوان سیستم احراز هویت در پروژههای نظامی و شناسایی ملی از مهمترین ویژگیهای این برند است. به گزارش گروه اقتصاد بینالملل فارس، رویترز مدعی شد یک خبرگزاری عراقی اعلام کرده است عراق ایرویز خدمات هوایی به ایران را به عنوان یک اقدام حفاظتی در برابر شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق درآورده است. سپیدار سیستم نیز برای حفظ یکپارچگی و کمک در مدیریت بهتر فرآیندهای کنترلی در شرکتها، اقدام به تهیه نرم افزار و سخت افزار تردد نموده است.

دستگاه ورود و خروج پرسنل

دلایل بسیاری برای استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب در شرکت‌های مختلف وجود دارد، بیایید با هم تعدادی از این دلایل را که مدیران مجبور به استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب شده‌اند را با یکدیگر بررسی کنیم:

با استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب، حضور و غیاب کارمندان به دقت کنترل می‌شود و فرآیند حضور و غیاب به درستی و بدون خطا صورت می‌پذیرد.

محاسبه‌ی حقوق و مزایای کارکنان با سرعت بیشتری انجام می‌پذیرد و احتمال خطا در آن به حداقل مقدار ممکن خود می‌رسد.

احتمال تقلب و شانه خالی کردن کارمندان از زیر کار، بسیار کم می‌شود و با به کار بردن سیستم‌های حضور و غیاب بیومتریک، به حداقل مقدار خود می‌رسد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،
[ ۴ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۵:۴۶ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]
[ ]