تکنولوژی بیومتریک: سیستم تشخیص چهره - فراست

تکنولوژی های پیشرفته امروزه به کمک مدیران آمده است. احراز هویت چهره در سال جاری به نظر می رسد. Megvii Face، که چندین اداره پلیس در چین از سال ۲۰۱۶ برای دستگیری ۴۰۰۰ نفر از آنها استفاده کرده اند، دارای محدودیت های تکنولوژیکی جدی است. برای مثال اگر کابر شناسایی شده مذکر و در بازه سنی 12 الی 22 سال باشد، تبلیغات مرتبط با بازیهای کامپیوتری فیفا برای وی ارسال میگردد. این راه به گونه ایی برای شناسایی اثر انگشت جعلی که با موادی مانند پلاستیک و ژلاتین و غیره ساخته شده به کار می رود. این دوربین ها به راحتی می توانند چهره افراد و اشیا و حیوانات را تشخیص دهند. نکته ی دیگر در خصوص اثر انگشت که بعضاً مورد تأکید و مورد توجه برخی از سازمان ها ست، بحث انتقال آلودگی از این طریق است. عروق، خون گرم را از طریق بدن منتقل می کنند و پوست بالای خود را گرم می کنند. در این سیستم، پرسنل ورود و خروجشان را به شکل اتوماتیک از طریق دستگاه کنترل تردد (دستگاه کارتخوان، ساعتزن، کارتزن، ورود خروج و ثبت تردد از اسامی رایج دیگر این دستگاه هستند.)، کامپیوتر و یا موبایل ثبت کنند. از جمله مصداقهای این کنترل که اهمیت خاصی دارد داشتن امکان نظارت و کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است، زیرا این مساله مهمترین فاکتور محاسبه حقوق افراد به حساب می آید.

 • تخصیص دوره به صورت گروهی
 • با تغییرات چهره و نور تقریبا ثابت است
 • امکان کار تحت شبکه محلی و شبکه اینترنت
 • امکان گزارش گیری هم به صورت ماهانه و هم به صورت روزانه
 • 100 زدن شیمی کنکور 97 ، با 4 ماه مطالعه
 • سنسور اثر انگشت : دارد

هرکدام از عکسها روی مقدار خاصی از نور IR تمرکز میکند (موجهای بلند، کوتاه و معمولی). اشکالات خاصی در ارتباط با تشخیص صورت وجود دارد. به این لیست می توان مواردی را که در هر مجموعه بر اساس نیازهای سازمانی آن تعریف می گردد، به صورت سفارشی شده اضافه نمود. SDK استاندارد برای توسعه کاربردهای بیومتریکی مبتنی بر PC در نظر گرفته شده است و شامل کامپوننت های استخراج کننده و تطبیق دهنده ، خودآموزها و نمونه های برنامه نویسی ، کتابخانه مدیریت دوربین و مستندات نرم افزار می باشد. حالا در روزگاری زندگی میکنیم که تکنولوژی تشخیص چهره به مدد دادههای دریافتی از دوربینهای امنیتی و پروفایلهای آنلاین، ابزار قدرتمندی برای جستجوی افراد و پایش تک تک اقدامات آنها محسوب میشود. همچنین دو نوع سازنده تلفن های همراه هوشمند وجود دارد ، سازندگانی که فکر می کنند سنسورهای اثر انگشت جایگاه بهتری در تلفن های هوشمند دارند و سازندگانی که به طور کامل به قابلیت تشخیص چهره اعتقاد دارند. در سایر سیستم های حضور و غیاب ممکن است گذرواژه را فراموش کنید اما در دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی شما همیشه اجزای بیومتریک خود را به همراه دارید. نظارت بر پرسنل دورکار: دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت با تلفن همراه و یا اینترنت نیز قابل کنترل است. اکثر سنسورهای اثر انگشت در زیر صفحه نمایش تقریبا سریع و قابل اعتماد هستند ، اما استثنائاتی نیز وجود دارد.

افزایش بهره وری:با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت کارکنانی بهتر کار می کنند. … ارائه آن با قیمت بسیار مناسب, بتوانیم موجب افزایش بهرهوری و رونق شرکت شما شویم. با توجه به نیاز عدیده مدیران جهت کنترل پرسنل خود، کارت فینگر با بکارگیری فناوریهای روز دنیا، اقدام به تولید نسل جدید دستگاههای حضور و غیاب با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت را، نموده است. در بین همه دستگاههای بیومتریک ، فناوری اثر انگشت بیشترین رشد تکنولوژی و با صرفه ترین قیمت را دارد که می توان با توجه به نیازهای هر مجموعه سازگار کرد. با خرید از دیاکالا در هر کجای ایران تجهیزات مورد نیاز خود را بدون پرداخت هزینه حمل بصورت رایگان دریافت کنید. اگر شما عینک زده اید و یا کلاه بر سر دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که بدون آن ها به اسکن چهره بپردازید . در این حالت، بسیاری از انسانها حتی بدون آموزش رسمی، میتوانند علائم احساسی را درک کنند و تشخیص دهند. شرکتهای تکنولوژیکی در سراسر دنیا سیستمهای تشخیص چهره مختلفی را پیادهسازی کردهاند اما امریکا، روسیه، چین، ژاپن، اسرائیل و اتحادیه اروپا در این زمینه پیشرو هستند.

بحث bias یا جانبدارانه شدن نتایج، مدتهاست که الگوریتمهای تشخیص چهره را دچار مشکل کرده است. کاربران میگویند برای فناوری تشخیص چهره گوگل پیکسل 4 (Google Pixel 4) باز یا بسته بودن چشمان شما فرقی ندارد و همین باعث به دردسر افتادن کاربران و احساس خطر از هک شدن گوشیشان در هنگام خواب شده است! به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تصمیم گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته، با کارشناسان فروش شرکت پویا بین تماس بگیرید و از راهنمایی آنها استفاده کنید تا بهترین انتخاب ها را در زمینه دوربین مدار بسته داشته باشید. با توجه به پیشرفت علم، فناوری ها و تکنولوژی های جدیدی به دوربین های مدار بسته اضافه شده است و شما به راحتی می توانید از این دوربین های هوشمند در خانه و محیط کسب و کار خود استفاده کنید. کسانی که از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند این موضوع را به خوبی می دانند که دوربین هوشمند ممکن است هشدار های نادرست ارسال کند.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۷:۵۸ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

تکنولوژی تشخیص اثر انگشت زنده در دستگاه حضور و غیاب

در این پیام آمده است؛ برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در ادارات، سامانه حضور و غیاب با ثبت اثر انگشت تمامی دستگاههای اجرایی استان تهران تا پایان روز ۱۵ اسفندماه به حالت تعلیق در آمد. داشبورد این نرم افزار مجموعه ای کامل از امکاناتی که مورد نیاز مدیر سامانه می باشد را به سادگی در اختیار وی قرار می دهد. به خاطر نیاز به تعداد بالای خازن مورد نیاز در این حسگرها معمولا قیمت آنها بالاست. در این حسگرها خازن ها به یک سطح رسانا متصل میشوند. مشکل دومی که علاوه بر مورد قبلی -استفاده از دستگاه روی سطح صاف- وجود دارد و کمی نادیده گرفته میشود قاب محافظ بدنه است. در نگاه اول میبینیم که تولیدکننده قاب محافظ محل دکمه پاور را باز گذاشته و کاربر به حسگر اثر انگشت دسترسی دارد. خواهناخواه طراحان محصولات مجبورند برای کاهش ضخامت تلفن هوشمند دکمه پاور را بهشکل کشیده و نازک طراحی کنند و این موضوع اشکال خود را زمانی نمایان میکند که کیس محافظ هم روی آن قرار بگیرد.

 

وجود اسکنر در جلو دستگاه این امکان را به ما میدهد که بدون هیچ حرکت اضافهای با تلفن هوشمند خود ارتباط برقرار کنیم. اما پس از آزمایش این محصولات به این نتیجه رسیدم که بهترین مکان برای قرارگیری این سنسور جلو تلفن هوشمند است و نه مکانی دیگر. اما نکته ای که باقی می ماند، در زمان خرید دستگاه حتما به نرم افزاری که همراه سیستم حضور و غیاب به شما ارائه می شود دقت کنید. با این حال تمام روشها بر همین اصل استوار است که اطلاعات شما در بخشی جداگانه و محافظت شده از پردازنده ذخیره شود که به وسیله نرمافزارهای معمولی سیستم قابل دسترسی نباشد. حال میبینیم در اکثر تلفنهای هوشمند این سنسور جایگاه خود را در جلو دستگاه و در دکمه هوم پیدا کرده است. دستگاه، اثرانگشت هر فرد را به صورت الگویی صفر و یکی در میآورد و این الگو را در حافظهی خود ذخیره میکند. یکی از مواردی که در گروه مهرپردازش به آن بسیار اهمیت داده می شود بررسی دقیق نیاز مشتری است.کارشناسان شرکت مهرپردازش با توجه به فعالیت کاری مشتری محصول مورد نظر راپیشنهاد می دهند.

اسپرم در داخل واژن(یکی از اجزای دستگاه تناسلی زنان) شنا کرده و وارد رحم میشود و خود را به لولههای فالوپ یا لولههای رحمی میرساند. برای این کار از آنالیز رنگ تصویر گرفته شده و اینکه در کدام مناطق تصویر تاریکتر یا روشنتر است استفاده میشود. با مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت به آسانی می توانید از قابلیت های هر کدام مطلع شوید . حضور و غیاب پرسنل معمولا به سه روش انجام می شود که هر کدام از آنها محاسن و معایب خود را دارند. منظور این است که دکمه پاور همچنان میتواند کارایی خاص خود را، مثل روشن کردن موقت نمایشگر برای نشان دادن ساعت و غیره، حفظ کند. توجه نمایید امکان ویرایش الگوی کاری دائم به موقت یا برعکس (موقت به دائم) وجود ندارد. با بردن موس بر روی دکمه ذره بین راهنمایی در خصوص ترتیب ستون ها به نمایش گذاشته می شود و با کلیک بر روی ان امکان انتخاب فایل که در مرحله قبل آماده سازی شده است، فراهم می شود.  1. بزرگی گرادیان  1. امکان شخصیسازی  1. ابعاد مناسب برای استفاده در فضای محدود  1. تجهیزات برقی  1. سنسور اثر انگشت  1. حفظ حریم خصوصی  1. پسورد خود را وارد نمایید  1. نرم افزار یادداشت روزانه

 در این مرحله دکمه «ثبت» را کلیک نمایید. در مرحله پس از سفارشی سازی آموزش های نهایی به انفرادی گروهی به کاربران داده می شود و با حصول اطمینان از رضایت مشتری نرم افزار تحویل نهایی می گردد. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش نحوه رفع مشکل عملکرد اسکنر انگشت (Touch ID) آیفون و آیپدهای اپل پرداختیم. این موضوع در مورد محصولاتی مثل OnePlus 2 و دیوایسهای هوآوی کمی متفاوت است و عملکرد سنسور نیازی به روشن شدن صفحه نمایش ندارد و در هر حالتی پس از لمس شدن قفل گوشی را باز میکند. البته مورد آخر چندان معقولانه نیست، چراکه ما برای محصول هزینهای صرف کردهایم تا از تمام قابلیتهای سختافزاری و نرمافزاریاش استفاده کنیم؛ مخصوصا در تلفنهای هوشمند ردهبالا! بهطور مثال، در برخی دیوایسهای کمپانی هوآوی میبینیم که سنسور اثر انگشت جداگانه در پشت قرار گرفته یا در محصول آخر الجی، یعنی V10، این حسگر با دکمه پاور ترکیب شده است.

به کمک فرستنده، ابتدا امواج فراصوتی به سطح انگشت کاربر فرستاده میشود که، بنابر طرح انگشت هر فرد و فرورفتگی و برآمدگی آن، برخی از این امواج جذب می شوند و برخی دوباره بازمیگردند. برخی اوقات ما مشغول گوش کردن به موزیکیم و میخواهیم بهسرعت یک نوتیفیکیشن را چک کنیم و جواب بدهیم و در این لحظات قصد نداریم دستگاه را از روی میز برداریم. اما گاهی نیاز به این است که مدیریتی برای ورود و خروج وسایل نقلیه ایجاد کنیم یا بخواهیم گزارش کارکرد تردد را از کامیپوتر دریافت نماییم. با این حساب اما باید گفت که مشکل همیشگی در استفاده از سیستم های قابلیت تشخیص چهره این است که متاسفانه، این قابلیت به سادگی قابل هک شدن بوده و می توان از آن عبور کرد. اما افراد سودجو وب داندی ش که قصد ورود به سیستم اثر انگشتر ادار ندهد فشان سرقت وتخریب اطلاعات می باشد . مانند حسگرهای اپتیکال، هرچه تعداد خازنها بیشتر باشد، دقت تشخیص اثر انگشت افزایش مییابد و امنیت حسگر بیشتر میشود. برای حل این مشکل از یک ردیف LED به عنوان فلاش استفاده میشود تا بتواند محیط را برای عکسبرداری مناسب کند. این محیط امن برای سایر پردازشهای رمزنگاری شده استفاده میشود و برای جلوگیری از جاسوسی نرمافزاری مستقیما با سختافزارهای امنیتی مانند حسگرهای اثر انگشت در ارتباط است.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۵:۳۶ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

دستگاه حضور و غیاب چیه و اصلا به چه دردی میخوره؟ معرفی جامع

شاید شما هم تا به حال اسم دستگاه حضور و غیاب را شنیده باشین. امروزه توی بیشتر شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ از دستگاه حضور و غیاب برای ثبت تردد کارمندان استفاده می‌شه. اما شاید براتون جالب باشه که بدونید اصلا چی شد که دستگاه حضور و غیاب به وجود اومد! ایده‌ی ساخت یک دستگاه حضور و غیاب از اونجایی شکل گرفت که کارمندها در ثبت زمان حضور و غیاب خود در سازمان تقلب می‌کردن و زمان اشتباهی را برای خودشان ثبت می‌کردن تا حقوق بیشتری از مدیر دریافت کنند. حتی گاهی با ساخت و پاخت و تبانی با مسئول حراست ساعت ورود و خروج خود را به صورت جعلی و نادرست ثبت می‌کردند. این قضیه‌ی تقلب کردن، کارمندان مدیران سازمان‌ها را به ستوه آورده بود؛ زیرا کارمندان در ساعات کاری خود به درستی کار نمی‌کردن و بازدهی و بهره‌وری سازمان را پایین می‌آوردند. اما از طرف دیگر حقوق یک کارمند وظیفه‌شناس با یک کارمند بی‌مسئولیت هیچ فرقی نداشت زیرا کارمند بی‌مسئولیت به هر دری می‌زد تا ساعات کاری خود را به صورت کامل و یا حتی با اضافه‌کار(!) ثبت کند!

این مشکلات باعث شد مدیرها به فکر راه جدیدی باشن تا جلوی تقلب کردن کارمندان را بگیرن و این اتفاق باعث به وجودآمدن دستگاه حضور و غیاب شد.

البته کارمندان وظیفه‌شناس ما(!)J همواره به دنبال راه‌هایی بودند تا سیستم‌های حضور و غیاب را بپیچانند و به میل خودشان رفتار کنند. اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن دستگاه‌های حضور و غیاب جدیدتر، این کار برای آن‌ها سخت و سخت‌تر شد تا این که امروزه با روی کار آمدن دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی و تشخیص چهره تقریبا هیچ‌کس نمی‌تواند آن‌ها را دور بزند.

دستگاه حضور و غیاب چیست؟

دستگاه حضور و غیاب دستگاهیه که با استفاده از اون تردد کارمندان ثبت میشه و وضعیت مرخصی و ماموریت آن‌ها مشخص میشه. کارمندها در هربار ورود و خروج به سازمان اطلاعات خود را در این سیستم ثبت می‌کنن و در انتهای هر ماه نرم‌افزار متصل به دستگاه حضور و غیاب، حقوق اون‌ها را محاسبه می‌کنه.

انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب

حالا می‌خوایم با انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب آشنا بشیم. چند تا از راج‌ترین انواع دستگاه‌های حضور و غیابی که این روزها در بیشتر شرکت‌ها استفاده میشه شامل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه و دستگاه حضور و غیاب کارتی هستند. البته انواع دیگه‌ای هم از دستگاه‌های حضور و غیاب وجود داره اما کاربردی‌ترین دستگاه‌ها اینا هستن و بیشتر از این دستگاه‌ها در بیشتر جاها استفاده میشه.

دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی

توی این نوع از دسگاه حضور و غیاب، از اثر انگشت کارمندها برای شناساییشون استفاده میشه. یعنی هر کارمند اثرانگشتش رو در زمان ورود یا خروجش در دستگاه ثبت می‌کنه و به وسیله‌ی اون شناسایی میشه و زمان ورود و خروجش ثبت می‌شه. در انتهای ماه هم حقوقش بر اساس ساعات کاری که حضور پیدا کرده محاسبه میشه.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

این نوع از دستگاه حضور و غیاب هم عملیات ثبت ورود و خروج کارمندها رو بر اساس شناسایی چهرشون انجام میده.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه کارمندها رو با اسکن کردن الگوی عنبیشون شناسایی می‌کنه. جالبه بدونین این دستگاه‌ها از همون فناوری استفاده می‌کنن که گوشی‌های آیفون و سامسونگ برای امنیتشون استفاده می‌کنند.

البته از دستگاه حضور و غیاب تشخیص عنبیه در سازمان‌هایی استفاده میشه که مسئله‌ی امنیت براشون خیلی حساسه.

چرا مدیرها از دستگاه حضور و غیاب استفاده می‌کنند؟

استفاده از دستگاه حضور و غیاب برای مدیرها مزایایی داره که می‌تونید در ادامه بخونیدشون:

ü     با استفاده از دستگاه حضور و غیاب سرپرست هر بخش می‌تونه برای کارمندهاش شیفت‌های کاری جدیدی رو اضافه یا کم کنه.

ü     اگر شرایط بد آب و هوایی یا شرایط فوری https://www.jahangostarpars.com/time-attendance/ دیگه‌ای پیش بیاد، مدیر می‌تونه از طریق سامانه‌ی حضور و غیاب شیفت کارمندها رو تغییر بده یا یه روز کاری دیگه براشون تعریف کنه.

ü     استفاده از دستگاه حضور و غیاب باعث میشه روابط بین کارمندان و مدیر شفاف‌سازی بشه و مشکلی در روابط اون‌ها سر مسائل جزئی به وجود نیاد.

ü     اطلاعات ثبت شده می‌تونن به صورت لحظه‌ای به روزرسانی بشن و در اختیار مدیر قرار بگیرن. این قضیه باعث میشه تا فرد خاطی به سرعت شناسایی بشه و باهاش برخوردی صورت بگیره تا از رفتارهای این چنینی دوباره جلوگیری بشه.

چگونه می‌توانیم دستگاه حضور و غیاب تهیه کنیم؟

شما می‌تونید همین الان به سایت ما (دستگاه‌های حضور و غیاب جهان گستر پارس) سر بزنید و با خوندن اطلاعات مربوط به هر دستگاه و دیدن دموی مربوط به هر دستگاه، دستگاه مورد نیاز خودتون رو انتخاب کنید. در ضمن هر سوالی هم که براتون پیش اومد میتونین با واحد پشتیبانی شرکت تماس بگیرین و از کارشناسان ما شماوره‌ی رایگان دریافت کنید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۷:۰۰ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

فروش دستگاه حضور و غیاب همراه با نرم افزار - دستگاه حضور و غیاب

در این نرم افزار شما میتوانید به صورت کاملاً خودکار کلیه کارنامه ها و گزارشات و تاریخ امتحانات و برنامه هفتگی کلاسها و هر چیز دیگه ای که بخواهید رو از طریق پیامک روی موبایل اولیاء ارسال کنید . برنامه های تردد و رفت و آمد پرسنل در کلیه مجموعه ها و کسب و کارها از تنوع بالایی برخوردار است. البته از آنجا که این سیستم برای یک مؤسسه امنیتی زیر نظر پلیس تهیه شده بود، اطلاعات چندانی در اینباره در اختیار رسانهها قرار نگرفته است. در نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن برای مدیریت بهتر تردد پرسنل امکان ثبت مجوز کلیه حالات اعم از مرخصی، مأموریت، اضافه کاری در دو نوع ساعتی و روزانه در نظر گرفته شده است. یک ویژگی منحصر به فرد نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن این است که نیاز به نصب هیچ گونه دیتابیسی از جمله sqlserver ندارد و برای ذخیره اطلاعات و داده های خود از پایگاه داده Access استفاده می کند. قیمت خرید/فروش دستگاه ساعت حضور و غیاب دیواری اثر انگشتی و ساعت زنی … تایمنیکس هم نرم افزاری ساده برای ثبت و مدیریت زمان و شروع و پایان فعالیت هست. دستگاه حضور و غیاب جهت ثبت تردد از طریق اثر انگشت و کارت بدون تماس … علاوه بر امکانات و قابلیت های زیاد، از کیفیت بالا و قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد. دوربین های مدار بسته روز به روز در حال پیشرفت هستند و امکانات و ویژگی های جدیدی به این دوربین ها در حال اضافه شدن می باشد.

آمازون منابع  به سازمانهای مجری قانون که از نرمافزار تشخیص چهره آمازون استفاده میکنند، اعلام کرد که هنگام تصمیمگیری در مورد مظنونان، خطای ۵ درصدی سیستم باید در نظر گرفته شود. به هر حال با وجود احتمالی که کارشناسان متعدد به سوء استفاده از فناوری تشخیص چهره در سیستمهای نظارت عمومی میدهند، آمازون همه آنها را رد میکند. آمازون برای فناوری 'تشخیص چهره' قانون وضع میکند شرکت "آمازون" در حال تهیه قوانینی برای تنظیم فناوری تشخیص چهره است. چیزی که در اینجا به چشم می خورد دقت بالای این دستگاه می باشد. افراد می توانند با استفاده از این دستگاه ها بهترین کارایی را برای ثبت ورود و خروج های کارمندان و افراد مختلف داشته باشند. اینکه کارمندان در جریان ریز اطلاعات رفت و آمد و حقوق و دستمزد خود مطابق قرارداد بسته شده با کارفرما قرار بگیرند، یکی از مسائلی است که بهره وری کار شرکت را بالا می برد.  • تعمیر وای فای داخلی دستگاه های حضور و غیاب  • اپلیکیشن حضور و غیاب تایم داکتر (Time Doctor)  • نرخ عدم پذیرش اشتباه  • نصب ساده و آسان  • محل نصب باید تا حد امکان به اتاق نگهبانی نزدیک باشد  • گزارش گیری آفلاین و غیر لحظه ای (معمولا در انتهای ماه)  • 14دستگاه حضور و غیاب مدل NF50
در این دستگاه میتوانید به سادگی گزارش کنترل تردد افراد را داشته باشید. قیمت دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی V800 با نمونه های وارداتی رقابت می کند. لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب,قیمت حضورغیاب,قیمت,قیمت دستگاه حضورغیاب … حضوروغیاب، نرم افزاررایگان،نصب رایگان لیست قیمت دستگاه های حضور و غیاب. از این قسمت می توان کاربران ثبت شده روی دستگاه را از طریق نرم افزار اکسس کنترل مدیریت کرده و آنها را فعال یا غیر فعال نمود. FingerTec است که مانند یک ابزار پرتابل٬ و یک TA300 جدیدترین دستگاه ساعت حضور و غیاب شرکت … از نظر قیمت شرایط رقابتی فوق العاده ای دارد٬ بلکه راحتی ویژه ای برای کاربران ایجاد می کند. شاید توانایی تشخیص ترس در چهرهی افراد و تصاویر، در نگاه اول مفید به نظر برسد. این نرم افزار با قرار دادن سخت افزارهای اکسس کنترل اثر انگشتی، کارتی و تشخیص چهره بر روی هر درب می تواند از طریق شبکه و به صورت آنلاین کلیه ترددهای محدوده مورد نظر را مورد بررسی قرار دهد. همچنین در این نرم افزار کلیه ترددهای ماهانه و کارکرد پرسنل نیز با دقت کامل انجام می شود و دارای امکان محاسبه و گزارش گیری از عملکرد ماهانه کارکنان نیز می باشد.

همچنین برخورداری از قابلیت زمانبندی دسترسی ها، امکان تردد افراد در زمان های خاصی در طول روز یا هفته و محدود کردن آن در زمان های دیگر را فراهم می کند. ۴- بلاخره تشخیص افرادی ک میشناسد و معلوم کردن نام آن ها از طریق مقایسه ی ویژگی های خاص و یگانه ی چهره افراد. سربرگ مدیریت کاربران شامل تب های لیست کاربران، انتقال کاربر روی دستگاه، گزارش ترددها، حذف و فعال یا غیر فعال کردن کاربر روی دستگاه و اختصاص کمد به کاربر می باشد. کاربران چینی برای آنکه بتوانند از سرویسهای تلفن همراه استفاده کنند، باید ابتدا چهرهشان اسکن شود. که رویه اسکن به سرعت انجام میشود. تفاوت این مدل ها در امنیت و سرعت تشخیص است. در رویکردهای قبلی، بخش عمدهای از کار مربوط به انتخاب فیلترها برای ایجاد ویژگیهایی جهت استخراج بیشینه ممکن اطلاعات از تصاویر بوده است. این نرم افزار موجب ایجاد تسهیلات ویژهای برای کاربران آن شده است.

همچنین دارای رابط کاربری زیبا، جذاب، ساده و کاربرپسند است که همین ویژگی موجب شده تا استفاده از این نرم افزار حضور و غیاب بسیار ساده و آسان شود. از این قسمت می توان لیست سالن هایی که در نرم افزار تعریف شده را مشاهده نمود. FBI Faces نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه چهره نگاری افراد مختلف می باشد. در نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن کلیه ترددهای روزانه و کارکرد پرسنل با دقت کامل انجام می شود. بر همین اساس گروه نرم افزار ویسمن تصمیم به طراحی و تولید اپلیکیشن حضور و غیاب کارمندان بر پایه سیستم عامل اندروید نمود. در این نرم افزار امکان گزارش گیری از کلیه ورود و خروج ها در بازه های زمانی مشخص برای مدیران در بخش های مختلف سازمان ها فراهم شده است. سیستم کنترل تردد به انواع دستگاه ورود و خروج سخت افزاری در کنار سیستم های نرم افزاری هوشمند اطلاق میگردد که هدف اصلی آنها ثبت و کنترل تردد افراد به صورت هوشمندانه و مکانیزه میباشد.

 

یکی از قابلیت های این نرم افزار کاربردی نداشتن محدودیت بابت معرفی دستگاه و کنترل چندین دستگاه تنها با یک نرم افزار اکسس کنترل ویسمن است. از این قسمت از نرم افزار می توان لیست تمامی دستگاه های متصل به نرم افزار اکسس کنترل ویسمن را مشاهده نمود. در نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن امکان ثبت مشخصات کامل پرسنل از جمله اطلاعات شناسنامه ای- هویتی، شخصی، تحصیلی، سازمانی، شغلی، نظام وظیفه، و … بدون محدودیت تعداد پرسنل وجود دارد. نرم افزار های سری حرفه ای دارای سه ماه پشتیبانی آموزشی و یک سال پشتیبانی نرم افزاری است. این محصول ویردی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار فوق العاده ای می باشد که این گارانتی به مدت 1 سال تعریف شده است . مطالعه مقاله راهنمای خرید و انتخاب دستگاههای حضور و غیاب کارابان نیز میتواند، جهت انتخاب محصول مناسب به شما کمک نماید. این محصول دارای وزنی برابر 540 گرم می باشد .موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۵ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۰:۲۵ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

راهنمای تصویری نصب و راه اندازی دستگاه اخذ اثر انگشت

دستگاه حضور و غیاب کارابان ابزاری است بسیار سودمند جهت مدیریت تردد و عملکرد پرسنل و همچنین محاسبه حقوق و دستمزد ایشان که هم برای کارفرمایان و هم پرسنل، مزایای بسیاری را به همراه دارد. در صفحه اصلی دستگاه حضور و غیاب ، اطلاعاتی شامل روز، تاریخ و ساعت و علائمی قابل روئیت است. تلاش کنید تا صورت را در جلوی محصول جهت دهی نموده و تا حد امکان آن را صاف نگه دارید. همچنین در هنگام ثبت هر تردد، دستگاه یک عکس به صورت خودکار ذخیره می کند و این عکس ها در آینده قابلیت دسترسی و بازخوانی دارند. برند Lumidigm به عنوان یک زیرمجموعه از شرکت بزرگ HID Global (معرفی برند تولید کننده چاپگر کارت PVC) شناخته میشود که به عنوان یکی از ارائه دهندههای پیشرو در زمینه احراز هویت بیومتریک امن و قابل اعتماد مطرح شده است. تشخیص هویت و صدور مجوز از روی اثر انگشت یکی از سادهترین و پرکاربردترین روشهای تشخیص هویت است برای خواندن اثر انگشت، سیستمهای زیادی که از فناوریهای گوناگون بهره میبرند، وجود دارد. سنسورهای اینجا اثر انگشت مربوط به این برند تکنولوژی چند رسانهای تصویر برداری استفاده میکنند که در شناخت افراد و تشخیص هویت آنها بسیار مهم است.

حضور و غیاب

بیشتر دستگاههای حضور و غیاب امروزی بصورت ترکیبی از دو یا چند تکنولوژی رمز-کارت با اثر انگشت و تشخیص چهره به بازار عرضه می گردد که این دستگاهها گرانترین دستگاههای حضور و غیاب موجود در بازار می باشد. مکانیزم ثبت تردد در این دستگاهها استفاده از خصوصیات منحصر به فرد انسانی (اثر انگشت و خصوصیات چهره ) است که امکان تقلب در آن وجود ندارد. معمولا این سری از دستگاههای ثبت تردد همزمان دارای سنسور حساس به اثر انگشت هم هستند. از سری دستگاه های کارت زن هایک ویژن است. آمار نشان میدهد که تعداد زیادی از کارکنان برای ثبت ورود/خروج خود تقلب میکنند یا ورود/خروج آنها به صورت صحیح ثبت نمیشود. شوتی چیست و ماشین های شوتی در جادهها چه میکنند؟ قصد دارد تا بهترین های بازار را با قیمت مناسب و کیفیت برتر ارائه کند وگرنه امروزه دهها برند ساعت هوشمند در بازار ایران فعالیت میکنند. آنها می باشند یعنی دیگر نیازی به حضور و غیاب مجدد معلم در سر کلاس نیست . بدیهی است که از اسپیکر این ساعت به اندازه یک اسپیکر کوچک انتظار داشته باشید. از جمله گجت های پوشیدنی می توان به ساعت مچی های هوشمند اشاره نمود. گیت های کنترل تردد به منظور حفظ امنیت و ایمنی افراد یک مجموعه یا سازمان ساخته میشود.

نرم افزار حضور غیاب رایگان

حفظ زمان دقیق: بهترین دستگاه های حضور و غیاب کارفرمایان را مطمئن می سازد که برای زمان واقعی کار پرداخت می کنند و نه ساعت هایی که برای کار برنامه ریزی شده است. این دستگاه بیش از ثبت زمان ورود و خروج کارکنان کارایی دارد. سازگاری با موبایل: از آنجایی که بسیاری از کارکنان و مدیران خارج از دفتر کار می کنند؛ دستگاهی را لازم دارید تا با دستگاه های متحرک سازگار باشد. در حقیقت اگر کسی سعی کند از طریق اثر انگشت وارد منوهای دستگاه شود، دستگاه با سیستم آژیر، هشدار خواهد داد. دستگاه حضور و غیاب G2 دارای جدیدترین سنسور اثر انگشت به نام Silk ID بوده که توسط کمپانی ZK تولید می گردد. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همراه دستگاه دو نرم افزار حضور غیاب رایگان و حقوق دستمزد ارائه می شود که پردازش اطلاعات و تردد ها را با توجه به الگوی کاری که تعریف می کنید انجام می دهد. برای تخصیص الگوی کاری تعریف شده (جهت تعریف الگوی کاری به الگوی کاری جدید مراجعه نمایید) به یک فرد خاص، دکمه «تخصیص فردی» را کلیک نمایید. برخلاف سیستم های on-premises ، همه ی به روز رسانی ها و پشتیبانی نرم افزار شامل هزینه های ماهیانه می شود. با ما همراه باشید؛ در اینجا از تمام مواردی که باید درباره دستگاه های حضور و غیاب بدانید و نکاتی که باید در انتخاب این نرم افزار مورد توجه قرار بدهید؛ گفته می شود.

 • امکان تعریف زمان برای برنامه های خاص
 • محدوده مجاز اضافه کار آخر وقت از ساعت 12:00 تا ساعت 18:00
 • امکان نگهداری مادام العمر کلیه ترددهای ثبت شده
 • 12 ساعته، چرخشی ساعتی و ... به تعداد نامحدود
 • 4-3 شیفت کاری سه نوبته
 • دسترسی آسان به اطلاعات
 • معابر نیویورک به سیستم تشخیص چهره مجهز میشوند

ثبت تردد در دستگاههای کارتی در کمترین زمان انجام می گیرد اما در دستگاههای رمزی چند ثانیه صرف ورود رمز می شود. تمام زمان ها که به صورت الکترونیکی جمع آوری شده، محاسبات به روی آن ها انجام می شود. هر کاربر بر روی کامپیوتر خود و از طریق شبکه به سرور متصل شده و بنابر سطح دسترسی تعریف شده، می تواند به قسمتهای مشخص و مرتبط با خود دسترسی داشته باشد. گیت کنترل تردد قابلیت استفاده به عنوان دستگاه حضور و غیاب را نیز داشته و با نصب دستگاه ورود و خروج بر روی گیت از طریق رله دستگاه با گیت ارتباط گرفته و اجازه تردد افراد داده می شود. دستگاه های on-premise بر روی سرور محل کار نصب می شود درحالیکه سیستم های ابری توسط ارائه دهنده سیستم حضور و غیاب شما و به صورت آنلاین در دسترس هستند. خصوصیات فوق العاده این محصول، آنرا به پرفروش ترین ساعت حضور و غیاب و سیستم کنترل تردد در جهان تبدیل کرده است !موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۹:۰۲ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی جهان گستر

دستگاه حضور و غیاب کارابان ابزاری است بسیار سودمند جهت مدیریت تردد و عملکرد پرسنل و همچنین محاسبه حقوق و دستمزد ایشان که هم برای کارفرمایان و هم پرسنل، مزایای بسیاری را به همراه دارد. در صفحه اصلی دستگاه حضور و غیاب ، اطلاعاتی شامل روز، تاریخ و ساعت و علائمی قابل روئیت است. تلاش کنید تا صورت را در جلوی محصول جهت دهی نموده و تا حد امکان آن را صاف نگه دارید. همچنین در هنگام ثبت هر تردد، دستگاه یک عکس به صورت خودکار ذخیره می کند و این عکس ها در آینده قابلیت دسترسی و بازخوانی دارند. برند  به عنوان یک زیرمجموعه از شرکت بزرگ HID Global (معرفی برند تولید کننده چاپگر کارت PVC) شناخته میشود که به عنوان یکی از ارائه دهندههای پیشرو در زمینه احراز هویت بیومتریک امن و قابل اعتماد مطرح شده است. تشخیص هویت و صدور مجوز از روی اثر انگشت یکی از سادهترین و پرکاربردترین روشهای تشخیص هویت است برای خواندن اثر انگشت، سیستمهای زیادی که از فناوریهای گوناگون بهره میبرند، وجود دارد. سنسورهای اثر انگشت مربوط به این برند تکنولوژی چند رسانهای تصویر برداری استفاده میکنند که در شناخت افراد و تشخیص هویت آنها بسیار مهم است.

دستگاه ثبت ورود و خروج

بیشتر دستگاههای حضور و غیاب امروزی بصورت ترکیبی از دو یا چند تکنولوژی مقاله  رمز-کارت با اثر انگشت و تشخیص چهره به بازار عرضه می گردد که این دستگاهها گرانترین دستگاههای حضور و غیاب موجود در بازار می باشد. مکانیزم ثبت تردد در این دستگاهها استفاده از خصوصیات منحصر به فرد انسانی (اثر انگشت و خصوصیات چهره ) است که امکان تقلب در آن وجود ندارد. معمولا این سری از دستگاههای ثبت تردد همزمان دارای سنسور حساس به اثر انگشت هم هستند. DS-K1104MK از سری دستگاه های کارت زن هایک ویژن است. آمار نشان میدهد که تعداد زیادی از کارکنان برای ثبت ورود/خروج خود تقلب میکنند یا ورود/خروج آنها به صورت صحیح ثبت نمیشود. شوتی چیست و ماشین های شوتی در جادهها چه میکنند؟ قصد دارد تا بهترین های بازار را با قیمت مناسب و کیفیت برتر ارائه کند وگرنه امروزه دهها برند ساعت هوشمند در بازار ایران فعالیت میکنند. آنها می باشند یعنی دیگر نیازی به حضور و غیاب مجدد معلم در سر کلاس نیست . بدیهی است که از اسپیکر این ساعت به اندازه یک اسپیکر کوچک انتظار داشته باشید. از جمله گجت های پوشیدنی می توان به ساعت مچی های هوشمند اشاره نمود. گیت های کنترل تردد به منظور حفظ امنیت و ایمنی افراد یک مجموعه یا سازمان ساخته میشود.

دستگاه حضور وغیاب ارزان

حفظ زمان دقیق: بهترین دستگاه های حضور و غیاب کارفرمایان را مطمئن می سازد که برای زمان واقعی کار پرداخت می کنند و نه ساعت هایی که برای کار برنامه ریزی شده است. این دستگاه بیش از ثبت زمان ورود و خروج کارکنان کارایی دارد. سازگاری با موبایل: از آنجایی که بسیاری از کارکنان و مدیران خارج از دفتر کار می کنند؛ دستگاهی را لازم دارید تا با دستگاه های متحرک سازگار باشد. در حقیقت اگر کسی سعی کند از طریق اثر انگشت وارد منوهای دستگاه شود، دستگاه با سیستم آژیر، هشدار خواهد داد. دستگاه حضور و غیاب G2 دارای جدیدترین سنسور اثر انگشت به نام Silk ID بوده که توسط کمپانی ZK تولید می گردد. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همراه دستگاه دو نرم افزار حضور غیاب رایگان و حقوق دستمزد ارائه می شود که پردازش اطلاعات و تردد ها را با توجه به الگوی کاری که تعریف می کنید انجام می دهد. برای تخصیص الگوی کاری تعریف شده (جهت تعریف الگوی کاری به الگوی کاری جدید مراجعه نمایید) به یک فرد خاص، دکمه «تخصیص فردی» را کلیک نمایید. برخلاف سیستم های on-premises ، همه ی به روز رسانی ها و پشتیبانی نرم افزار شامل هزینه های ماهیانه می شود. با ما همراه باشید؛ در اینجا از تمام مواردی که باید درباره دستگاه های حضور و غیاب بدانید و نکاتی که باید در انتخاب این نرم افزار مورد توجه قرار بدهید؛ گفته می شود.

 • امکان تعریف زمان برای برنامه های خاص
 • محدوده مجاز اضافه کار آخر وقت از ساعت 12:00 تا ساعت 18:00
 • امکان نگهداری مادام العمر کلیه ترددهای ثبت شده
 • 12 ساعته، چرخشی ساعتی و ... به تعداد نامحدود
 • 4-3 شیفت کاری سه نوبته
 • دسترسی آسان به اطلاعات
 • معابر نیویورک به سیستم تشخیص چهره مجهز میشوند

ثبت تردد در دستگاههای کارتی در کمترین زمان انجام می گیرد اما در دستگاههای رمزی چند ثانیه صرف ورود رمز می شود. تمام زمان ها که به صورت الکترونیکی جمع آوری شده، محاسبات به روی آن ها انجام می شود. هر کاربر بر روی کامپیوتر خود و از طریق شبکه به سرور متصل شده و بنابر سطح دسترسی تعریف شده، می تواند به قسمتهای مشخص و مرتبط با خود دسترسی داشته باشد. گیت کنترل تردد قابلیت استفاده به عنوان دستگاه حضور و غیاب را نیز داشته و با نصب دستگاه ورود و خروج بر روی گیت از طریق رله دستگاه با گیت ارتباط گرفته و اجازه تردد افراد داده می شود. دستگاه های on-premise بر روی سرور محل کار نصب می شود درحالیکه سیستم های ابری توسط ارائه دهنده سیستم حضور و غیاب شما و به صورت آنلاین در دسترس هستند. خصوصیات فوق العاده این محصول، آنرا به پرفروش ترین ساعت حضور و غیاب و سیستم کنترل تردد در جهان تبدیل کرده است !موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۶:۵۷ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

راهنمای تصویری نصب و راه اندازی دستگاه کارتی

دستگاه حضور و غیاب کارابان ابزاری است بسیار سودمند جهت مدیریت تردد و عملکرد پرسنل و همچنین محاسبه حقوق و دستمزد ایشان که هم برای کارفرمایان و هم پرسنل، مزایای بسیاری را به همراه دارد. در صفحه اصلی دستگاه حضور و غیاب ، اطلاعاتی شامل روز، تاریخ و ساعت و علائمی قابل روئیت است. تلاش کنید تا صورت را در جلوی محصول جهت دهی نموده و تا حد امکان آن را صاف نگه دارید. همچنین در هنگام ثبت هر تردد، دستگاه یک عکس به صورت خودکار ذخیره می کند و این عکس ها در آینده قابلیت دسترسی و بازخوانی دارند. برند Lumidigm به عنوان یک زیرمجموعه از شرکت بزرگ HID Global (معرفی برند تولید کننده چاپگر کارت PVC) شناخته میشود که به عنوان یکی از ارائه دهندههای پیشرو در زمینه احراز هویت بیومتریک امن و قابل اعتماد مطرح شده است. تشخیص هویت و صدور مجوز از روی اثر انگشت یکی از سادهترین و پرکاربردترین روشهای تشخیص هویت است برای خواندن اثر انگشت، سیستمهای زیادی که از فناوریهای گوناگون بهره میبرند، وجود دارد. سنسورهای اثر انگشت مربوط به این برند تکنولوژی چند رسانهای تصویر برداری استفاده میکنند که در شناخت افراد و تشخیص هویت آنها بسیار مهم است.

دستگاه کارت زنی

بیشتر دستگاههای حضور و غیاب امروزی بصورت ترکیبی از دو یا چند تکنولوژی رمز-کارت با اثر انگشت و تشخیص چهره به بازار عرضه می گردد که این دستگاهها گرانترین دستگاههای حضور و غیاب موجود در بازار می باشد. مکانیزم ثبت تردد در این دستگاهها استفاده از خصوصیات منحصر به فرد انسانی (اثر انگشت و خصوصیات چهره ) است که امکان تقلب در آن وجود ندارد. معمولا این سری از دستگاههای ثبت تردد همزمان دارای سنسور حساس به اثر انگشت هم هستند. DS-K1104MK از سری دستگاه های کارت زن هایک ویژن است. آمار نشان میدهد که تعداد زیادی از کارکنان برای ثبت ورود/خروج خود تقلب میکنند یا ورود/خروج آنها به صورت صحیح ثبت نمیشود. شوتی چیست و ماشین های شوتی در جادهها چه میکنند؟ قصد دارد تا بهترین های بازار را با قیمت مناسب و کیفیت برتر ارائه کند وگرنه امروزه دهها برند ساعت هوشمند در بازار ایران فعالیت میکنند. آنها می باشند یعنی دیگر نیازی به حضور و غیاب مجدد معلم در سر کلاس نیست . بدیهی است که از اسپیکر این ساعت به اندازه یک اسپیکر کوچک انتظار داشته باشید. از جمله گجت های پوشیدنی می توان به ساعت مچی های هوشمند اشاره نمود. گیت های کنترل تردد به منظور منبع مقاله حفظ امنیت و ایمنی افراد یک مجموعه یا سازمان ساخته میشود.

دستگاه حضور وغیاب ارزان

حفظ زمان دقیق: بهترین دستگاه های حضور و غیاب کارفرمایان را مطمئن می سازد که برای زمان واقعی کار پرداخت می کنند و نه ساعت هایی که برای کار برنامه ریزی شده است. این دستگاه بیش از ثبت زمان ورود و خروج کارکنان کارایی دارد. سازگاری با موبایل: از آنجایی که بسیاری از کارکنان و مدیران خارج از دفتر کار می کنند؛ دستگاهی را لازم دارید تا با دستگاه های متحرک سازگار باشد. در حقیقت اگر کسی سعی کند از طریق اثر انگشت وارد منوهای دستگاه شود، دستگاه با سیستم آژیر، هشدار خواهد داد. دستگاه حضور و غیاب G2 دارای جدیدترین سنسور اثر انگشت به نام Silk ID بوده که توسط کمپانی ZK تولید می گردد. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همراه دستگاه دو نرم افزار حضور غیاب رایگان و حقوق دستمزد ارائه می شود که پردازش اطلاعات و تردد ها را با توجه به الگوی کاری که تعریف می کنید انجام می دهد. برای تخصیص الگوی کاری تعریف شده (جهت تعریف الگوی کاری به الگوی کاری جدید مراجعه نمایید) به یک فرد خاص، دکمه «تخصیص فردی» را کلیک نمایید. برخلاف سیستم های on-premises ، همه ی به روز رسانی ها و پشتیبانی نرم افزار شامل هزینه های ماهیانه می شود. با ما همراه باشید؛ در اینجا از تمام مواردی که باید درباره دستگاه های حضور و غیاب بدانید و نکاتی که باید در انتخاب این نرم افزار مورد توجه قرار بدهید؛ گفته می شود.

 • امکان تعریف زمان برای برنامه های خاص
 • محدوده مجاز اضافه کار آخر وقت از ساعت 12:00 تا ساعت 18:00
 • امکان نگهداری مادام العمر کلیه ترددهای ثبت شده
 • 12 ساعته، چرخشی ساعتی و ... به تعداد نامحدود
 • 4-3 شیفت کاری سه نوبته
 • دسترسی آسان به اطلاعات
 • معابر نیویورک به سیستم تشخیص چهره مجهز میشوند

ثبت تردد در دستگاههای کارتی در کمترین زمان انجام می گیرد اما در دستگاههای رمزی چند ثانیه صرف ورود رمز می شود. تمام زمان ها که به صورت الکترونیکی جمع آوری شده، محاسبات به روی آن ها انجام می شود. هر کاربر بر روی کامپیوتر خود و از طریق شبکه به سرور متصل شده و بنابر سطح دسترسی تعریف شده، می تواند به قسمتهای مشخص و مرتبط با خود دسترسی داشته باشد. گیت کنترل تردد قابلیت استفاده به عنوان دستگاه حضور و غیاب را نیز داشته و با نصب دستگاه ورود و خروج بر روی گیت از طریق رله دستگاه با گیت ارتباط گرفته و اجازه تردد افراد داده می شود. دستگاه های on-premise بر روی سرور محل کار نصب می شود درحالیکه سیستم های ابری توسط ارائه دهنده سیستم حضور و غیاب شما و به صورت آنلاین در دسترس هستند. خصوصیات فوق العاده این محصول، آنرا به پرفروش ترین ساعت حضور و غیاب و سیستم کنترل تردد در جهان تبدیل کرده است !موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۵:۰۲ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

ارتباط با دستگاه حضور وغیاب :

این ابزار نیاز همهی سازمانها و شرکتهایی است که تردد، امنیت و نظارت بر کارکرد پرسنل برایشان اهمیت دارد. در سال 1938 اولین دستگاه حضور و غیاب تمام اتوماتیک ساخته شد .در این سیستم روز و ساعات کارکرد کارمندان به صورت افقی در یک خط به چاپ میرسید. از آنجا که ثبت دستی تردد ها و محاسبه کارکرد آنها با خطاهای بسیاری مواجه بود , نیاز به یک روش جدید با قابلیت واطمینان بالا جهت ثبت تردد پرسنل از ملزومات کار در سازمانها به شمار می آمد. البته فناوری جدید اسکن کف دست نیز به تازگی در برخی از دستگاههای حضور و غیاب جایگذاری شده است . البته حتی اگر تنها از سخت افزار ساخته شده توسط مارک های معتبر استفاده کنید هم باید به طور مرتب بروز رسانی نرم افزاری را انجام دهید. دستگاه باید پرسرعت و دارای حافظه بالا باشد وگرنه باعث صف های طولانی کارمندانی که قصد ورود یا خروج دارند می شود. در این حالت وظیفه دستگاه بجای شناسایی به تطبیق تغییر میابد که در نتیجه سرعت آن بالا تر میرود. نرم افزار حضور و غیاب تحت وب ویسمن با حساب کاربری که در اختیار پرسنل قرار می دهد باعث تشویق کارمندان شده و می تواند راندمان و بازده کاری آنها را بالا ببرد. دستگاه حضور غیاب فقط اثرانگشتی: شناسایی شخص توسط قرار دادن یکی از انگشتان بر روی سنسور صورت میگیرد و برای شخص با توجه به ساعت سیستم تردد ثبت میشود. برای شروع کار ابتدا باید اطلاعات یکی از کارکنان را از قسمت پرسنل در تب تعاریف ثبت کنید و سپس به تنظیم قرارداد و احکام کاری برای آن پرسنل بپردازید.

 • ایجاد شماره فاکتور خودکار
 • اکنون برنامه را باز می کنید
 • ظرفیت شناسایی 1000 الی 1500 اثر انگشت
 • 3- ثبت تردد ها با تصاویر با کیفیت چهره
 • 7 - دارای سیستم عامل لینوکس
 • محدوده مجاز اضافه کار اول وقت از ساعت 6:00 تا ساعت 8:00
 • /Program Files/ Paliz Afzar Company/ Paliz Afzar Studio/ System درایو نصب برنامه
 • تعمیر برد اصلی انواع دستگاه حضور و غیاب

نکته: موضوعی که باید حتما به آن اشاره داشته باشیم این است که دستگاه حضور و غیاب کارتی با توجه به قابلیتها و امکانات کم و نیز خطاها و مشکلاتی که دارد در سالهای اخیر کمتر مورد توجه قرار میگیرد. در نتیجه می توان به عنوان برای ذخیره داده ها مورد استفاده قرار داد. اگر دانشجو هستی و برای انجام پروژه هات با مشکل مواجه هستی یا نیاز داری یه نفر مباحثی رو بهت آموزش بده جای درستی اومدی. علاوه بر این، دستگاههای حضورغیاب بیومتریک یا اثر انگشتی نیز وارد بازار شد این نوع ساعتها در حقیقت با اسکن کردن اثر انگشت و یا سایر اعضای افراد اقدام به ثبت اطلاعات میکنند. در اواخر قرن 19 اکثر افراد در اروپا و آفریقا و آمریکا در کارخانه های بزرگ مشغول به فعالیت می شدند و "حضوروغیاب" پرسنل کارخانه ها اهمیت ویژه ای پیدا کرده بود. این برآمدگی ها در مقایسه با افراد دیگر متقاطع هستند که بلافاصله شخص شناخته می شود.

قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت

در مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت، مشخص می شود مزایای متعددی در استفاده از دستگاه حضور و غیاب بیومتریک وجود دارد. آیا بین یک دستگاه حضور و غیاب معمولی و یک دستگاه حضور و غیاب تفاوتی اینو ببین  وجود دارد؟ برای استفاده از این دستگاه به هر یک از کارمندان کارتی داده میشود که دارای یک بارکد یکتا ست. این دستگاه حضور و غیاب برای سازمانها و شرکتها به علت تعریف حدود 3000 اثر انگشت و کارت مناسب است. رابط کاربری ساده اجازه میدهد تا کاربران به راحتی با دستگاه تعامل نمایند. از طرف دیگر خطای منفی زمانی رخ میدهد که عامل در تشخیص چهره ناموفق باشد که این خود ریشه در پایین بودن میزان تشخیص خواهد بود. با اینکه این شیوه کار شما را بسیار راحت می کند ولی کارایی آن بستگی شدیدی به این دارد که نرم افزار مورد نظر از چه میزان امنیتی برخوردار است. این ویژگیهای میتوانند هم به صورت مستقل و هم در شبکه مورد استفاده قرار گیرند.

دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی

و به عنوان یک راه حل کامل برای مدیریت زمان و وظایف در اختیار مدیران قرار میگیرد. اما برای بازکردن قفل دستگاه از آن استفاده نمی شد. دستگاه حضور و غیاب جایگزین سیستم سنتی کارتکس و سیستم دستی ساعت زدن کارمندان شد. اسکنر اثر انگشت اغلب به عنوان یک جایگزین ساعت های زمانی به کار می رود . انواع دیگری از اندازه گیری های بیومتریک جایگزین از جمله بیومتریک تایپ کردن وجود دارد. امکان لو رفتن مانند کد یا رمز در آن وجود ندارد. این نوع از پسوردها امکان حدس زدن پسورد ها را به شدت افزایش می دهند. سیستمهای حضور و غیاب میتوانند نقش مکملی و مهمی در مدیریت کارکنان داشته باشند و بسیاری از مدیران تمایل دارند که از نرمافزار حضور و غیاب به نحو احسنت بهره ببرند. کارخانه مینی سیمان , تولید سنگ خط سنگ شکن اخبار مرتبط هزینهتن در ساعت سنگ شکن . کارخانه سنگ شکن در هند, شکن اول 2،300 تن در ساعت و سنگ شکن دوم 2800 خرد کردن گیاه غربالگری.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۴۳:۰۸ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

نرم افزار حضور و غیاب، اتوماسیون تغذیه، اتوماسیون حراست، دستگاه حضور و غیاب

حلقهها و برآمدگیها در پوست انگشتانتان مشابه سن شما باقی میماند، آنها یک روش دائمی برای تعیین هویت هستند و به عنوان یکی از انواع شواهد برای جرم شناسان، به منظور شناسایی عاملان جنایات بکاربرده میشوند. شرکت مهندسی نوآوران ایده و پردازش میدیا به منظور ارائه راهکارهای بیومتریک تاسیس گردیده است که چشم انداز آن مبتنی بر ایجاد یک سازمان دانش بنیان و مشتری مدار میباشد. نکته : شماره نمایش داده شده در صفحه اصلی Unifinger شماره واقعی انگشت فرد نمی باشد و به شماره دیگری تبدیل شده است. برای آگاهی از اینکه شماره واقعی چیست ‘ در نرم افزار Sensor Manager بر روی دکمه Kara & Unifinger کلیک کرده و در صفحه باز شده می توان شماره واقعی را پیدا کرد. Sensor Manager نرم افزار Sensor.exe را اجرا می کنیم. ارتباطات دستگاه به وسیله اینترنت Wifi و USB صورت می پذیرد. دستگاه حضور و غیاب MB20 جدیدترین دستگاه حضور و غیاب که دارای صفحه نمایش ۲.۸ اینچی با قابلیت تعریف تشخیص چهره، اثرانگشت و رمزعبور بوده که از شبکه و USB پشتیبانی می کند . پس از برقراری ارتباط با دستگاه مورد نظر و باز شدن صفحه Unifinger بر روی تب Advanced Enroll کلیک می کنیم.

نرم افزار حضور غیاب رایگان

خروجی CNN در این مورد خاص یک طبقهبندی باینری است که در صورت وجود چهره مقدار 1 و در غیر این صورت مقدار 0 میگیرد. اگر طبقهبندی نخست مثبت باشد، به طبقهبندی دوم میرویم. در صورتی که الگوی کاری انتخاب شده از نوع «دوره ای» باشد، می توانید متناسب با شروع تخصیص الگوی کاری در روز تقویمی مورد نظر، آفست انتخاب نمایید. بر روی دکمه Save DB کلیک کرده و در مسیر مورد نظر ذخیره می نمائیم تا پیام All the templates are saved into the fileدر بالای صفحه ظاهر گردد. در صورت ظاهر شدن پیام خطا‘ یکبار دیگر IP را وارد کرده و روی OK کلیک می نمائیم تا صفحه اصلی نرم افزار باز شود. صفحه نمایش خیره کننده لمسی (Touch) این دستگاه به همراه واسط گرافیکی متفاوت آن، سهولت کاربری و تجربه فوق العاده را در اختیار کاربر قرار خواهد داد. بررسی کنید که امکان استفاده از کدام یک از موارد ذکر شده در محل شرکت شما ، آسانتر است و آیا دستگاه حضور و غیاب مورد نظر ، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد؟  • 256M Flash, 128M RAM  • امکان تعریف سقف زمان تأخیر در ماه  • 8- کنترل و جلوگیری از سرقت خودروها بوسیله تطبیق عکس  • چگونگی پرداخت اینترنتی  • عدم شناسایی مناسب اثر انگشت و چهره  • تعریف انواع مشاغل ، سمت پرسنل در سازمان  • Anti-Pass back  • #ارزانترین دستگاه حضور و غیاب
جنس و رنگ قاب دستگاه مورد پسند شما است یا نه؟ منبع تغذیه ای که برای اینو ببین  این دستگاه حضور وغیاب در نظر گرفته شده است یک منبع تغذیه کم مصرف است در نتیجه برای مکان های که دسترسی به برق قوی شهری ندارند به راحتی قابل استفاده است. دستگاه ST-Eco 210 به عنوان باریک ترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل دسترسی با استفاده از اثر انگشت و تحت برند علم و صنعت ، بالاترین سرعت و دقت را در شناسایی اثر برای شما به ارمغان می آورد. مهمترین نرخهای سرعت تبادل اطلاعات (Baudrate) سنسور در دستگاه حضور و غیاب کلاسیک کارا2000 عبارتند از : 9600 و 57600 . در هسته مرکزی این دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی از بهترین و شناخته شده ترین الگوریتمهای جهانی جهت افزایش سرعت و دقت استفاده شده است. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه اینترنتی مدرن الکترونیک به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسانتر و سریعتر است و فروشگاه اینترنتی مدرن الکترونیک پیشنهاد میکند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

دستگاه ثبت ورود و خروج

Factor: پارامتری است که میزان کاهش اندازه تصویر را در هر مقیاسبندی تصویر تعیین میکند. سیستم گزینش خاص طراحی شده در ماژول sms موجود در نرم افزار توانا ، پاسخگوی هر گونه نیازی از مدارس و هر گونه فیلترینگ اطلاعاتی موجود در ذهن کاربران می باشد. نصب این دیتابیس دردسرهای خاص خودش را دارد و در بسیاری از موارد نصب آن مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد می کند. هرکدام از فاکتورهای انتخاب شده مثبت در نظر گرفته می شود در صورتی که حداقل بتواند بهتر از حدس زدن تصادفی عمل کنند (بیش از نیمی از موارد را تشخیص می دهد) . تشخیص چهره همواره یکی از موضوعات مورد مطالعه در علوم کامپیوتر بوده است. با توجه به مطالبی که در مورد نحوه عملکرددستگاه حضور و غیاب گفته شد، میبینیم که عملاً هیچ نیروی انسانی در انجام چنین کاری نقشی ندارد و تمامی مراحل توسط یک سیستم هوشمند انجام میشود. در ادامه تصویر به سلولهای 8 در 8 تقسیم میشود تا یک بازنمایی فشرده ایجاد شود و HOG در برابر نویز مقاومت بیشتری بیابد. 1- اگر بدنبال یک دستگاه ارزان قیمت می گردید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۲:۳۱ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

بابا اینها خیلی با کلاس هستند فردا منظم میرویم خیلی ضایع است. یک لوتی پایین شهری مثلاً جوانمرد بیاوری، میگوید بابا اینها چقدر مرد هستند! بگوید اِ ما تأخیر میکنیم اینها حقوق میدهند. ما دیگر درست رفتار میکنیم. بگوید من این را ازش یک شخصیت منظم درست میکنم، هزینههای نظارتیام در درازمدت کاهش پیدا میکند، وقتی که هزینههای نظارتیام کاهش پیدا کرد وجدان کاری این هم افزایش پیدا کرد، چون بهش بگویم ببین رفتارت برایم مهم نیست، خود تو برایم مهم هستی. یک کمی اعتماد میکنی یک کمی ریسک میکند چهار تا خطایش را میپذیرد چهار تا خطایش را ممکن است به یک روشهای دیگری جریمه کند یکجوری که تشویق تنبیه فوری عینی مثل سگ پائولف نباشد که پائولف میخواست سگاش را شرطی بکند چهجوری تربیت میکرد؟ در حالی که اگر خود شما را بخواهد نه رفتار شما را، باید یک روشهای دیگری را اتخاذ کند. کارتساعتزنی که شخصیت اخلاقی شما، وجدان کاری شما را افزایش نمیدهد؛ با حقوق شما بازی میکند، با منافع مادی شما بازی میکند. با داشتن سیستم حضور و غیاب دقیق که امکان سوءاستفاده در آن وجود نداشته باشد، به خوبی می توان کارمندان را از بابت تعهد کاری به سازمان شناسایی کرد. از جمله مصداقهای این کنترل که اهمیت خاصی دارد داشتن امکان نظارت و کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است، زیرا این مساله مهمترین فاکتور محاسبه حقوق افراد به حساب می آید. اطلاعات ورود و خروج ثبت شده در دستگاه به سرعت به نرمافزاری منتقل میشود که میتواند کارکرد پرسنل را محاسبه کند.

 1. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
 2. 4- نرم افزار حضور و غیاب سازگار با دستگاه
 3. اکنون برنامه را باز می کنید
 4. تشخیص چهره ، رمز عبور و کارت (3)
 5. راه های تماس
 6. با تغییرات چهره و نور تقریبا ثابت است
 7. 4- درگاه ارتباطی شبکه TCP/IP و RS-485

این سیستم با کنترل دقیق تردد پرسنل دخالت افراد غیر مسئول را به صفر رسانده و احکام محاسبات مربوط به کسرکار، اضافه و مرخصی را به صورت کاملا مکانیزه با اطلاعات جامع و کامل در اختیار مدیران قرار میدهد . سپس با استفاده از دکمه «تکرار» این نوع کار به روزهای دیگر کپی شود. حالا ممکن است فکرتان درگیر این مسئله شود که این تکنولوژی میتواند حریم خصوصیتان را به خطر اندازد. در این روش همانطور که در قبل ذکر شده است، با استفاده از اطلاعات جی پی اس می توان دریافت که فرد مذکور آیا دقیقا در مکان مشخص شده حضور دارد یا خیر؟ روش کارتساعتزنی چون تشویق و تنبیه مادی دارد و تنبیه و تشویق فوری دارد، یک ساعت دیر میروی یک ساعت حقوقت آمد پایین. تصاویر ثبت شده در این روش باید دارای کیفیت بالایی باشند. در مجموع 34 تن و 20 کیلوگرم را در 240 دقیقه انجام داد. در ساعت الی 400 تن در ساعت.

نرم افزار تشخیص چهره

شرکت آرام رمز گستران در زمینه مشاوره، طراحی و تولید کلیک  سیستم های کنترلی و امنیتی، سیستم های حضور و غیاب، کنترل تردد، مدیریت هوشمند اتاق سرور، نرم افزار های پردازش تصویر و تشخیص چهره فعالیت می نماید. شرکت ما به عنوان یکی از تولید کنندگان دستگاه حضورغیاب ، توانسته است نیاز بسیاری از مشتریان را در این راستا برآورده نماید. چون ممکن است نیاز داشته باشی. با نرمافزار حضور غیاب ارزشیابی عملکردی کارکنان نیز ممکن می شود. نرمافزار حضور غیاب یکی از برنامههای مدرن مدیریتی است که امکان کنترل یکپارچه پرسنل و اعضا را به مدیران میدهد و مدیران نیز میتوانند بر اساس گزارشات آن به ارزشیابی عملکردی کارکنان خود بپردازند. § به شرکت هایی که کارکنان آنها زمان زیادی را در بیرون از شرکت صرف می کنند، اجازه می دهد از طریق نسخه های حضور غیاب مبتنی بر موبایل، فرآیند ثبت حضور و غیاب را انجام دهند. همچنین در صورت انجام کار تیمی که منجر به کوتاه شدن زمان پروژه گردد، مبلغ پاداش مذکور به شما تعلق می گیرد.

نرم افزار ورود و خروج

جمع شدن امکاناتی همچون صفحه کلید لمسی ، آنتن Wi-Fi ، درگاه های ارتباطی مختلف در باریک ترین و مقرون به صرفه ترین محصول علم و صنعت امتیاز این مدل محسوب می شود. ولی یکجوری پیچیده میزند به تو یک مهلت آدم شدن میدهد. این از اینطرف احترام دارد میگذارد، از آنطرف هم میزند وا! ایشان هم صدها طلبه دارد بهش خودش دارد شهریه میدهد. طلبه آمد از مدیر حوزهاش حالا آن عالمی که استادش بود شهریه هم میداد گفتش که آقا ما بچۀمان به دنیا آمده یک پول بیشتر اگر بشود. دفعۀ دیگر گفت خانم ما زایمان کرده اگر آن هم مثلاً نگذاشت بقیۀ تمام حرفش تمام بشود پول را داد. نرم افزار حضور و غیاب نرم افکار بصورت رایگان ارائه شده است ، تمام حقوق مادی و معنوی این نرم افزار برای داده پردازی نرم افکار محفوظ می باشد. آقای مدیر ببین شما، شما اگر رفتار این را کنترل کنی تا آخر عمرت باید رفتارش را کنترل کنی. شما اگر رفتارش را کنترل بکنی باید همۀ رفتارهایش را کنترل بکنی.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۳:۲۴ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ]