نرم افزار حضور و غیاب، اتوماسیون تغذیه، اتوماسیون حراست، دستگاه حضور و غیاب

حلقهها و برآمدگیها در پوست انگشتانتان مشابه سن شما باقی میماند، آنها یک روش دائمی برای تعیین هویت هستند و به عنوان یکی از انواع شواهد برای جرم شناسان، به منظور شناسایی عاملان جنایات بکاربرده میشوند. شرکت مهندسی نوآوران ایده و پردازش میدیا به منظور ارائه راهکارهای بیومتریک تاسیس گردیده است که چشم انداز آن مبتنی بر ایجاد یک سازمان دانش بنیان و مشتری مدار میباشد. نکته : شماره نمایش داده شده در صفحه اصلی Unifinger شماره واقعی انگشت فرد نمی باشد و به شماره دیگری تبدیل شده است. برای آگاهی از اینکه شماره واقعی چیست ‘ در نرم افزار Sensor Manager بر روی دکمه Kara & Unifinger کلیک کرده و در صفحه باز شده می توان شماره واقعی را پیدا کرد. Sensor Manager نرم افزار Sensor.exe را اجرا می کنیم. ارتباطات دستگاه به وسیله اینترنت Wifi و USB صورت می پذیرد. دستگاه حضور و غیاب MB20 جدیدترین دستگاه حضور و غیاب که دارای صفحه نمایش ۲.۸ اینچی با قابلیت تعریف تشخیص چهره، اثرانگشت و رمزعبور بوده که از شبکه و USB پشتیبانی می کند . پس از برقراری ارتباط با دستگاه مورد نظر و باز شدن صفحه Unifinger بر روی تب Advanced Enroll کلیک می کنیم.

نرم افزار حضور غیاب رایگان

خروجی CNN در این مورد خاص یک طبقهبندی باینری است که در صورت وجود چهره مقدار 1 و در غیر این صورت مقدار 0 میگیرد. اگر طبقهبندی نخست مثبت باشد، به طبقهبندی دوم میرویم. در صورتی که الگوی کاری انتخاب شده از نوع «دوره ای» باشد، می توانید متناسب با شروع تخصیص الگوی کاری در روز تقویمی مورد نظر، آفست انتخاب نمایید. بر روی دکمه Save DB کلیک کرده و در مسیر مورد نظر ذخیره می نمائیم تا پیام All the templates are saved into the fileدر بالای صفحه ظاهر گردد. در صورت ظاهر شدن پیام خطا‘ یکبار دیگر IP را وارد کرده و روی OK کلیک می نمائیم تا صفحه اصلی نرم افزار باز شود. صفحه نمایش خیره کننده لمسی (Touch) این دستگاه به همراه واسط گرافیکی متفاوت آن، سهولت کاربری و تجربه فوق العاده را در اختیار کاربر قرار خواهد داد. بررسی کنید که امکان استفاده از کدام یک از موارد ذکر شده در محل شرکت شما ، آسانتر است و آیا دستگاه حضور و غیاب مورد نظر ، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد؟  • 256M Flash, 128M RAM  • امکان تعریف سقف زمان تأخیر در ماه  • 8- کنترل و جلوگیری از سرقت خودروها بوسیله تطبیق عکس  • چگونگی پرداخت اینترنتی  • عدم شناسایی مناسب اثر انگشت و چهره  • تعریف انواع مشاغل ، سمت پرسنل در سازمان  • Anti-Pass back  • #ارزانترین دستگاه حضور و غیاب
جنس و رنگ قاب دستگاه مورد پسند شما است یا نه؟ منبع تغذیه ای که برای اینو ببین  این دستگاه حضور وغیاب در نظر گرفته شده است یک منبع تغذیه کم مصرف است در نتیجه برای مکان های که دسترسی به برق قوی شهری ندارند به راحتی قابل استفاده است. دستگاه ST-Eco 210 به عنوان باریک ترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل دسترسی با استفاده از اثر انگشت و تحت برند علم و صنعت ، بالاترین سرعت و دقت را در شناسایی اثر برای شما به ارمغان می آورد. مهمترین نرخهای سرعت تبادل اطلاعات (Baudrate) سنسور در دستگاه حضور و غیاب کلاسیک کارا2000 عبارتند از : 9600 و 57600 . در هسته مرکزی این دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی از بهترین و شناخته شده ترین الگوریتمهای جهانی جهت افزایش سرعت و دقت استفاده شده است. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت فروشگاه اینترنتی مدرن الکترونیک به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسانتر و سریعتر است و فروشگاه اینترنتی مدرن الکترونیک پیشنهاد میکند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

دستگاه ثبت ورود و خروج

Factor: پارامتری است که میزان کاهش اندازه تصویر را در هر مقیاسبندی تصویر تعیین میکند. سیستم گزینش خاص طراحی شده در ماژول sms موجود در نرم افزار توانا ، پاسخگوی هر گونه نیازی از مدارس و هر گونه فیلترینگ اطلاعاتی موجود در ذهن کاربران می باشد. نصب این دیتابیس دردسرهای خاص خودش را دارد و در بسیاری از موارد نصب آن مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد می کند. هرکدام از فاکتورهای انتخاب شده مثبت در نظر گرفته می شود در صورتی که حداقل بتواند بهتر از حدس زدن تصادفی عمل کنند (بیش از نیمی از موارد را تشخیص می دهد) . تشخیص چهره همواره یکی از موضوعات مورد مطالعه در علوم کامپیوتر بوده است. با توجه به مطالبی که در مورد نحوه عملکرددستگاه حضور و غیاب گفته شد، میبینیم که عملاً هیچ نیروی انسانی در انجام چنین کاری نقشی ندارد و تمامی مراحل توسط یک سیستم هوشمند انجام میشود. در ادامه تصویر به سلولهای 8 در 8 تقسیم میشود تا یک بازنمایی فشرده ایجاد شود و HOG در برابر نویز مقاومت بیشتری بیابد. 1- اگر بدنبال یک دستگاه ارزان قیمت می گردید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۲:۳۱ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

بابا اینها خیلی با کلاس هستند فردا منظم میرویم خیلی ضایع است. یک لوتی پایین شهری مثلاً جوانمرد بیاوری، میگوید بابا اینها چقدر مرد هستند! بگوید اِ ما تأخیر میکنیم اینها حقوق میدهند. ما دیگر درست رفتار میکنیم. بگوید من این را ازش یک شخصیت منظم درست میکنم، هزینههای نظارتیام در درازمدت کاهش پیدا میکند، وقتی که هزینههای نظارتیام کاهش پیدا کرد وجدان کاری این هم افزایش پیدا کرد، چون بهش بگویم ببین رفتارت برایم مهم نیست، خود تو برایم مهم هستی. یک کمی اعتماد میکنی یک کمی ریسک میکند چهار تا خطایش را میپذیرد چهار تا خطایش را ممکن است به یک روشهای دیگری جریمه کند یکجوری که تشویق تنبیه فوری عینی مثل سگ پائولف نباشد که پائولف میخواست سگاش را شرطی بکند چهجوری تربیت میکرد؟ در حالی که اگر خود شما را بخواهد نه رفتار شما را، باید یک روشهای دیگری را اتخاذ کند. کارتساعتزنی که شخصیت اخلاقی شما، وجدان کاری شما را افزایش نمیدهد؛ با حقوق شما بازی میکند، با منافع مادی شما بازی میکند. با داشتن سیستم حضور و غیاب دقیق که امکان سوءاستفاده در آن وجود نداشته باشد، به خوبی می توان کارمندان را از بابت تعهد کاری به سازمان شناسایی کرد. از جمله مصداقهای این کنترل که اهمیت خاصی دارد داشتن امکان نظارت و کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است، زیرا این مساله مهمترین فاکتور محاسبه حقوق افراد به حساب می آید. اطلاعات ورود و خروج ثبت شده در دستگاه به سرعت به نرمافزاری منتقل میشود که میتواند کارکرد پرسنل را محاسبه کند.

 1. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
 2. 4- نرم افزار حضور و غیاب سازگار با دستگاه
 3. اکنون برنامه را باز می کنید
 4. تشخیص چهره ، رمز عبور و کارت (3)
 5. راه های تماس
 6. با تغییرات چهره و نور تقریبا ثابت است
 7. 4- درگاه ارتباطی شبکه TCP/IP و RS-485

این سیستم با کنترل دقیق تردد پرسنل دخالت افراد غیر مسئول را به صفر رسانده و احکام محاسبات مربوط به کسرکار، اضافه و مرخصی را به صورت کاملا مکانیزه با اطلاعات جامع و کامل در اختیار مدیران قرار میدهد . سپس با استفاده از دکمه «تکرار» این نوع کار به روزهای دیگر کپی شود. حالا ممکن است فکرتان درگیر این مسئله شود که این تکنولوژی میتواند حریم خصوصیتان را به خطر اندازد. در این روش همانطور که در قبل ذکر شده است، با استفاده از اطلاعات جی پی اس می توان دریافت که فرد مذکور آیا دقیقا در مکان مشخص شده حضور دارد یا خیر؟ روش کارتساعتزنی چون تشویق و تنبیه مادی دارد و تنبیه و تشویق فوری دارد، یک ساعت دیر میروی یک ساعت حقوقت آمد پایین. تصاویر ثبت شده در این روش باید دارای کیفیت بالایی باشند. در مجموع 34 تن و 20 کیلوگرم را در 240 دقیقه انجام داد. در ساعت الی 400 تن در ساعت.

نرم افزار تشخیص چهره

شرکت آرام رمز گستران در زمینه مشاوره، طراحی و تولید کلیک  سیستم های کنترلی و امنیتی، سیستم های حضور و غیاب، کنترل تردد، مدیریت هوشمند اتاق سرور، نرم افزار های پردازش تصویر و تشخیص چهره فعالیت می نماید. شرکت ما به عنوان یکی از تولید کنندگان دستگاه حضورغیاب ، توانسته است نیاز بسیاری از مشتریان را در این راستا برآورده نماید. چون ممکن است نیاز داشته باشی. با نرمافزار حضور غیاب ارزشیابی عملکردی کارکنان نیز ممکن می شود. نرمافزار حضور غیاب یکی از برنامههای مدرن مدیریتی است که امکان کنترل یکپارچه پرسنل و اعضا را به مدیران میدهد و مدیران نیز میتوانند بر اساس گزارشات آن به ارزشیابی عملکردی کارکنان خود بپردازند. § به شرکت هایی که کارکنان آنها زمان زیادی را در بیرون از شرکت صرف می کنند، اجازه می دهد از طریق نسخه های حضور غیاب مبتنی بر موبایل، فرآیند ثبت حضور و غیاب را انجام دهند. همچنین در صورت انجام کار تیمی که منجر به کوتاه شدن زمان پروژه گردد، مبلغ پاداش مذکور به شما تعلق می گیرد.

نرم افزار ورود و خروج

جمع شدن امکاناتی همچون صفحه کلید لمسی ، آنتن Wi-Fi ، درگاه های ارتباطی مختلف در باریک ترین و مقرون به صرفه ترین محصول علم و صنعت امتیاز این مدل محسوب می شود. ولی یکجوری پیچیده میزند به تو یک مهلت آدم شدن میدهد. این از اینطرف احترام دارد میگذارد، از آنطرف هم میزند وا! ایشان هم صدها طلبه دارد بهش خودش دارد شهریه میدهد. طلبه آمد از مدیر حوزهاش حالا آن عالمی که استادش بود شهریه هم میداد گفتش که آقا ما بچۀمان به دنیا آمده یک پول بیشتر اگر بشود. دفعۀ دیگر گفت خانم ما زایمان کرده اگر آن هم مثلاً نگذاشت بقیۀ تمام حرفش تمام بشود پول را داد. نرم افزار حضور و غیاب نرم افکار بصورت رایگان ارائه شده است ، تمام حقوق مادی و معنوی این نرم افزار برای داده پردازی نرم افکار محفوظ می باشد. آقای مدیر ببین شما، شما اگر رفتار این را کنترل کنی تا آخر عمرت باید رفتارش را کنترل کنی. شما اگر رفتارش را کنترل بکنی باید همۀ رفتارهایش را کنترل بکنی.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۳:۲۴ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

نقد و بررسی ، مشخصات و قیمت دستگاه حضور غیاب فراافزار مدل Fara Af 390w

اما دسته سوم راکه کارشناسان امنیت تشکیل میدهند به این دلیل به دنباله کد ست گاه حضور و غیاب هستند که بتوانند آسیب پذیری هایس یست م را شناسایی کرده ودرنهایت جل و یا ین نقاط ضعف رابگیرند . در قدیم بیشتر مشتریان از کارتهای بارکد ی و بعد RFID استفاده می کردند.ولی به دلایلی ضعف امنیتی به مرور زمان از این دستگاه کم استفاده می شود یکی از این موارد استفاده پرسنلاز کارت هم دیگر می باشد. برای انجام این کار می توانید عبارت what is my ip را در مرور گر خود سرچ کنید.در صورت وجود reply می توانید از طریق تماس با واحد پشتیبانی نسبت به باز کردن دستگاه اقدم کنید. پشتیبانی برای کاربرانی که نرم افزار را خریداری کرده اند به مدت یک سال رایگان می باشد. با سلام امکان ثبت چند کارمند در نسخه رایگان نرم افزار وجود دارد؟ دستگاه حضور غیاب برای ثبت ورود و خروج افراد استفاده میشود.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

لذا ما در این مطلب قصد داریم کارایی دستگاه حضورغیاب ویژگی هایی که این دستگاه دارد و همچنین خرید دستگاه و چگونگی تولید آن توسط شرکت ما را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. تا با خاطری آسوده اطلاعات ارزشمند خود را در آن نرم افزار قرار دهید. این فناوری میتواند اثر انگشت انگشتان خشک، انگشت کثیف، انگشت مرطوب و انگشتهای زخمی را بگیرد و تصاویر با کیفیت بالا تولید کند. تمامی حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت توسعه فناوری دینگ می باشد. نرم افزار حضور و غیاب اکسیر به دو بخش تحت ویندوز و تحت وب تقسیم بندی می گردد. همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد، انعطاف پذیری نرم افزار حضور غیاب تحت وب بسیار بالاست و می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای مختلف و متفاوت شما باشد. تصور نمایید که برای کارکنان بخش حسابداری چقدر سخت خواهد بود که بخواهند ساعت های ورود و خروج هر پرسنل را به طور دقیق و بدون هیچ گونه خطا در انتهای هر ماه محاسبه نمایند. تبریز در دوران بنیامیه به محل فعلی منتقل میشود و به بهای نابودی اصطخر - پایتخت قدیمی فارس - رونق میگیرد.

امروزه در تمام دنیا، از کارت های هوشمند در مکانهای مختلف، مانند بانکها، مراکز مخابراتی، سازمانهای دولتی، مراکز بهداشتی، مراکز ارائه خدمات، مراکز آموزشی و تفریحی استفاده میشود. این دستگاه دارای استحکام فوق العاده در برابر ضربه های فیزیکی و شوک الکتریکی است. ابعاد دستگاه مناسب و کوچک و صافی سطح دستگاه ایده آل بوده و کیفیت بدنه فوق العاده است. دستگاه حضور و غیاب مدل ZK UF100 دستگاه کنترل تردد ZK از اینجا کلیک کن  سنسوری فوق العاده قوی و حساس برای تشخیص اثر انگشت پرسنل برخوردار است و قادر است چهره افراد را با سرعتی بالا (زیر 1 ثانیه) شناسایی کند. از این سیستم میتوان برای شناسایی افراد از طریق شبکه و از راه دور در برنامه های مورد نظر استفاده کرد . با یک سیستم حضور و غیاب، کارکنان می توانند در پایان هر ماه ترددهای ورود و خروج خود را ببینند. برای استفاده از چنین ابزارهایی هیچ نرم افزاری جهت نصب در اختیار مشتری قرار نمی­ گیرد و تنها از طریق اینترنت و وب می ­توان به آن ها دسترسی پیدا کرد. بخصوص شرکتهای تولیدی که در شهرکهای صنعتی حومه شهرهای بزرگ قرار داشته و رسیدن به آنها خود یک مسافرت است.

 • چگونه یک مقاله خوب در سایت قرار دهیم؟
 • دستگاه حضور و غیاب کارتی مدل OFV-90
 • اتلاف زمان
 • امکان ثبت 50000 تردد
 • نرم افزار حضور و غیاب
 • سازمان امداد و نجات هلال احمر استان تهران
 • مجهز به پردازنده 2 هسته ای 4 گیگا هرتز

سیستم های بیومتریک همواره به روش های مختلف مورد هجوم قرار می گیرند. خروج با مراجعه به این دستگاه و با استفاده از ابزارهای مختلف مانند کارتهای هوشمند,اثرانگشت,اسکن چهره و… ورود و خروج خود را ثیت مینمایند. البته محدودیت ظرفیت ذخیره ماژول تشخیص چهره را نیز در نظر داشته باشید. البته به ازای هر پرسنل نیز باید یک کارت تهیه شود که شامل هزینه جداگانه ای می باشد. البته استفاده از نسخه کرک شده ویژوال استدیو بلا مانع است. یا آیا قیمت آن منصفانه است یا خیر؟ اثر انگشت از قدیمیترین روش های تشخیص هویت است که با پیشرفت تکنولوژی به تنوع آن افزوده شده است. لذا باید روشی به کار گرفته شود تا از میان این حالات ، اثر انگشت زنده و واقعی را تشخیص دهد. 6- پیاده سازی بر مبنای ایده Tiny Application و اجرای عملیات سیستم از طریق Store Procedureها که باعث شده که با وجود محاسبات بسیار سنگین (بیش از 900 Query در برخی حالات) سیستم به راحتی تحت وب کار کند. مهمترین ویژگی این سیستم حضوروغیاب تفکیک ورود وخروج متناسب با جهت عبور کارت از کارتخوان میباشد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۵۴:۲۵ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

ساعت هوشمند سیم کارت خور Smart Watch DZ09

این شیشهها بیشتر در ساعتهای دارای برند معتبر و خیلی کم در ساعتهای درجه دو استفاده میشوند. ۱۱- دستگاهها اگر برای سیستم امنیتی استفاده میشوند حتما باید از SecureIO استفاده شود وهیچ گونه سیم یا کابلی نباید در فضای بیرونی دیده شود. این دستگاهها گرانترین نوع بوده و بهترین قابلیتها را ارائه میکنند. علارغم زمان اندکی که از تجاری شدن این موضوع می گذرد ، ولی به صورت فراگیری در بخش های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است که نشان دهنده کارایی بالای این نوع از اتوماسیون می باشد. امروزه اتوماسیون حضور و غایب در اکثر سازمان ها ، شرکت ها و مراکز با انواع مقیاس کوچک تا بزرگ ، به یکی از بخش های اصلی و رایج تبدیل شده است. باتوجه به اینکه معمولا سازمان های بزرگ به علت تعدد ساختمان و پرسنل از چند دستگاه حضور غیاب و رستورانی بهره میبرند، لازم است تا سامانه ای جهت مدیریت و تخلیه ی آنلاین دستگاه ها وجود داشته باشد.

دستگاه ساعت زنی ارزان

جهت مطالعه و بررسی دقیقتر ویژگی های این محصول به این قسمت رجوع فرمایید. شرکت سامانه های بعد پنجم ارائه کننده دستگاه های حضور و غیاب ، اثرانگشتی، کنترل تردد و کنترل دسترسی، مفتخر است محصول دیگری به نام دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی EB-103 را معرفی کند. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی مدل T21F افق فرا ویژن ، شما را در کنترل هر چه بهتر پرسنل یاری میکند. قیمت دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی V800 با نمونه های وارداتی رقابت می کند. کلیه بخشهای سایت شامل وبلاگ, انجمن, دانلود, تیکتهای من, شارژ پنل پیام کوتاه و شارژ خدمات سالیانه فقط برای اعضای سایت فعال می باشد. لذا جهت استفاده از این خدمات ابتدا از قسمت ورود کاربران به سایت وارد شوید. 55. در کادر مربوط به ساعت شروع بازه کاری مقدار «8:00» و در کادر مربوط به ساعت پایان مقدار «12:00» را وارد نمایید. کارتهای RFID قابلیت شناسایی و ثبت از راه دور و در هنگام عبور افراد از گیتها را دارند بدون اینکه نیاز به وارد کردن کارت در دستگاه کارتخوان باشد.

در این سیستم می توان برحسب درجه اهمیت افراد دسترسی ها را به گونه ای تعریف کرد که هر کاربر بتواند تا طبقه خاصی را با استفاده از آسانسور طی کند. در این دستگاه ها امکان دسترسی افراد مجاز به ورود و استفاده از آسانسور تعریف می شود تا اشخاصی که به دلایلی، اجازه دسترسی به آسانسور را ندارند، نتوانند از آن استفاده کنند. سپس ریدر اطلاعات دریافتی را به سیستم اصلی ارسال می کند و با توجه به محدودیت های تعیین شده ی قبلی اجازه دسترسی و یا عدم دسترسی شخص به نقطه ی مورد نظر را می دهد. همچنین استفاده از اطلاعات این نرم افزار در نرم افزارهای دیگر وجود دارد.. برای حضور و غیاب کارمندان خود دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی یا حتی حضور و غیاب با حسگر های اثرانگشت نیست؛ در سامانه کارمندکنترل معنای حضور و غیاب کاملا دگرگون شده است. ۴- قابل اعتماد و دقیق: طبق روش سنتی کارکنان از ساعت کار خود به صورت دستی گزارش می دهند. هیچگاه روش های سنتی و حتی حسگر اثرانگشت نتوانسته اند به درستی حضور و غیاب کارمندان را ثبت کنند و راه های گریز بسیاری برای آنها وجود داشته است.

 • امکان ثبت عکس پرسنلی و نمایش آن
 • صنایع شهید باکری
 • قابلیت ذخیره سازی ۲۰۰۰ چهره
 • ارزان قیمت تر بودن

سامانههایی که برای حضور و غیاب و کنترل تردد به کار میروند  وب سایت امروزه به کمک نرم افزار و تکنولوژیهای متعدد بهینه شدهاند و احتمال خطا یا آسیب به آنها بسیار کم شده است. سامانه حضور و غیاب همانطورکه از نامش پیداست، از این تکنولوژی برای بهبود عملکرد حضور و غیاب و کنترل تردد کارمندان و کارگران استفاده میکند. از این اطلاعات میتوان در تهیه گزارشهای متنوع پرسنلی، کارکردها و جزئیات فعالیتهای سازمانی و پروژه، گزارشهای مدیریتی و تصمیمگیری سازمانی استفاده نمود. در صورت درخواست کارت تردد می توانید در فرمی که لینک آن قرار داده شده اقدام فرمایید و پس از تکمیل اطلاعات و سپری شدن مراحل مورد نیاز، به مدیریت امور اداری مراجعه فرمایید و کارت تردد خود را بگیرید.. باطری داخلی قوی با مدت زمان کارکرد بالا امکان ثبت اثرانگشت و کارت را برای پرسنل مجموعه در شرایط مختلف جوی فراهم می آورد. به علاوه این دستگاه امکان زمانبندی و محدود کردن رفت و آمدها را در اختیار مدیران قرار می دهد.

نرم افزار حضور و غیاب رایگان

پرسش های شما به مسئولین حضور و غیاب ارسال و پاسخ از طریق ایمیل به شما ارسال می شود و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد. کارکنان میتوانند از طریق اپلیکیشن و قرار گرفتن در نزدیکی دستگاه حضور و غیاب دینگ، ورود و خروج خود را به آسانی ثبت نمایند. کارکنان میتوانند از طریق اپلیکیشن و قرار گرفتن در نزدیکی دستگاه حضور و غیاب دینگ، ورود و خروج خود را به آسانی ثبت کنند. حالا به لطف ساعتهای هوشمند شرکت اپل میتوان از طریق یک آیکون ساده، ساعت هوشمند را تبدیل به واکی تاکی کرد و از یادآوری خاطرات کودکی لذت برد. دستگاه حضور غیاب کمک می کند تا کنترل هزینه های نیروی کار از طریق کاهش پرداخت حقوق اضافی، برای زمانی که کارکنان کاری انجام نمی دهند، ممکن گردد. اطلاعیه: همکار گرامی احتراماً به استحضار می رساند محاسبه حقوق دی ماه امروز شنبه 98/10/21انجام خواهد شد لذا از جنابعالی تقاضا میشود تا ساعت 12 امروز غیبتها و کسر کاریهای خود را اصلاح نمایید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۰:۵۴ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

مشخصات، قیمت و خرید دستگاه حضور و غیاب و تشخیص چهره کارابان مدل KTA-630 Wifi

کاربرگرامی چنانچه به دنبال انواع دستگاه حضور و غیاب در مدل های کارتی، اثر انگشت، رمز عبور و یا تشخیص چهره هستید پیشنهاد میکنیم از محصولات و قیمت های zkteco دیدن فرمایید. توجه: چنانچه پس از خرید طی دو ساعت ترجمه به ایمیل شما ارسال نشد، با ایمیل پشتیبانی تماس بگیرید تا ما در اسرع وقت به موضوع رسیدگی کنیم. پرسش: چگونه سیستمهای حضور و غیاب با سیستمهای لیست حقوق یکپارچه میشوند؟ این کار خط و جریانات کل فرآیند لیست حقوق را کاهش میدهد. برخی سیستمهای حضور و غیاب نیز به فرآیند درخواست و تأیید رسیدگی میکنند. به عنوان مثال بر خلاف سایر نرم افزارهای هوشمندسازی موجود در بازار به دلیل این وابستگی ، در ارائه سیستم کاملاً هوشمند و اتوماتیک حضور و غیاب تا به اکنون دچار هیچگونه مشکل و یا شکستی نگردیده است. این فروشگاه با تجربه چندین ساله و دارا بودن نمایندگی بهترین محصولات درب اتوماتیک در استان همدان، آن را به بهترین مرکز ارائه خدمات درب اتوماتیک در همدان مبدل نموده است .

دستگاه های حضور و غیاب

 

شرکت سیستم پرداز گیل نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات جهان گستر در گیلان با بیش از 1200 طرف قرارداد در استان گیلان اتوماسیون حضور و غیاب اتوماسیون تغذیه اتوماسیون پارکینگ کیوسک های اطلاع رسانی سیستم چاپ کارت پرسنلی اتوماسیون مجموعه های ورزشی اتوماسیون اتوبوسرانی گیت های ورود و خروج اتوماسیون انبار اتوماسیون کتابخانه سیستم آموزش دانشگاه سیستم تردد خوابگاه نرم افزار اسکان و مدیریت خوابگاه اتوماسیون خدمات رفاهی سیستم اموال و دارائی های ثابت سیستم حضور و غیاب چیست؟ نرم افزار مطب پزشک زنان طراحان طب گروه طلای نرم با سابقه بیش از ده ساله خود ، قدرتمندترین نرم افزار مدیریت مطب را برای پزشکان متخصص زنان و زایمان ارائه می دهد. Face بیش از ۹۷٪ دقیق است، می تواند فقط یک تعداد محدودی از چهره ها را در یک زمان جستجو کند. تست ارتباط: تست می کنیم که ارتباط با دستگاه بصورت شبکه برقرار است یا خیر. این دستگاه حضور وغیاب اثر انگشتی برای مکان های با تردد متوسط و تعداد کم پرسنل مناسب است مثلا می توانید از این دستگاه برای شرکت های خصوصی استفاده کنید. در این صفحه خلاصه ای از ویژگی های هر دستگاه (برند جهان گستر پارس رادن) را می توانید مطالعه نمایید.

 • گیت کنترل تردد لولایی | swing  Control gate
 • 1- استفاده از ip های پیش فرض دستگاه
 • عوارض قرص آهن چیست ؟+ راه پیشگیری از این عوارض
 • امکان نمایش تصویر پرسنل بر روی صفحه نمایش
 • فناوری استفاده شده در دستگاه های حضور غیاب

USB : در صورت عدم وجود ارتباط شبکه شما می توانید به صورت آفلاین اطلاعات تردد موجود در دستگاه را از طریق حافظه فلش منتقل نمایید. » کلیک نمایید. فرم «محدوده کاری» باز خواهد شد. برای آزمایش نرخ تشخیص چهره, ۲۵ عکس جدید که مربوط به همان افرادی می شدند که در بالا مشاهده کردید به سیستم داده شد. در ماه مارس، پلیس پکن از تشخیص چهره و عینک هوشمند AI استفاده کرد تا مجرمان را بگیرد - فقط چند ماه پس از آنکه پلیس در هنان و ژنگوجو آزمایش عینک ها را در ایستگاه های قطار آغاز کرد. ۲. در صورت ایجاد امکانات و شرایط لازم، می توان کارکنان را از طریق تلفن همراه آنها نظارت کرد و منطقه و محدوده جغرافیایی آنها را مشخص کرد. ● ثبت و ردگیری وقایع جهت بازبینی: قابلیت بررسی دادههای جدول زمانی اصلی همراه با نمایش جداگانهی تغییرات ایجاد شده توسط مدیر یا سرپرست، هنگام بازبینی های موردی کمک شایانی خواهد کرد. اهمیت مشتریان و نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری ) سازمان ها امروزه به دنبال وفادار ساختن مشتریان خود هستند .

بنابراین هنگام خرید نرم افزار حضور و غیاب به زمان واقعی اهمیت دهید و از ساعات برنامهریزی شده قبلی استفاده نکنید. در این دستگاه حضور و غیاب پس از وارد کردن کد پرسنلی از روی کیبورد دستگاه انگشت را بر روی سنسور قرار داده تا در صورت تطابق با نمونه موجود قبلی از آن شماره کد ساعت تردد ثبت شود. امکان نمایش دادن یک پیام اختصاصی یا عمومی بر روی صفحه نمایش برای پرنسل وجود دارد. تشخیص چهره سه بعدی از سنسورهای سه بعدی برای گرفتن اطلاعات در مورد شکل صورت استفاده می کند. طبیعتاً وقتی بحث ما در مورد دستگاه حضور و غیاب است، یعنی دستگاهی که اطلاعات را میگیرد، آنالیز میکند و با توجه به آنها پاسخ میدهد. صادر کرده و با توجه به موفقیت در اخذ نشان استاندارد اروپا (CE) به عنوان تنها تولید کننده دارای این نشان، دورنمای بسیار روشنی برای گسترش محصولات خود در بازار جهانی متصور است.

بعد از دستگاه حضور و غیاب پانچی اولین سیستم های کامپیوتری ادامه دهید به بازار عرضه شدند. در سال 2016 شرکت مسترکارت یک اپلیکیشن پیشرو پرداخت توسط خویشانداز روانه بازار نمود که مشتریان مسترکارت به جای استفاده از روشهای معمول با استفاده از این اپ و سیستم تشخیص چهره آن میتوانند فعالیتهای بانکی خود را انجام دهند. در سرویسهای در محل، همهی هزینهها را همان ابتدا پرداخت میکنید. ● امکان یکپارچه شدن: سیستمی را انتخاب کنید که با برنامههای کاربردی و نرم افزارهای دیگر همچون برنامههای تسویه حقوق و مدیریت منابع انسانی که از انها استفاده میکنید یکپارچه شود. شیوه ی سوم این است که دستگاه به صورت خودکار در هنگام ارتباط با نرم افزار، تاریخ و ساعت را از نرم افزار دریافت کند و خودش را تنظیم کند. به طور مثال، رگولاتورهای اروپا مجموعهای از قوانین و اصول را با هدف حفظ حریم شخصی کاربران در شبکههای اجتماعی تنظیم کردهاند. و با این کار همهی اطلاعات بطور خودکار در نرم افزار شما همگام میشود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۴:۲۵:۱۱ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن

● اطلاعات بصورت داده ای وارد نرم افزاری میشوند که میتوانند بصورت پیوسته آنها را وارد تسویهی لیست حقوق خود کنند. دستگاه A2 به گونه ای طراحی شده است که امن ترین حالت استفاده را برای کاربر فراهم می آورد. دستگاه حضور و غیاب یکی از پر کاربرد ترین ابزار های کنترل تردد است که با هدف ثبت دقیق ساعات ورود و خروج شرکت ها و ادارات طراحی و تولید شده است. اگر همه پرسنل شما در همه روزهای کاری ثبت تردد کنند، تعداد ترددهای ثبت شده در یک روز حداقل 1000 منابع  تردد (حداقل یک ورود و یک خروج)خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. باید درخواست خود را به مسئول حضور و غیاب خود ارائه دهید تا ایشان مورد را بررسی نمایند و جهت اصلاح تردد ناقص باید نامه رسمی از واحد مربوطه به اداره منابع انسانی ارسال گردد. دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل G3 دارای حافظه ۱۰۰۰۰۰ رکوردی برای ثبت تردد است.

 • آپلود و اشتراک گذاری فایل ها
 • مقدار مربوطه در نقطه 2 برابر با A + B است
 • درگاه خروجی جهت کنترل ادوات خارجی(گیت، راه بند و...)
 • 18دستگاه حضور و غیاب پیشگامان ماندگار مدل چهره Eagle Eye
 • آیا نمایشگر سیستم شما داری چراغ می باشد ؟

نوع ارتباط: دستگاه های حضور و غیاب یا از طریق شبکه اطلاعات خود را به منبع ارسال می کنند یا بصورت بی سیم عمل کرده و یا تنها سازگار با استفاده از کارت های حافظه (فلش) هستند. ویژگی ها در واقع مستطیل هایی هستند که نشان دهنده بخش های مختلف صورت میباشد و بر روی عکس ها با روند تکراری قرار میگیرند. بخش نرم افزاری تعبیه شده در این گوشی با استفاده از دوربین سلفی دستگاه اقدام به ثبت عکس هایی از چهره ی کاربر می کند. استان کردستان هم در این مجموعه با ارزش دارای یک نماینده است؛ «سید راشد حسینی» (متولد سال ۱۳۷۱ شهر سنندج) توانسته نام خود را در این کتاب ثبت کند. حتی با نوسانات قیمت دلار، قیمت دستگاه حضور غیاب هم نوسان داشت چرا که قیمت این محصولات کاملا وابسته به قیمت روز دلار است. دستگاه های حضور و غیاب تحت وب به طور معمول چند روش برای تایید هویت ارائه می دهند، که عبارتند از: رمزعبور، کارت، تشخیص اثرانگشت بیومتریک، تشخیص چهره بیومتریک، تشخیص عنبیه بیومتریک.

دانلود نرم افزار حضور و غیاب رایگان

یکی از سیستم های میکرونیزه تک روتوره با ظرفیت 2 تن در ساعت مش . ظرفیت تن در ساعت وتولید . امروزه، این تکنولوژی کاربردهای مختلفی دارد؛ از جمله اینکه شما میتوانید قفل موبایلتان را باز کنید، در گیت امنیتی فرودگاه شناسایی شوید و از فروشگاه خرید کنید. این دستگاه علاوه بر ثبت ورود و خروج پرسنل قابلیت باز کردن درب را نیز دارد. گسترش این سیستم در ایالات متحده ی آمریکا نسبت به چین کمتر است و دلیل آن شاید بیشتر، حفظ حریم خصوصی باشد، اما باورها بر این است که آسایش و راحتی در اولویت قرار دارد. دستگاههای تشخیص چهره بیشتر برای مکانهایی که به صورت کارگری -تولیدی -کارخانجات که اثر انگشت پرسنل به دلیل کارهای سخت از بین رفته مورد استفاده قرار می گیرد. من توانستم با دمبلهایی به وزن ۵ کیلوگرم در مدت ۱۰ ساعت به تکرار ۲۱ هزار و ۱۸۰ که معادل ۱۰۸ تن بود، این رکورد را جابهجا کنم.

من توانستم ۵۳ ساعت را به ۶۰ ساعت ارتقا دهم و این رکورد را به اسم کردستان در کتاب گینس ثبت کنم. این رکورد قبلا توسط یک ورزشکار انگلیسی به صورت رسمی به مدت ۵۳ ساعت در کتاب گینس به ثبت رسیده بود. امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی و نیاز به بالا بردن سطح امنیت در همه سازمان ها و شرکت ها، به کارگیری دستگاه های کنترل دسترسی و حضور و غیاب، رواج زیادی پیدا کرده است. در زمان شناسایی یا ورود شخص جدید ابتدا تصویر آن گرفته شده و پس از انجام پیش پردازش مورد نیاز ،ویژگی ها استخراج می شود. وقتی با کسی صحبت می کنیم ، معمولا به چهره و یا به عبارت دقیقتر به چشم های او نگاه می کنیم. کلیپ تصویری | چگونه کارت ساعت زنی باعث افزایش هزینه های کارخانه می شود؟ برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه اینترنتی مدرن الکترونیک امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است. به این ترتیب با استفاده از این ابزار امکان محاسبه حقوق و دستمزد، پاداش ها و تاخیر ها برای کارکنان یک مجموعه (به ویژه نیرو های نیمه وقت یا پاره وقت) به سادگی امکان پذیر شده است. نکته اصلی این است که امروزه تقریبا اکثر شرکت های تولیدکننده دستگاه حضور و غیاب به تکنولوژی خاصی دست یافته اند که هیچکدام از روش های جعل و کپی اثر انگشت بر روی آن ها اثر ندارد.

در این قسمت به برخی از نکات کلیدی که شما را در انتخاب دستگاه حضور و غیاب متناسب با نیازهایتان کمک خواهد کرد، اشاره خواهد شد. از اینجا بخوانید : تعریف شناسه کاربری در نرم افزار حضورو غیاب به چه معناست؟ راه های تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایندگی دستگاه حضور و غیاب مشهد چیست؟ در تناژ های 120 تا 200 تن, مورد استفاده در . 4- حداکثر سطح قالب مورد استفاده 20 و 30 . در مورد میکا سنگ زنی . گرد و غبار سنگ شکن تا 200 مش . از سابقه ورزشی خود و موفقیتهایی بگویید که در حوزه ورزشی تا امروز داشتهاید. توصیه می شود هنگام بررسی یادداشت الگوی کاری مورد نظر سازمان خود به انواع بازه کاری که در روزهای مختلف تکرار شده است توجه نمایید. خیلی خوشحالم که توانستم نتیجه زحمت ۲ ساله خود را ببینم و رکوردم در کتاب گینس با اسم استانم، کردستان، ثبت شود.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۷:۵۰ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

مشخصات، قیمت و خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی کارابان مدل KTA-630

در این دستگاه کلیه روش های شناسایی مثل تشخیص چهره ، تشخیص اثرانگشت و کارت بدون تماس به صورت یکجا به کار گرفته شده است. با توجه به آسیب پذیری کارت های بارکد و مغناطیس ، از کارت و کارتخوان بدون تماس در این گروه کالا استقبال بیشتری صورت می گیرد. دستگاه ST-Shine حضور و غیاب با تکنولوِژی اثرانگشت و کارتخوان بدون تماس. دستگاه ST-Face 120 حضور و غیاب با تکنولوِژی تشخیص چهره.. دستگاه ST-Face 160 حضور و غیاب با تکنولوِژی تشخیص چهره و اثرانگشت . دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی MD9 در جهت رفع نیازهای کسب و کارهای کوچک و متوسط با امکانات کافی و هزینه مناسب ارائه می گردد . سیستمهای کارتی از لحاظ هزینه مناسب و مقرون به صرفه هستند و سرعت بالایی جهت ثبت تردد دارند. طبعا قیمت بالای خرید و هزینه تعمیرات این دستگاه ها برای هر مجموعه ای قابل توجیه نیست. اگر تعداد کارکنان شما زیاد است ( بالای 200 نفر) بهتر است از اسکنر اثر انگشت و تشخیص چهره بهمراه کارت در کنار هم استفاده کنید تا به مرور زمان به مشکل برنخورید. این گونه موارد باعث میشود زمان کاری کارکنان کاهش یافته و در بلندمدت بازدهی کاری شرکت افت کند.  • بررسی ورود و خروج پرسنل به صورت منظم  • الگوریتم پیشرفته تشخیص چهره  • 1000 چهره  • 9- از بین بردن محیط ترس و جایگزینی محیط اعتماد به افراد
این ویژگی باعث جذابیت پروژه کنترل تردد دانش آموزی و افزایش انگیزه دانش آموز در جهت زدن کارت می باشد. به هنگام تشخیص هویت دانش آموز sms یا پیامک ورود ، خروج ، تاخیر و یا غیبت وی در همان لحظه بدون تاخیر و به صورت اتوماتیک و هوشمند به تلفن همراه والدین ارسال خواهد شد. با زدن کارت پیامک ورود و خروج پرسنل منابع  به صورت اتوماتیک و هوشمند برای گوشی مدیریت مدرسه ارسال می گردد. این ویژگی باعث جذابیت پروژه کنترل تردد دانش آموزی و افزایش انگیزه دانش آموز در جهت زدن کارت می باشد. هر روز صبح تعداد بسیاری از هوطنان عزیزمان، کارخود را با ثبت ورود و خروج در دستگاه های ساخت این شرکت آغاز می نمایند و این امر باعث افتخارشرکت جهان گستر پارس رادن می باشد. این قابلیت باعث میشود در تعامل تنگاتنگ با نرمافزار کارنامه ماهانه باشد. آیا کارت های دستگاه مجددا قابل تعریف میباشد یا با اتمام کارت ها باید کارت خوان تعویض گردد؟ دستگاه ST-2000 از اولین دستگاهای تولیدی شرکت علم و صنعت میباشد که به کارگیری تکنولوژی RFID به ساده ترین شکل ممکن در این دستگاه ، آنرا تبدیل به یکی از دقیق ترین و محبوبترین دستگاه های حضوروغیاب نموده است.

سیستم حضور و غیاب انگشت زنی

نرم افزار حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان و پرسنل در سالهای اخیر بحث هوشمندسازی مدارس ، به امری برجسته و مورد توجه مدیران و نیز والدین دانش آموزان تبدیل گشته است. پرسنل مدارس هم با زدن کارت می توانند مشخصات و تصاویر خود را بروی LED مدرسه مشاهده نمایند. پرسنل مدارس هم با زدن کارت می توانند مشخصات و تصاویر خود را بروی LED مدرسه مشاهده نمایند. فیلترینگ میانه. برای تصاویر دارای نویز ، به خصوص تصاویری که از طریق دوربین عکاسی و یا frame grabber گرفته شده است ، فیلترینگ میانه می تواند تصویر را بدون از دست رفتن اطلاعات تمیز کند. و اطلاعات یک کامپیوتر را برای کامپیوتر دیگر Share کرد. از طرفی دیگر تفاوتهای زیادی بین شکلهای مختلف این اجزا وجود دارد. در صورت بروز دعواهای حقوقی و اختلاف بین کارفرما و کارمندان ، در صورت وجود نرم افزار حضور و غیاب میتوان به آمارهای دقیق ثبت شده توسط این سیستم به عنوان مدرک استناد کرد.

از آنجا که تقریباً همهی راهکارهای حضور و غیاب که با ساعتهای ثبت ورود و خروج فیزیکی کار میکنند، گزینه های بیومتریک را نیز ارایه میدهند، تفاوتی بسیار جزیی بین این دو وجود دارد. به این صورت که هر کارمند مجوز دسترسی به صفحه اختصاصی خود را داشته و بدین صورت می تواند ساعات ورود و خروج و همچنین مرخصی ها و اضافه کاری های خود را ببیند. این دستگاه در کسری از ثانیه پیامک ورود، خروج یا تاخیر دانش آموز را به گوشی اولیاء به صورت کاملاً اتوماتیک و هوشمند ارسال می نماید. در صورتی که دانش آموز تا ساعت مقرر در مدرسه حضور نیابد سیستم بصورت اتوماتیک پیامک غیبت یا عدم کارتزنی به والدین ارسال می نماید. در صورتی که دانش آموز تا ساعت مقرر در مدرسه حضور نیابد سیستم بصورت اتوماتیک پیامک غیبت یا عدم کارتزنی به والدین ارسال می نماید. در این سیستم به هر دانش آموز کارت هوشمند دانش آموزی داده می شود تا با ورود یا خروج خود آن را جلوی دستگاه بگیرد. تمامی حضور و غیاب دانش آموزان بصورت اتوماتیک و هوشمند در دفتر حضور و غیاب الکترونیکی تک تک کلاس ها در سیستم بازگذاری شده تا معلم در سر کلاس لیست دانش آموزان غایب و حاضر را مشاهده نماید. تمامی حضور و غیاب دانش آموزان بصورت اتوماتیک و هوشمند در دفتر حضور و غیاب الکترونیکی تک تک کلاس ها در سیستم بازگذاری شده تا معلم در سر کلاس لیست دانش آموزان غایب و حاضر را مشاهده نماید. با توجه به مشکلات مدارس در زمینه حضوروغیاب و کنترل تردد دانش آموزان ، شرکت علم گستر صدف اقدام به تجهیز سیستم حضور وغیاب در مدارس کرده تا بتواند برای رفع مشکلات مدارس کشور اقدام نماید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۹:۰۴ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

هک دستگاه حضور و غیاب به چه روشی امکان پذیر است؟

بنحوی که هم اکنون همه ی نیازهای سازمان هایی که بر اساس قوانین کارکنان دولت و یا قوانین کار فعالیت میکنند میتوانند کلیه نیازهای خود را با سیستم های حضور و غیاب آراز برآورده سازند. امکان ایجاد مجموع قوانین مربوط به قانون کار و قانون استخدام کشوری در 6 قسمت اصلی: 1. قوانین کارکرد 2. قوانین اضافه کار 3. قوانین مرخصی 4. قوانین ماموریت 5. قوانین کم کاری 6 . نرم افزار حضور و غیاب تحت وب نرم افزاری جامع و کامل مبتنی بر وب است که برای کارکرد نیاز به اینترنت دارد و امکانات فراوانی را در اختیار مدیران و پرسنل هر مجموعه قرار می دهد. در این تکنولوژی ماشینها با هم حرف میزنند و انسانهای متصل به اینترنت بر آنها نظارت دارند، کارهایشان را تحلیل میکنند و با توجه به نتیجهٔ پردازش این ابردادهها عکسالعمل نشان میدهند. ناظران همچنین می توانند وظایفی را به کارکنان اختصاص دهند و به آنها پیام ارسال کنند.

 • درمان طبیعی خروپف با 10 ماده غذایی
 • صفحه کلید 16 تایی با پوشش مقاوم
 • 1- روش هایی بر پایه ی خصوصیات ثابت
 • زمان محاسبات
 • ثبت زمان ورود و خروج کارکنان به صورت دقیق
 • 400 تن در ساعت سنگ شکن مدار استفاده می شود
 • 1 - دارای سنسور ضد خش و ضد تقلب الکتروستاتیک

یکی از بخش های هیجان انگیز نرم افزار ویسمن اطلاع رسانی در لحظه، از طریق ارسال notification و بلافاصله بعد از زدن انگشت، چهره یا کارت است. Get some free articles about نرم افزار حضور و غیاب کارکنان on this site. فرآیند ضبط زمان در این نرم افزار با توجه به ویژگی هایی که برای ورود داده از جمله کارت های زمان ارائه می دهد به نظارت هر چه راحت تر حضور و غیاب کارمندان کمک می کند. دستگاه ساعت زنی بیومتریک از دستگاه دستگاه ساعت زنی اتوماتیک و دستگاه ساعت زنی سیار پیشرفته تر است. سیستم این نرم افزار با ساعت های بیومتریک اینجا  و همچنین ساعت های مبتنی بر ابر سازگار است. با صرف هزینه ای کم محتوایی زیاد درمورد نرم افزار حضور و غیاب کارکنان بدست آورید. You can only subscribe to this website نرم افزار حضور و غیاب کارکنان. کارکنان هر شرکت با نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود می توانند درخواست های خود را در لحظه ارسال کنند. این نرم افزا می تواند یک تصویر کلی از عملکرد کارکنان، مرخصی ها، تعطیلات، زمان کار و حتی مرخصی به دلیلی بیماری را در نظر بگیرد و ارائه دهد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب ارزان

کمک می کند حقوق پرداخت شده یا پرداخت نشده برای ساعات کاری مثل مرخصی یا تعطیلات را به راحتی مشخص کنید. این سیستم دارای ویژگی های مختلف برای کارکنان از جمله مشاهده ی ساعت واقعی کارکرد، زمان تعطیلات باقی مانده، برنامه ریزی ها، تغییر شیفت کاری و درخواست مرخصی ارائه می دهد. نرم افزار حضور و غیاب رایگان ویسمن به سادگی امکان ثبت تمامی تعطیلات رسمی و توافقی را برای مدیران فراهم کرده است. خوشحالم تا بستری فراهم شده تا تجربیات خود را به عنوان یک کارشناس فروش در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار دهم . ساختارdmz معمولاً توسط فایروال ها و یا پروکسی های سرور هایی طراحی میشوند که در لایه های مختلف شبکه قرار می گیرند. را برای دوستان قرار داده ایم که می تواند یک برنامه مفید برای دانشجویان کامپیوتر و برنامه نویسان باشد. در واقع کلیه دستگاه های اکسس کنترل با یک اعتبار که همان هویت کامپیوتری است، کار می کنند. دستگاه حضور و غیاب zk 102 دارای صفحه نمایش با کیفیتی است که زبان فارسی را ساپورت می کند و دارای تقویم شمسی است و امکان نمایش پیام های شخصی ریال عمومی و اسلاید را نیز داراست . دستگاه حضور و غیاب uFace 102 دارای صفحه نمایش دستگاه رنگی با صفحه کلید مجزا و بسیار کاربردی می باشد.

دستگاه امکان کنترل تردد بسیار دقیق را فراهم میسازد . دیاکالا بستری را فراهم کرده که متقاضیان سیستم های الکترونیکی بتوانند با مطالعه مشخصات فنی و دقیق , مشاهده نظرات دیگر خریداران و مشاوره با کارشناسان بهترین تصمیم را در جهت خرید سیستم مورد نظر خود اتخاذ کنند. یکی دیگر از محصولات شرکت SUPREMA دستگاه حضور و غیاب کنترل تردد Biostation T2 می باشد. محصولات --گیت کنترل تردد --دستگاه حضور و غیاب --گیت ضد انتحاری --گیت فلزیاب --دستگاه کنترل دسترسی --دستگاه گشت و نگهبانی --دستگیره الکترونیکی --کنترل تردد سازمانی -- قفل الکترونیکی (باشگاهی ، استخری) --قفل برقی ( شفتی ، مگنتی ، مقابل ) --آنتن برد بلند (UHF Reader) --شاسی خروجی (Push Button) --کارت ، تگ ، دستبند RFID --سنسور اثر انگشتی --راهبند نرم افزارها --اتوماسیون شهر بازی --اتوماسیون حضور و غیاب --اتوماسیون تغذیه --اتوماسیون مجموعه ورزشی --اتوماسیون خوابگاه دانشجویی --اتوماسیون پارکینگ --اتوماسیون مدیریت ارباب رجوع --اتوماسیون مدارس هوشمند --اتوماسیون حقوق و دستمزد --اتوماسیون میز خدمت --سیستم مدیریت صندوق امانات راهکارها --سیستم جامع کنترل دسترسی --راهکارهای کنترل دسترسی --راهکار های شهربازی --راهکارهای RFID --راهکار های بیومتریک --کارت هوشمند بیومتریک پشتیبانی --ارسال درخواست پشتیبانی --ثبت نام در کلاس های آموزشی --نرم افزار حضور و غیاب رایگان --دانلود نرم افزار ریموت فرادسک راهنما --خرید دستگاه حضور و غیاب --قیمت دستگاه حضور و غیاب --دستگاه حضور وغیاب چیست ؟

•چهارده (14) ماه گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات. برای مثال دستگاهی دارای ۱۰۰۰ نفر ظرفیت کاربر است. ظرفیت ذخیره log این سنسور 12800 است. سنگ آهن ظرفیت کارخانه فرآوری در ساعت. یکی از معضلات شرکتها، کارخانه ها، بیمارستان ها و … جابجایی و تعویض شیفت هایی است که خواسته و یا ناخواسته به وجود می آید. لطفا نظرات و خواسته هایتان را در قسمت نظرات مطالب عنوان کنید . این نکته بدین معنی است که: اگر قصد دارید شکایتی تنظیم کرده و پرونده ای را علیه کسی ایجاد کنید، باید شواهدی را ارائه کنید که تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته را تایید کند. تاکنون برای شما پیش آمده که در تصویری خاص به دنبال فرد خاصی بگردید و بخواهید آن شخص را در میان انبوهی از جمعیت پیدا کنید؟ … نوع دستگاه حضور و غیاب کارتی و دستگاه حضور و عیاب تشخیص چهره و بیومتریک( اثر انگشت و چهره و مردمک … بدلیل اینکه ممکن است کارت تردد هر شخصی توسط شخص دیگری در دستگاه ثبت گردد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۱:۴۰ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

معرفی نسل جدید دستگاههای حضور و غیاب ایرانی :

دستگاه حضور و غیاب عبارت است از سیستمی که به وسیله ی آن بتوان تردد ورود و خروج پرسنل را کنترل کرد. جلوگیری از خطای انسانی: با توجه به اینکه احتمال هرگونه خطا توسط انسان برای ثبت ورود و خروج افراد وجود دارد؛ لذا می توان با استفاده از این دستگاه از وقوع چنین اشتباهاتی جلوگیری کرد. لذا در صورت محاسبه بصورت شناوری، در حق کارکنان اجحاف می شود. یکی از مشکلات عمده مدیران و صاحبان کسب و کار در تمامی شرکتهای بزرگ و کوچک، بی نظمی کارکنان در ورود و خروج به خصوص عدم حضور به موقع در محل کار است. 1- در بدو استخدام آیین نامه ها و مقررات مربوط به ساعات کاری و ورود و خروج را به کارکنان گوشزد کنید. علاوه بر این با گفتگوی مستقیم این نکته را به کارکنان گوشزد می کنید که حضور به موقع در محل کار برای شما اهمیت بسیاری دارد. این دستگاه حضور و غیاب به قابلیت های تشخیص چهره، شناسایی از طریق اثر انگشت، تعریف کلمه عبور و تشخیص کارت مغناطیسی مجهز است و امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می دهد.

 • سیستم کنترل تردد سازمانی | Organization Access Control
 • آیا نمایشگر سیستم شما داری چراغ می باشد ؟
 • دارای دوربین با قابلیت عکسبرداری
 • وای فای

بانک اطلاعاتی آن هم معمولا Sql Server است که بر روی کامپیوتر سرور نصب و نگهداری می شود. به عنوان مثال، شما حالت DFU استفاده کنید اگر شما می خواهید به نصب نسخه های قبلی از iOS, فرار از زندان آی فون خود را یا سیم کارت شما را باز می کند. شما نمی توانید به برخی کارکنان اجازه دهید از قوانین پیروی نکنند، اما بقیه آنها ملزم به رعایت ضوابط رفت و آمد باشند. پایبندی به قوانین ورود و خروج و رعایت آیین نامه های انضباطی در مورد تمامی پرسنل امری ضروری است. می توانید مدت ساعت کاری و ساعت ورود و خروج را در برگه قرارداد قید نمایید. حضور به موقع و شروع کار در رأس ساعت تعیین شده، علاوه بر ایجاد نظم و انضباط در محیط کار، باعث بالا رفتن بهره وری و راندمان کاری خواهد شد. 1. شروع: برای ورود به برنامه بر روی شروع کلیک کرده و گزینه مدیریت حضور و غیاب پالیز را انتخاب می کنیم. تنوع اینگونه از دستگاه ها در بازار باعث شده که انتخاب یک دستگاه خوب و کارآمد کاری سخت و مشکل باشد.

دستگاه حضور غیاب انگشتی

بزرگترین مشکل این مدل از دستگاهها، عدم امنیت آنهاست. در کنار این وظیفه ی اصلی که ثبت حضور و غیاب افراد می باشد، هر کدام از مدل های دستگاه حضور و غیاب دارای امکانات مختلفی نیز می باشد. در واقع دستگاه های حضور و غیاب ارائه شده در ایران عموما محصولات شرکت های ZKTeco ، Virdi ، Suprema و یا  می باشند که مشخصات دقیق این دستگاه ها در وب سایت هر شرکت قابل دسترسی است. حسگر اثر انگشت تعبیه شده در دستگاه کنترل تردد Faraafzar Fara Af 490w دارای دقت 500 dpi است و از قابلیت تشخیص اثر انگشت های جعلی بهره می برد. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراافزار Faraafzar Fara Af 490w تمام نیازهای شما در رابطه با ثبت و مدیریت ترددهای انجام شده به محل کارتان را برطرف می کند. ساختار انعطاف پذیر: سیستم کنترل تردد کسرا با تمامی نیازهای شما همخوانی دارد و نیازهایتان را پاسخگو است. صاحبان برخی مشاغل در برابر این بی نظمی ها انعطاف پذیرند.

امکان برخط شدن برای این دستگاه حضور وغیاب کارابان وجود دارد در صورتی که نیاز باشد می توانید تردد ها را در یک بازه زمانی خاص کنترل کنید. در حالت کلی امکان ذخیره 5000 اثر انگشت در این دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی وجود دارد. شرکت ها می توانند با انتخاب اپلیکیشن مناسب که قابل استفاده از تلفن همراه، لپ تاپ و رایانه های شخصی است امکان مدیریت زمان را برای کارمند خود فراهم کنند. جهت انتخاب بهترین دستگاه گیت کنترل تردد در راستای بهینه سازی ترددهای سازمانی پرسنل و ارباب رجوع با کارشناسان ما 02185530 تماس حاصل فرمایید. مجهز به IR LED و سنسور مادون منبع مفید  قرمز جهت شناسایی چهره در محیط های کم نور و تاریک (تشخیص چهره در تاریکی). یکی دیگر از راه های شناسایی حضور و غیاب فراافزار Fara Af 490w از طریق تشخیص چهره است و شما می توانید تا 1000 چهره را در این دستگاه ثبت نمایید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۱:۱۷ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]

دستگاه حضور و غیاب

جهت امنیت پس از عملیات لاگین یک توکن در اختیار اپلیکیشن قرار می گیرد و سایر درخواست های اپلیکیشن از سرویس همراه با ارسال توکن انجام می پذیرد. دستگاه های حضور و غیاب فراتکنو با استفاده از آی پی می تواند جهت فعالسازی در درون شبکه داخلی مورد استفاده قرار بگیرد. یک نرم افزار و دستگاه حضور و غیاب مناسب، باید بتواند امر کنترل تردد را بسیار دقیق و بدون هنگ ، مشکل ارسال sms اطلاع رسانی به والدین حتی در حجم انبوه دانش آموزان و با سرعت بالا انجام دهد. این کارکنان باید به شیوه ای متفاوت زمان کاری خود را ثبت کنند. اگرچه اغلب با این مزیت ها آشنا هستند، برخی از آنها به دنبال یافتن سیستم ردیابی زمان برای کسب و کار کوچک هستند که به درستی کار می کنند. به این ترتیب تنها افرادی که از کد تعریف شده برای دستگاه اطلاع داشته باشند، کارت تردد دارند و یا اثر انگشت آن ها در سیستم ثبت شده باشد، می توانند وارد مجموعه شوند.

دستگاه حضور غیاب انگشتی

به این ترتیب که یک تگ مانند برچسبی کوچک بر روی شیشه اتومبیل قرار می گیرد. بنابراین میتوان گفت هیچ کاربرد قابل توجهی به جز مصارف نظامی نخواهد داشت. هیچ کس از مسائل فنی و یا قطع برق که مانع گردش کار می شود، ناراحت نمی شود. پیاده سازی یک سیستم نرم افزاری در سراسر شرکت، مانع از عواقب ناشی از عدم اطمینان در هنگام ورود اطلاعات می شود. پروژه به صورت Async غیر همزمان پیاده سازی شده است. تاریخچه ی انگشت نگاری از دست و پای انسان به 4000 سال قبل و به زمان ساخت اهرام مصر باستان باز میگردد. دارای LCD با اندازه 2.8 اینچ تمام رنگی ساخت کره و وضوح روز و شب بسیار عالی می باشد. دارای یک رله داخلی جهت امنیت ورود و خروج و قابلیت اتصال به گیت تردد . محصولات بسیاری در بازار وجود دارد که دارای سیستم ساده بوده و مناسب کسب و کارهای کوچک تا متوسط طراحی شده اند. اگر شرکت یا مجموعه ای کوچک یا متوسط دارید و به دنبال دستگاهی با کیفیت و قیمت مناسب هستید پیشنهاد ما مدل F70 می باشد. افزودن به لیست مقایسه افزودن به محصولات مورد علاقه. 3. با انتخاب گروه کاری و زدن دکمه ویرایش میتوانید در هر روز از روزهای سال , شیفت مورد نظر را قرار دهید.

پلت فرم انتخابی برای ثبت زمان کاری باید شامل بخشی باشد تا اعضای تیم بتوانند تغییرات را برای همه ضمیمه کنند. نکاتی مهم هنگام خرید دستگاه حضور وغیاب و قیمت دستگاه حضور و غیاب در صورت نیاز به خرید دستگاه حضور و غیاب برای شرکت خود ، ابتدا نیازها و شرایط کارگاه و شرکت خود را در نظر گرفته و با دستگاههای موجود در بازار تطابق دهید. دستگاههای حضور و غیاب از نظر کلی به سه گروه کارتی ، اثر انگشتی و تشخیص چهره تقسیم می شوند. دستگاههای کارتی ساده ترین و ارزانترین و دستگاههای تشخیص چهره پیچیده ترین و گرانترین دستگاههای حضور و غیاب هستند. البته نوع ترکیبی این دستگاهها نیز موجود است. 1- اگر بدنبال یک دستگاه ارزان قیمت می گردید. دستگاه حضور و غیاب کارتی ، گزینه مناسبی برای انتخاب خواهد بود. کار با این دستگاهها بسیار ساده بوده و سازگار با اکثر محیطهای کارگاهی و اداری می باشد. دو نقطه ضعف عمده این دستگاهها ، احتمال گم شدن یا فراموش کردن کارت و سوء استفاده از کارت (ثبت کارت توسط شخص دیگر ) می باشد. در دستگاه های بیومتریک مانند اثر انگشت و تشخیص چهره این مشکلات مشاهده نمی شود. این دستگاهها گرانتر و پیچیده تر از دستگاههای کارتی هستند. مدت زمان مورد نیاز جهت ثبت تردد در این دستگاهها (شناسایی و ثبت تردد از طریق انگشت و چهره) یک ثانیه و بیشتر (طولانی تر از دستگاه کارتی) خواهد بود و در اماکنی که تعداد پرسنل زیادی دارند، امکان تشکیل صف و ازدحام هنگام ورود و خروج می باشد. بنابراین شما باید تعداد پرسنل خود و شیفتهای ورود و خروج را در نظر بگیرید. مثلا برای تعداد پرسنل 300 نفر و یا بیشتر قطعا به تعداد 2 یا بیشتر دستگاه حضور و غیاب نیاز می باشد. در دستگاههای بیومتریک، سرعت پردازش و سرعت شناسایی و ثبت تردد بسیار مهم می باشد، مخصوصا در شرکتهایی که تعداد پرسنل زیادی در یک زمان ورود یا خروج ثبت می کنند، بسیار نمود پیدا می کند. بنابراین هنگام خرید دستگاه ، این مورد را در نظر گرفته و در مورد آن تحقیق و پرس و جو کنید. 2-ظرفیت حافظه دستگاه مورد مهم دیگری است که باید در نظر بگیرید. در دستگاههای بیومتریک دو حافظه داریم. یک حافظه مربوط به ثبت ترددها است و حافظه دیگر محل نگهداری نمونه اثر انگشت یا چهره می باشد. هرچه تعداد پرسنل شرکت بیشتر باشد، تعداد ترددهایی که در حافظه در یک ورود یا خروج ثبت می شود،افزایش می یابد و بالطبع حافظه دستگاه زود پر خواهد شد . البته در بیشتر دستگاههای حضور و غیاب ،در صورت پر شدن حافظه ،ترددهای جدید جایگزین ترددهای قدیمی خواهد شد. هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب تعداد پرسنل شرکت و نیز گنجایش حافظه دستگاه و همچنین نحوه تخلیه (خواندن) ترددها را بررسی کنید. مثلا اگر شما دارای 500 نفر پرسنل هستید و دستگاه حضور و غیاب شما ظرفیت 10.000 تردد را دارد. اگر همه پرسنل شما در همه روزهای کاری ثبت تردد کنند، تعداد ترددهای ثبت شده در یک روز حداقل 1000 تردد (حداقل یک ورود و یک خروج)خواهد بود و حافظه دستگاه ظرف مدت 10 روز پر خواهد شد. از شرکت فروشنده دستگاه حضور و غیاب درباره ظرفیت حافظه ، نحوه خواندن ترددها (بصورت دستی یا اتوماتیک) و امکان بازیابی ترددها سوال کنید. حافظه دیگر در دستگاه حضور و غیاب ، محل نگهداری نمونه اثر انگشت و یا نمونه چهره کارکنان جهت تطابق هنگام ثبت تردد است. مثلا اگر ظرفیت ذخیره اثر انگشت در یکدستگاه 5.000 نمونه باشد و شما بخواهید از هر شخصی دو نمونه اثر انگشت تعریف و ذخیره کنید، حداکثر می توانید از 2.500 نفر در این دستگاه نمونه گیری کنید. البته این مورد بیشتر در شرکتهای بزرگ با تعداد زیاد پرسنل مهم خواهد بود. در ضمن تعداد نمونه های ذخیره شده با سرعت شناسایی و ثبت تردد نسبت عکس دارد،یعنی هر چه تعداد نمونه اثر انگشت یا چهره تعریف شده در دستگاه افزایش یابد، سرعت شناسایی و ثبت تردد کاهش می یابد. 3-نوع ارتباط با دستگاه حضور و غیاب جهت خواندن ترددها ، یکی دیگر از مواردی است که باید بهنگام خرید توجه داشته باشید و با امکانات و بستر ارتباطی شرکت خود تطابق دهید. نوع ارتباط با دستگاه حضور و غیاب می تواند یکی از موارد زیر باشد: پورت سریال (Rs232) ، مودم ، شبکه سیمی (Rj45) ، پورت Usb ، شبکه بی سیم (Wifi) ، رابط اکسترنال تخلیه ، اینترنت بررسی کنید که امکان استفاده از کدام یک از موارد ذکر شده در مکان مورد نظر شما ، آسانتر است و آیا دستگاه حضور و غیاب مورد نیاز ، این امکان را در اختیار شما قرار می دهد یا نه ؟  • قابلیت برنامه ریزی دستگاه توسط صفحه کلید دستگاه  • 9- گارانتی ، خدمات پس از فروش ، نحوه پشتیبانی  • قابلیت ذخیره سازی ۲۰۰۰ چهره  • چیزهایی که کاربران می دانند( برای مثال رمز عبور،PIN)
بهترین نرم افزار حضور و غیاب باید اطلاعات را جمع آوری کرده و برای ایجاد گزارش های ساده، ترکیب کند. هر بخش درگیر با یک پروژه با برقراری ارتباطات بیشترهمکاری مؤثرتری را ایجاد می کند. نرم افزار حضور و غیاب را در تمام بخش های مجموعه اجرا کنید. این امر اجرای فرایندها را در بخش های مختلف ساده می کند. در حوزه اتوماسیون حضور و غیاب و کنترل تردد این شرکت افتخار دارد با ارائه ده ها مدل سخت افزار به همراه چندین نسخه ی نرم افزار، پاسخگوی انواع نیاز مخاطبان خود در سراسر ایران باشد. امنیت در گرفتن خروجی: بحث گرفتن خروجی و دسترسی افراد غیرمجاز به اطلاعات سیستم حضور و غیاب بسیار جدی است و اغلب مدیران از آن به عنوان یک فاکتور مهم در انتخاب دستگاه یاد میکنند. نرم افزار تحت وب My Timeپیشنهاد ما جهت بهینه سازی فرآیندهای حضور و غیاب پرسنلی سازمان شماست. پروژه موبایل اطلس در دو پلتفرم کلیک  و IOS پیاده سازی شده است.

فروش دستگاه حضور غیاب در زاهدان

در تقسیم بندی دیگر، نرمافزار افزار های حضور و غیاب به دو دسته نرمافزار های ویندوزی و نرمافزار های تحت وب تقسیم می شوند. حتی کسب و کارهای وابسته به یک صنعت نیازهای متنوعی دارند. یادگیری برخی جنبههای علم داده و پایتون با همدیگر یک ایده عالی محسوب میشود. اگر چیزی که یک شخص به زبان میآورد با حالات صورت او در تناقض باشد این امکان وجود دارد که شخص در حال دروغ گفتن است. با توجه به تحت وب بودن نرم افزار، نیاز به نصب و نگهداری نرم افزار در نقاط مختلف نمی باشد. کارفرمایان نیازمند نرم افزار ردیابی زمان قابل اعتماد برای ثبت دقیق ساعات کاری و حذف خطای انسانی هستند. نظارت بر فعالیت های کارکنان برای به حداکثر رساندن بازۀ کاری ضروری است. ضمنا پهنای باند محدودتری نسبت به سایر انواع نرم افزارهای تحت شبکه اشغال می نماید. بهره گیری از نرم افزارهای تحت وب راهکاری مناسب جهت بهینه نمودن فعالیتهای سازمانی به ویژه در مجموعه های بزرگ می باشد. تکنولوژی همچنان به پیشرفت با ارائه محصولات بیشتر برای نرم افزارهای تحت وب که در محیط ابری کار می کنند عمل می نماید. برای توضیحات بیشتر به آفست مراجعه نمایید.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،

ادامه مطلب
[ ۱۰ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۵:۱۰ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ]