قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

بابا اینها خیلی با کلاس هستند فردا منظم میرویم خیلی ضایع است. یک لوتی پایین شهری مثلاً جوانمرد بیاوری، میگوید بابا اینها چقدر مرد هستند! بگوید اِ ما تأخیر میکنیم اینها حقوق میدهند. ما دیگر درست رفتار میکنیم. بگوید من این را ازش یک شخصیت منظم درست میکنم، هزینههای نظارتیام در درازمدت کاهش پیدا میکند، وقتی که هزینههای نظارتیام کاهش پیدا کرد وجدان کاری این هم افزایش پیدا کرد، چون بهش بگویم ببین رفتارت برایم مهم نیست، خود تو برایم مهم هستی. یک کمی اعتماد میکنی یک کمی ریسک میکند چهار تا خطایش را میپذیرد چهار تا خطایش را ممکن است به یک روشهای دیگری جریمه کند یکجوری که تشویق تنبیه فوری عینی مثل سگ پائولف نباشد که پائولف میخواست سگاش را شرطی بکند چهجوری تربیت میکرد؟ در حالی که اگر خود شما را بخواهد نه رفتار شما را، باید یک روشهای دیگری را اتخاذ کند. کارتساعتزنی که شخصیت اخلاقی شما، وجدان کاری شما را افزایش نمیدهد؛ با حقوق شما بازی میکند، با منافع مادی شما بازی میکند. با داشتن سیستم حضور و غیاب دقیق که امکان سوءاستفاده در آن وجود نداشته باشد، به خوبی می توان کارمندان را از بابت تعهد کاری به سازمان شناسایی کرد. از جمله مصداقهای این کنترل که اهمیت خاصی دارد داشتن امکان نظارت و کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است، زیرا این مساله مهمترین فاکتور محاسبه حقوق افراد به حساب می آید. اطلاعات ورود و خروج ثبت شده در دستگاه به سرعت به نرمافزاری منتقل میشود که میتواند کارکرد پرسنل را محاسبه کند.

  1. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی
  2. 4- نرم افزار حضور و غیاب سازگار با دستگاه
  3. اکنون برنامه را باز می کنید
  4. تشخیص چهره ، رمز عبور و کارت (3)
  5. راه های تماس
  6. با تغییرات چهره و نور تقریبا ثابت است
  7. 4- درگاه ارتباطی شبکه TCP/IP و RS-485

این سیستم با کنترل دقیق تردد پرسنل دخالت افراد غیر مسئول را به صفر رسانده و احکام محاسبات مربوط به کسرکار، اضافه و مرخصی را به صورت کاملا مکانیزه با اطلاعات جامع و کامل در اختیار مدیران قرار میدهد . سپس با استفاده از دکمه «تکرار» این نوع کار به روزهای دیگر کپی شود. حالا ممکن است فکرتان درگیر این مسئله شود که این تکنولوژی میتواند حریم خصوصیتان را به خطر اندازد. در این روش همانطور که در قبل ذکر شده است، با استفاده از اطلاعات جی پی اس می توان دریافت که فرد مذکور آیا دقیقا در مکان مشخص شده حضور دارد یا خیر؟ روش کارتساعتزنی چون تشویق و تنبیه مادی دارد و تنبیه و تشویق فوری دارد، یک ساعت دیر میروی یک ساعت حقوقت آمد پایین. تصاویر ثبت شده در این روش باید دارای کیفیت بالایی باشند. در مجموع 34 تن و 20 کیلوگرم را در 240 دقیقه انجام داد. در ساعت الی 400 تن در ساعت.

نرم افزار تشخیص چهره

شرکت آرام رمز گستران در زمینه مشاوره، طراحی و تولید کلیک  سیستم های کنترلی و امنیتی، سیستم های حضور و غیاب، کنترل تردد، مدیریت هوشمند اتاق سرور، نرم افزار های پردازش تصویر و تشخیص چهره فعالیت می نماید. شرکت ما به عنوان یکی از تولید کنندگان دستگاه حضورغیاب ، توانسته است نیاز بسیاری از مشتریان را در این راستا برآورده نماید. چون ممکن است نیاز داشته باشی. با نرمافزار حضور غیاب ارزشیابی عملکردی کارکنان نیز ممکن می شود. نرمافزار حضور غیاب یکی از برنامههای مدرن مدیریتی است که امکان کنترل یکپارچه پرسنل و اعضا را به مدیران میدهد و مدیران نیز میتوانند بر اساس گزارشات آن به ارزشیابی عملکردی کارکنان خود بپردازند. § به شرکت هایی که کارکنان آنها زمان زیادی را در بیرون از شرکت صرف می کنند، اجازه می دهد از طریق نسخه های حضور غیاب مبتنی بر موبایل، فرآیند ثبت حضور و غیاب را انجام دهند. همچنین در صورت انجام کار تیمی که منجر به کوتاه شدن زمان پروژه گردد، مبلغ پاداش مذکور به شما تعلق می گیرد.

نرم افزار ورود و خروج

جمع شدن امکاناتی همچون صفحه کلید لمسی ، آنتن Wi-Fi ، درگاه های ارتباطی مختلف در باریک ترین و مقرون به صرفه ترین محصول علم و صنعت امتیاز این مدل محسوب می شود. ولی یکجوری پیچیده میزند به تو یک مهلت آدم شدن میدهد. این از اینطرف احترام دارد میگذارد، از آنطرف هم میزند وا! ایشان هم صدها طلبه دارد بهش خودش دارد شهریه میدهد. طلبه آمد از مدیر حوزهاش حالا آن عالمی که استادش بود شهریه هم میداد گفتش که آقا ما بچۀمان به دنیا آمده یک پول بیشتر اگر بشود. دفعۀ دیگر گفت خانم ما زایمان کرده اگر آن هم مثلاً نگذاشت بقیۀ تمام حرفش تمام بشود پول را داد. نرم افزار حضور و غیاب نرم افکار بصورت رایگان ارائه شده است ، تمام حقوق مادی و معنوی این نرم افزار برای داده پردازی نرم افکار محفوظ می باشد. آقای مدیر ببین شما، شما اگر رفتار این را کنترل کنی تا آخر عمرت باید رفتارش را کنترل کنی. شما اگر رفتارش را کنترل بکنی باید همۀ رفتارهایش را کنترل بکنی.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،
[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۳:۲۴ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]
[ ]