تکنولوژی بیومتریک: سیستم تشخیص چهره - فراست

تکنولوژی های پیشرفته امروزه به کمک مدیران آمده است. احراز هویت چهره در سال جاری به نظر می رسد. Megvii Face، که چندین اداره پلیس در چین از سال ۲۰۱۶ برای دستگیری ۴۰۰۰ نفر از آنها استفاده کرده اند، دارای محدودیت های تکنولوژیکی جدی است. برای مثال اگر کابر شناسایی شده مذکر و در بازه سنی 12 الی 22 سال باشد، تبلیغات مرتبط با بازیهای کامپیوتری فیفا برای وی ارسال میگردد. این راه به گونه ایی برای شناسایی اثر انگشت جعلی که با موادی مانند پلاستیک و ژلاتین و غیره ساخته شده به کار می رود. این دوربین ها به راحتی می توانند چهره افراد و اشیا و حیوانات را تشخیص دهند. نکته ی دیگر در خصوص اثر انگشت که بعضاً مورد تأکید و مورد توجه برخی از سازمان ها ست، بحث انتقال آلودگی از این طریق است. عروق، خون گرم را از طریق بدن منتقل می کنند و پوست بالای خود را گرم می کنند. در این سیستم، پرسنل ورود و خروجشان را به شکل اتوماتیک از طریق دستگاه کنترل تردد (دستگاه کارتخوان، ساعتزن، کارتزن، ورود خروج و ثبت تردد از اسامی رایج دیگر این دستگاه هستند.)، کامپیوتر و یا موبایل ثبت کنند. از جمله مصداقهای این کنترل که اهمیت خاصی دارد داشتن امکان نظارت و کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل است، زیرا این مساله مهمترین فاکتور محاسبه حقوق افراد به حساب می آید.

  • تخصیص دوره به صورت گروهی
  • با تغییرات چهره و نور تقریبا ثابت است
  • امکان کار تحت شبکه محلی و شبکه اینترنت
  • امکان گزارش گیری هم به صورت ماهانه و هم به صورت روزانه
  • 100 زدن شیمی کنکور 97 ، با 4 ماه مطالعه
  • سنسور اثر انگشت : دارد

هرکدام از عکسها روی مقدار خاصی از نور IR تمرکز میکند (موجهای بلند، کوتاه و معمولی). اشکالات خاصی در ارتباط با تشخیص صورت وجود دارد. به این لیست می توان مواردی را که در هر مجموعه بر اساس نیازهای سازمانی آن تعریف می گردد، به صورت سفارشی شده اضافه نمود. SDK استاندارد برای توسعه کاربردهای بیومتریکی مبتنی بر PC در نظر گرفته شده است و شامل کامپوننت های استخراج کننده و تطبیق دهنده ، خودآموزها و نمونه های برنامه نویسی ، کتابخانه مدیریت دوربین و مستندات نرم افزار می باشد. حالا در روزگاری زندگی میکنیم که تکنولوژی تشخیص چهره به مدد دادههای دریافتی از دوربینهای امنیتی و پروفایلهای آنلاین، ابزار قدرتمندی برای جستجوی افراد و پایش تک تک اقدامات آنها محسوب میشود. همچنین دو نوع سازنده تلفن های همراه هوشمند وجود دارد ، سازندگانی که فکر می کنند سنسورهای اثر انگشت جایگاه بهتری در تلفن های هوشمند دارند و سازندگانی که به طور کامل به قابلیت تشخیص چهره اعتقاد دارند. در سایر سیستم های حضور و غیاب ممکن است گذرواژه را فراموش کنید اما در دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی شما همیشه اجزای بیومتریک خود را به همراه دارید. نظارت بر پرسنل دورکار: دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت با تلفن همراه و یا اینترنت نیز قابل کنترل است. اکثر سنسورهای اثر انگشت در زیر صفحه نمایش تقریبا سریع و قابل اعتماد هستند ، اما استثنائاتی نیز وجود دارد.

افزایش بهره وری:با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت کارکنانی بهتر کار می کنند. … ارائه آن با قیمت بسیار مناسب, بتوانیم موجب افزایش بهرهوری و رونق شرکت شما شویم. با توجه به نیاز عدیده مدیران جهت کنترل پرسنل خود، کارت فینگر با بکارگیری فناوریهای روز دنیا، اقدام به تولید نسل جدید دستگاههای حضور و غیاب با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت را، نموده است. در بین همه دستگاههای بیومتریک ، فناوری اثر انگشت بیشترین رشد تکنولوژی و با صرفه ترین قیمت را دارد که می توان با توجه به نیازهای هر مجموعه سازگار کرد. با خرید از دیاکالا در هر کجای ایران تجهیزات مورد نیاز خود را بدون پرداخت هزینه حمل بصورت رایگان دریافت کنید. اگر شما عینک زده اید و یا کلاه بر سر دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که بدون آن ها به اسکن چهره بپردازید . در این حالت، بسیاری از انسانها حتی بدون آموزش رسمی، میتوانند علائم احساسی را درک کنند و تشخیص دهند. شرکتهای تکنولوژیکی در سراسر دنیا سیستمهای تشخیص چهره مختلفی را پیادهسازی کردهاند اما امریکا، روسیه، چین، ژاپن، اسرائیل و اتحادیه اروپا در این زمینه پیشرو هستند.

بحث bias یا جانبدارانه شدن نتایج، مدتهاست که الگوریتمهای تشخیص چهره را دچار مشکل کرده است. کاربران میگویند برای فناوری تشخیص چهره گوگل پیکسل 4 (Google Pixel 4) باز یا بسته بودن چشمان شما فرقی ندارد و همین باعث به دردسر افتادن کاربران و احساس خطر از هک شدن گوشیشان در هنگام خواب شده است! به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تصمیم گیری نهایی و سفارش دوربین مدار بسته، با کارشناسان فروش شرکت پویا بین تماس بگیرید و از راهنمایی آنها استفاده کنید تا بهترین انتخاب ها را در زمینه دوربین مدار بسته داشته باشید. با توجه به پیشرفت علم، فناوری ها و تکنولوژی های جدیدی به دوربین های مدار بسته اضافه شده است و شما به راحتی می توانید از این دوربین های هوشمند در خانه و محیط کسب و کار خود استفاده کنید. کسانی که از دوربین های مدار بسته استفاده می کنند این موضوع را به خوبی می دانند که دوربین هوشمند ممکن است هشدار های نادرست ارسال کند.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،
[ ۶ اسفند ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۷:۵۸ ] [ مدیر عامل ]
[ نظرات (0) ]
[ ]